Chcem si otvoriť vlastný Directreal

Poďte so mnou podnikať v oblasti realít!

„Reality? Teraz? Veď realitiek je na trhu veľa! To nemá zmysel...“


Takéto a podobné vety sme počúvali začiatkom roka 2007, keď sme zakladali prvú, čisto slovenskú franšízovú sieť realitných kancelárií Direct Real. Odvtedy uplynulo niekoľko rokov a spoločnosť Direct Real sa úspešne presadila v oblasti realít vo viacerých regiónoch Slovenska.


Dnes už vieme, že naša vízia slovenského franšížingu na trhu s nehnuteľnosťami funguje! Vieme akým spôsobom rozbehnúť úplne novú realitnú kanceláriu, no máme aj know-how na to, ako pomôcť už existujúcim kanceláriám znásobiť predaj a s ním aj zvýšiť celkové zisky!


Zapojením sa do siete Direct Real budete zo dňa na deň známejším, väčším a tým aj dôveryhodnejším a uzávaným partnerom pre vašich klientov. Navyše, razom získate celoslovenskú pôsobnosť! Nepotrebujete mesiace, roky na presadenie sa vo vašej lokalite. Môžete sa vyhnúť omylom, budovaniu IT systému a podobne. S nami jednoducho vyrastiete rýchlejšie.


Zo dňa na deň môžete začať podnikať a nič nové pritom nemusíte vymýšľať.


My už totiž máme všetko vymyslené a najmä efektívne odskúšané v praxi.


Vieme, čo funguje, ale aj to, čo zaručene nefunguje.


Nemusíte teda riešiť žiadne nadbytočné povinnosti spojené so začiatkami v podnikaní alebo stagnovať v už rozbehnutom biznise.


S nami sa môžete naplno venovať tomu, prečo vlastne podnikáte - zarábaniu peňazí.

Nemajte obyčajnú realitku, majte Direct Real!


Veľa úspechov v podnikání želá,


Emil Barbuščák

Výkonný riaditeľ Direct Real Slovensko

Kontakný formulár záujemcu o otvorenie kancelárie

Frašíza

Novostavby

Referencie