Virtuálna prehliadka

Som maklér v kancelárii Directreal Office v Bratislave. Prvé, čo som sa naučil je, že zodpovednosť a osobný prístup je prvý krok ku klientovi.

Moja ponuka okrem iných obsahovala i pekný byt v dobrej lokalite, za dobrú cenu. Rozhodol som sa, že pre zvýšenie možností predaja na balkón zavesím svoj banner, čo ma celkom neuspokojilo.

Stále som mal pocit, že je to málo. Urobil som v inzercii najlepší popis aký som vedel, dal som si záležať na fotografiách, vytvoril som presný pôdorys a zaradil som ho medzi „Top ponuky“.

Napokon som sa rozhodol pre dôležitý krok, ktorým bola virtuálna prehliadka. Investoval som, lebo mi na tom predaji jednoducho záležalo a klient mi veril.

Keď sa ozvali klienti na obhliadku, tešil som sa – samozrejme. Avšak veľmi príjemne ma prekvapilo ich priznanie, že by na žiadnu obhliadku nešli, keby nevideli virtuálnu prehliadku pri inzercii a k nej presný pôdorys.

Klientka, ktorá sa rozhodovala pre kúpu bytu absolvovala v týždni 5 obhliadok a bola sklamaná tým ako fotografie skryli skutočný stav ponúkaných bytov. Naša virtuálna prehliadka klientku veľmi zaujala. Najmä ukázala byt v reálnej podobe a nič neskrývala.

Keby si klientka nebola pozrela túto virtuálnu prehliadku na reálnu obhliadku by ani nešla , pretože bola veľmi sklamaná z dovtedy navštívených bytov. A v podstate už večer pred obhliadkou bola naklonená myšlienke kúpiť tento byt. Mohla si podrobne do detailov prezrieť všetky miestnosti a byt si nakoniec na druhý deň rezervovala. Hlavnú úlohu pri tejto rezervácii zohrala profesionálnu virtuálnu prehliadku.

O dva dni bola podpísaná zmluva. Už teraz pripravujem ďalšie virtuálne prehliadky pre svoje ponuky. Som presvedčený, že virtuálna prehliadka je vynikajúcou prezentáciou predávajúceho a zaujímavou službou pre kupujúceho.


DirectReal newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách zo sveta realít? Nechajte nám Váš email a my sa o to postaráme.

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

Váš byt môže vyzerať úplne inak – najmä pri predaji

Rozhodli ste sa predať váš byt, no nie ste celkom stotožnený s jeho dispozíciou alebo stavom? Ak ho chcete predať rýchlejšie a za viac peňazí, budete musieť vykonať pár zmien, ktoré...

Čítať ďalej
Nezapísané stavby do katastra okolo domu. Na čo si dať pozor?

Máte záhradný domček, garáž, krytý bazén alebo letnú kuchyňu, ktorá nie je zapísaná na katastri ako stavba? Dobre si preverte všetky náležitosti ohlasovania a schvaľovania stavieb na stavebnom...

Čítať ďalej
Ako sa odlíšiť od ostatných predajcov na inzertnom portáli?

Ak patríte medzi začínajúcich realitných maklérov, otvorili ste si vlastnú malú kanceláriu alebo len predávate svoju vlastnú nehnuteľnosť, určite chcete, aby si ju na realitnom portáli otvorilo čo...

Čítať ďalej