Filozofia

Pridajte sa k franšízingu s realitami!


MC. FARLOW GROUP


má ambíciu vytvoriť sieť realitných kancelárii franšízingovým spôsobom, aby sa slovenský trh očistil od malých a nedôveryhodných spoločností podnikajúcich v tomto sektore. Máme záujem vybudovať na Slovensku fungujúci franšízing. Vytvoriť centrálnu štruktúru a nájsť partnerov, ktorým poskytneme licenciu. Budú fungovať ako nezávislé firmy, ale vystupovať pod spoločným obchodným názvom. Tak, ako to predpisujú stanovy tohto systému.


Naša filozofia


Cieľom spoločnosti je založiť nové, alebo pridať už existujúce firmy, ktoré nejako fungujú a zatiaľ ich nič nespája. Každá si robí vlastný marketing. Aj preto sa hlavný cieľ, čo je kvalita za dobrú cenu ,rozptyľuje. Predstavte si situáciu, že existuje päť firiem, každá sa volá inak a poskytuje úplne iný servis. Našou stratégiou je zjednotiť týchto päť pobočiek pod rovnaké obchodné meno. Firmy budú akceptovať jeden manuál ako predávať a procesy sa štandardizujú. Čo bude mať za následok to, že ak klient položí otázku v jednej firme, dostane rovnakú odpoveď aj v druhej.


Našou filozofiou je, aby sa klient cítil dostatočne, presne a odborne informovaný, aby nedostával všade ľudovo povedané - ceny od buka do buka. Chceme mu ponúknuť garanciu a servis, stanoviť ceny podľa všeobecno-obchodného cenníka.


Hľadáme partnerov


Čo potrebujete na to, aby vás v Mc. Farlow Group považovali za dobrého partnera? Byť morálne čistý a trestne bezúhonný. Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní akceptovať systém a pracovať v ňom. A pritom nemusia byť iba z odboru realít. Rutinné procedúry si totiž vyžadujú iba 20 % odborných znalostí. Nám ide skôr o samotnú komunikáciu s klientom.


Dôvera od začiatku


Ľudia vám musia veriť, musíte mať silné PR pozadie, ktoré bude firmu vykreslovať v tom správnom svetle. Zdôrazní napríklad, čo sú jej hlavné priority. Koľkokrát za život klient predáva alebo kupuje byt? Chceme mať dôveru zákazníkov hneď od začiatku, poskytnúť im za každých okolností servis, ktorý si zaviažeme. Oklamať môžeme niekoho iba prvýkrát, vytvoriť o nás ideálny obraz. No pokiaľ to nebude pravda, minie sa účinku. Jednať slušne znamená aj dodržiavať etický kódex.


Etický kódex


Kódex ustanovuje povinnosti oboch strán. Franšízor musí zabezpečiť celý súbor nepatentovaných a praktických znalostí, ktoré získal, overil a môžu byť aj utajené, ťažko dostupné. Musí poskytnúť školenie a nepretržitú obchodnú a technickú pomoc po celú dobu platnosti licencie. Mc. Farlow Group sa zaväzuje, že nebude ovplyvňovať výber na maklérske pozície, či spôsob ako budú firmy komunikovať smerom von v danom regióne. Dostanú iba základné limity a predajný manuál.Sedem dôvodov prečo sa pridať ku skupine Mc. Farlow Group:


Obchodovanie s nehnuteľnosťami zažíva na Slovensku veľký boom. Jeho celosvetový trend garantuje rast silne fungujúcich firiem aj u nás. Navyše, veľký tím je predsa devízou, ako sa stať špičkou na trhu!


S nami:


  • 1. Ušetríte financie.
  • 2. Budete stále nezávislo pôsobiaca firma s medzinárodnými znalosťami.
  • 3. Prídu za vami zákazníci, ktorí chodili doteraz ku konkurencii.
  • 4. Budete mať prostriedky na vlastnú kvalitnú propagáciu a najmä nápady.
  • 5. Obchodovanie pôjde rýchlejšie za kratší čas.
  • 6. Zvýšite predaj svojich realít, lebo sa konečne dozviete ako na to!
  • 7. Predstavte si, koľko miliónov dávajú ročne veľké firmy na reklamu. Vy ju budete mať vlastne zadarmo!

Novinky

Frašíza

Novostavby

Referencie