Virtuálna prehliadka

Ilustračná virtuálna prehliadka rodinného domu v Liptovskom Mikuláši

Pýtate sa čo je virtuálna prehliadka? Chcete vedieť na čo slúži? Chcete vedieť ako by vám táto virtuálna prehliadka mohla pomôcť?
A aké sú jej výhody?

U nás v našej spoločnosti Directreal Slovensko sme pre všetkých našich klientov vytvorili virtuálne prehliadky nehnuteľností, ktorými umožníte potenciálnym záujemcom o vaše nehnuteľnosti nahliadnuť do bytu, domu či na pozemok bez toho, aby ste sa v ňom hmotne nachádzali.
Hlavne Vám chceme šetriť čas a energiu, ktorú môžete vynakladať tam, kde je to pre Vás naozaj potrebné. V konečnom dôsledku sa vám klienti vyselektujú len na tých, ktorý majú naozajstný záujem o vašu nehnuteľnosť a nemusíte si ich púšťať do vášho súkromia.
Naša spoločnosť sa Vám postará o všetko, čo bude potrebné. Prídeme, nafotíme a zaradíme do ponuky k vašej nehnuteľnosti pre potenciálnych kupcov. Samozrejme nič nie je lepšie ako sa pozrieť a vidieť všetko na vlastné oči, ale každý klient je pre nás V.I.P. a chceme sa Vám postarať o všetky služby spojené s nehnuteľnosťami.
Nemusíte pohnúť ani prstom a zvýšite atraktivitu vašej nehnuteľnosti pre klientov, ktorí budú mať možnosť si hneď pri hľadaní ich budúceho bývania prezrieť ako daný byt, dom, pozemok, či nebytové priestory v skutočnosti naozaj vyzerajú. Môžete sa pozrieť doľava, doprava, hore ,dole, dokonca aj otočiť o 360 stupňov a toto fotka nedokáže. Preto ozvláštnite vašu nehnuteľnosť, zaslúži si aby bola nadštandardná. Buďte výnimoční pretože my vieme, kde je realita!
V prípade akýchkoľvek otázok, alebo záujmu o objednávku virtuálnej prehliadky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom formuláru na pravej strane alebo telefonicky na číslo 02 33 888 777
Kontakný formulár záujemcu o zhotovenie virtuálnej prehliadky


captcha

Frašíza

Novostavby

Referencie