Roadshow Šaľa 28.6.2012

Dátum: 29.06.2012
Roadshow v Šali bola neskutočná. Atmosféra výborná! Veľa ľudí nás prišlo pozrieť a podporiť na námestie, čo nás veľmi milo prekvapilo vzhľadom na vysoké teploty. Program bol bohatý od začiatku až dokonca. Mali sme možnosť vidieť malé tanečníčky zo základnej školy, potom nasledovali speváčky, ktoré nás prekvapili svojimi výbornými hlasmi. Nasledovala neskutočná šou s tancujúcimi psíkmi, ktorí si našli spoločnú reč so všetkými deťmi, skúšali spoločné triky, preskakovali im cez chrbát alebo ich jednoducho len hladkali. Tak isto sme mali možnosť vidieť mažoretky, ktoré nám ukázali ako sa má správne točiť s paličkou, ku ktorým sa pridal aj Dirko a snažil sa zapadnúť medzi mažoretky :) Na záver nám zahrala aj roková kapela.
Počas celého dňa mali deti možnosť nechať sa pomaľovať na tvár alebo si za skákať na nafukovacom hrade. A k záveru sme mali zlosovanie ankety ako pre dospelých tak aj pre deti. Dospelí odpovedali na otázky a deti si vymaľovávali Dirka.
Chcela by som poďakovať kancelárií Directreal v Šali! táto akcia sa vám vydarila na jednotku! Program bol perfektne naplánovaný do posledného detailu. Spolupráca s vami bola veľmi príjemná. Ešte raz veľké ďakujeme za spoluprácu! Šalalala :)


Frašíza

Novostavby

Referencie