Spolupráca

Ak ste uvažovali v poslednom čase nad tým, ako naštartovať
vlastnú firmu alebo zvýšiť kvalitu služieb v už rozbehnutej spoločnosti,
ste na správnom mieste, kde sa inšpirovať!

V podnikateľskom svete je franšízing pojem, za ktorým sa ukrýva nový spôsob obchodovania, rozvoja prestíže. Všetko pomocou známej značky. Franšízing pochopili už podnikatelia vo vyspelých západných štátoch. V USA a Kanade existuje niekoľko stoviek podobne fungujúcich podnikov. Chcete príklady? Keď sa idete naobedovať do úspešnej siete fast foodu na západe či na Slovensku, v podstate ste posledným článkom franšízingu. Ste totiž klientom firmy, ktorá na Slovensku podpísala licenciu, na základe ktorej bude prevádzkovať stravovaciu službu tejto značky. A viete prečo vám chutí rovnako v celej sieti tohto občerstvenia a servis je všade do bodky rovnaký? Pretože s licenciou vám firma poskytne kompletné know-how, centrálny marketing a s ním aj patent na lokálny úspech.


Traduje sa, že sám podnikateľ v rámci globálneho sveta nič neznamená. Podnikanie s licenciou je navyše činnosť, ktorú vykonávate samostatne, vaša firma je stále iba vašou firmou. Novinkou však je, že odrazu obchodujete s lepšími zákazníkmi, na väčšom území a s väčšími peniazmi. Čo je ešte na tejto spolupráci fantastické? Že ste takmer zadarmo prepojení s partnermi aj v zahraničí, zdieľate horúce aktuality a bez väčšej námahy vám prídu nápady, poučenia, či varovania, ako isté transakcie nerobiť a na čo sa zamerať prioritne. Ste predsa v jednej franšízingovej sieti, ktorá vám dodáva centrálne novinky, a preto si sami nenarobíte prípadnú škodu.


Licencia je vzťah, ktorý vám zaručí menšie náklady a oveľa vyšší a stabilnejší príjem. Budete totiž patriť pod veľkú a známu značku, ktorá už presondovala, čo je pre ňu dobré, a kde hľadať zisk. Vám stačí iba počúvať a bez testovania úspechu sa ten automaticky dostaví. Koľko veľkých firiem ste videli skrachovať? Je väčšie množstvo tých malých, ktoré padli na dno, a pritom mali plány, vízie a premyslenú stratégiu.


Franšízing je postavený na spoločnom marketingu, čo znamená istú povinnosť franšízera. No skôr radostnú povinnosť. Na firemných školeniach sa dopracujete k správam, ako získať exkluzívne zákazky, vynaložiť čo najmenšie úsilie a čas pri predaji vo veľkom. Školenia vám poskytnú aj nápady, nové technologické znalosti a zdatnosti, na ktoré by ste sami museli prísť.


Staňte sa svetovou značkou! Ak sa pridáte do franšízingového systému, v momente sa vaša firma stáva súčasťou dokonalého obchodovania značky so známym menom a širokou pôsobnosťou. Pokiaľ by mal potenciálny zákazník na výber, je viac ako isté, že bude hľadať už zavedenú veľkú firmu a nebude sa obťažovať síce so šikovným, no stále malopodnikateľom. Jeho prácu totiž ešte nepozná! Skrátka, franšízing vám zaručí stop naháňaniu sa za biznisom, v ktorom zatiaľ iba tipujete jeho výsledok. Vedzte, že ušetríte aj čas. Franšízor totiž bude partnerom, ktorého môžete požiadať vždy o pomoc. Nemusíte sa zaoberať vecami, ktoré môže on alebo ona urobiť za vás, ako je napríklad náročná stratégia reklamy a propagácie. Vy už len obchodujete a zarábate. Svetovou značkou sa tak rýchlo môžete stať aj vy! Naberte odvahu zapojiť sa do franšízingu! Chcete mať predsa lepšie zákazky a získať čo najvyšší podiel na trhu!

Kontakný formulár záujemcu o otvorenie kancelárie


captcha

Frašíza

Novostavby

Referencie