#bezstresu – Všetko vybavíme za vás.

Predaj nehnuteľnosti nie je veda

Pri predávaní nehnuteľnosti vo vlastnej réžii predávajúci často narazia na obrovské množstvo problémov, ktoré im spôsobia nové starosti, ​nové vrásky na čele,​a v tom najhoršom prípade aj môžu dokonca aj znížiť cenu predávanej nehnuteľnosti. Každý predávajúci chce predsa predať byt, dom, ale aj pozemok alebo iný typ nehnuteľnosti čo najvýhodnejšie a bez zbytočného stresu.

Nemusíte sa o nič starať

V prípade, že sa rozhodnete predať vašu nehnuteľnosť prostredníctvom siete realitných kancelárií Directreal, môžete sa spoľahnúť na kvalitný servis.​Zariadime všetko potrebné náležitosti, ktoré sú visia s predjaom vašej nehnuteľnosti.​Vy sa nemusíte starať o nič. Počkáte si len na telefonát od jedného z našich maklérov, ktorý vám radostne oznámi, že nehnuteľnosť je predaná.

Chcete predať svoju nehnuteľnosť? Kontaktujte nás!


DirectReal newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách zo sveta realít? Nechajte nám Váš email a my sa o to postaráme.

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

Kto platí províziu realitnému maklérovi pri prenájme? Prenajímateľ alebo nájomca?

Keď si prečítate zopár článkov, diskusií na internete, tak všade sú dohady o tom, kto platí províziu realitnej kancelárii, ďalej iba RK.
Niektorí tvrdia, že nájomca, niektorí, že...

Čítať ďalej
banner story

Moje bannery umiestnené v Holíči majú ťažký život. Okrem toho,že putujú z jednej nehnuteľnosti na druhú, sa aj záhadne strácajú. na jednom balkóne pekného bytíku,ktorý predávam,môj banner najskôr...

Čítať ďalej
Kolkomat na Seneckom katastri :)

Išiel som vybaviť, pomerne jednoduchú vec na Kataster do Senca. Moja úloha bola: kúpiť tri Listy vlastníctva, po 8 euro. Pristúpil som ku kolkomatu a snažil som sa vložiť dvadsať eurovú bankovku,...

Čítať ďalej