3x Neseriózne praktiky neserióznych realitných maklérov !

1.   Máte exkluzívnu zmluvu s realitkou a prišla za Vami iná realitka a tvrdí Vám, že má pre Vás kupca? KLAMENenechajte sa nachytať častými neserióznymi realitnými praktikami maklérov.Jediné čo chcú, je zobrať si Vašu nehnuteľnosť do ponuky, aby ju mohli predávať. Seriózna realitná kancelária, ktorá má kupca, sa spojí s Vašim realitným maklérom, s ktorým máte podpísanú exkluzívnu zmluvu a dohodnú sa s ním !

2.   Určite ste videli náhľadový obrázok a stavím sa, že s podobným textom ste sa stretli nejeden krát. NIE SOM RK (realitná kancelária). Na 99% je to realitná kancelária. A prečo to robí? Vy jej s nadšením zavoláte, že máte svoj byt na predaj a ona povie, že je RK, ale že vtedy, keď to tam lepili, mali kupca ale teraz ho už nemajú, ale chceli by predávať aj tak Vašu nehnuteľnosť. Proste Vás takto oblbnú a už predávajú Vašu nehnuteľnosť. 

Alebo ako napísal Miro v mojom Facebookovom profile: no aký bohatý realiťák to musí byť, všakže… 

Ide im len o to, aby si ju mohli zobrať do ponuky a mohli ju predávať !
 3.   Ak sa Vám stalo, že jeden realitný maklér začal pred Vami ohovárať druhého realitného makléra z inej realitky, že je neseriózny, klame, okráda ľudí, tak od takého makléra dajte ruky preč (od toho čo ohovára). Je to iba ZRKADLO, v skutočnosti hovorí sám o sebe. Dobrý realitný maklér nikdy neohovára konkurenciu nahlas a hlavne pred majiteľom nehnuteľnosti !

PS: Mne sa to stalo. Predával som rodinný dom vo Veľkom Bieli. Malo to v ponuke viac realitných kancelárii, ale dom som predal ja. Pri odovzdaní nehnuteľnosti mi pôvodný majiteľ domu povedal, že tu bola taká realitná maklérka a hovorila na Vás zlé veci, že klamete ľudí, berete iba peniaze a pod. Majiteľ pokračuje: Ale ja som jej neveril, dal som Vám šancu a spravil som dobre 

Toto, čo som napísal, sa denne robí ako na páse, preto sa nenechajte oblbnúť takýmito neserióznymi realitnými maklérmi !

http://www.expertinanehnutelnosti.sk/neseriozne-praktiky-realitnych-maklerov/

Komentáre