banner story

15.12.2011, Vladimír Winkler

Moje bannery umiestnené v Holíči majú ťažký život. Okrem toho,že putujú z jednej nehnuteľnosti na druhú, sa aj záhadne strácajú.
na jednom balkóne pekného bytíku,ktorý predávam,môj banner najskôr prekážal susedom,lebo pri veľkom vetre búchal o balkón,tak som sa snažil tento problém vyriešiť menšími úpravami. Krátko na to sa môj banner stal pre zmenu tŕňom v oku mestskej polícii. Vraj je to nepovolená reklama. Na veľké naliehanie príslušníkov polície musel ísť dolu. Pani domáca aj tak má v byte podnájomníka,takže banner nebol pre ňu v tej chvíli existenciálne potrebný.
Takže môj verný priateľ banner putoval na iné miesto v meste. Zapáčilo sa mu miesto na plote jedného celkom pekného domčeka. Na môj vyumývaný červený banner bol pekný pohľad, visel si na plote vedľa pekného ihličnatého stromčeka. Ale len visel, už tam nie je. Predané? Nie. Tak kde je? Pani domácej sa nepáčil? Ani to nie. Sama sa čudovala ,že či som ho zvesil ,že vari mám nádejného kupca. Tak kde je? To nevie nikto. jednoducho zmizol a nie je ho. Načo by niekomu bol náš banner, ide niekto niečo predávať a my o tom nevieme? Možno konkurencia, alebo vandali?
Ja som z toho vyvodil jasný záver - niekto si ich asi berie domov, lebo sa mu páčia :)

Frašíza

Novostavby

Referencie