Spolupráca

Ak ste uvažovali v poslednom čase nad tým, ako naštartovať
vlastnú firmu, alebo zvýšiť kvalitu služieb v už rozbehnutej spoločnosti,
ste na správnom mieste, kde sa inšpirovať!

V podnikateľskom svete je franšízing pojem, za ktorým sa ukrýva nový spôsob obchodovania, rozvoja prestíže. Všetko pomocou známej značky. Franšízing pochopili už podnikatelia vo vyspelých západných štátoch. V USA a Kanade existuje niekoľko stoviek podobne fungujúcich podnikov. Chcete príklady? Keď sa idete naobedovať do úspešnej siete fast foodu na západe či na Slovensku, v podstate ste posledným článkom franšízingu. Ste totiž klientom firmy, ktorá na Slovensku podpísala licenciu, na základe ktorej bude prevádzkovať stravovaciu službu tejto značky. A viete prečo vám chutí rovnako v celej sieti tohto občerstvenia a servis je všade do bodky rovnaký? Pretože s licenciou vám firma poskytne kompletné know-how, centrálny marketing a s ním aj patent na lokálny úspech.


Traduje sa, že sám podnikateľ v rámci globálneho sveta nič neznamená. Podnikanie s licenciou je navyše činnosť, ktorú vykonávate samostatne, vaša firma je stále iba vašou firmou. Novinkou však je, že odrazu obchodujete s lepšími zákazníkmi, na väčšom území a s väčšími peniazmi. Čo je ešte na tejto spolupráci fantastické? Že ste takmer zadarmo prepojení s partnermi aj v zahraničí, zdieľate horúce aktuality a bez väčšej námahy vám prídu nápady, poučenia, či varovania ako isté transakcie nerobiť, a na čo sa zamerať prioritne. Ste predsa v jednej franšízingovej sieti, ktorá vám dodáva centrálne novinky a preto si sami nenarobíte prípadnú škodu.


Licencia je vzťah, ktorý vám zaručí menšie náklady a oveľa vyšší a stabilnejší príjem. Budete totiž patriť pod veľkú a známu značku, ktorá už presondovala, čo je pre ňu dobré a kde hľadať zisk. Vám stačí iba počúvať a bez testovania úspechu sa ten automaticky dostaví. Koľko veľkých firiem ste videli skrachovať? Je väčšie množstvo tých malých, ktoré padli na dno, a pritom mali plány, vízie a premyslenú stratégiu.


Franšízing je postavený na spoločnom marketingu, čo znamená istú povinnosť franšízera, no skôr radostnú povinnosť. Na firemných školeniach sa dopracujete ku správam ako získať exkluzívne zákazky, vynaložiť čo najmenšie úsilie a čas pri predaji vo veľkom. Školenia vám poskytnú aj nápady, nové technologické znalosti a zdatnosti, na ktoré by ste sami museli prísť.


Staňte sa svetovou značkou! Ak sa pridáte do franšízingového systému, v momente sa vaša firma stáva súčasťou dokonalého obchodovania značky so známym menom a širokou pôsobnosťou. Pokiaľ by mal potenciálny zákazník na výber, je viac ako isté, že bude hľadať už zavedenú veľkú firmu a nebude sa obťažovať síce so šikovným, no stále malopodnikateľom. Jeho prácu totiž ešte nepozná! Skrátka, franšízing vám zaručí stop naháňaniu sa za biznisom, v ktorom zatiaľ iba tipujete jeho výsledok. Vedzte, že ušetríte aj čas. Franšízor totiž bude partnerom, ktorého môžete požiadať vždy o pomoc. Nemusíte sa zaoberať vecami, ktoré môže on alebo ona urobiť za vás, ako je napríklad náročná stratégia reklamy a propagácie. Vy už len obchodujete a zarábate. Svetovou značkou sa tak rýchlo môžete stať aj vy! Naberte odvahu zapojiť sa do franšízingu! Chcete mať predsa lepšie zákazky a získať čo najvyšší podiel na trhu!

Kontakný formulár záujemcu o otvorenie kancelárie

Frašíza

Novostavby

Referencie