Ďalšie služby, ktoré vám poskytne len kvalitná realitka

V poslednom článku sme sa venovali rôznym nadštandardným službám, o ktoré môžete požiadať pri predaji nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie. Dnes sa pozrieme na ďalšie možnosti, ktoré naši klienti s obľubou využívajú.


Dočasné uskladnenie vašich vecí

V predchádzajúcom článku sme písali o možnosti zabezpečenia odvozu vášho nábytku zo starého bytu, ktorý predávate, na nový byt. Čo však robiť v prípade, že ešte nemáte kúpenú nehnuteľnosť? Aj na tento problém máme riešenie. Dokážeme pre vás vybaviť možnosť uskladnenia vášho nábytku a iných vecí v prenajatých priestoroch alebo v lodných kontajneroch. 

Vypraceme vašu záhradu

Záhrady mnohých rodinných domov ćasto pôsobia ako sklad starého ězleza, prebytočného stavebného materiálu a iných vecí, ktoré nelahodia oku ani duši. Ak chcete, aby váš pozemok vyzeral v očiach kupujúceho už pri prvom pohľade dobre a vyvolal v ňom pozitívne emócie, musíte ho náležite upratať. Nemáte na to čas a prostriedky? Nechajte to na nás. O všetko sa postaráme.

Príprava bytu na predaj

V jednom z našich posledných článkov sme písali aj o upratovaní bytu a pozitívnych „účinkoch“ tohto procesu na úspešnosť predaja. Avšak, okrem toho vám dokážeme pomôcť aj s uvoľnením nových pohľadov na váš byt. Mnohé miestnosti sú často zapratané veľkým a starým nábytkom, ktorý ich opticky zmenšuje. My z vášho bytu dostaneme maximum a zvýšime tak šance na jeho úspešný predaj.

Úprava záhrady

Kvetinový záhon, rodiace stromy a anglický trávnik sú veci, ktoré v mysli kupujúceho zvýšia túžbu vlastniť váš dom alebo pozemok. Niekedy vďaka tomu dokážeme predať vašu nehnuteľnosť za vyššiu cenu. Ak máte záujem aj o takúto službu, neváhajte nás, prosím, kontaktovať.


Radi pre vás sprostredkujeme predaj nehnuteľnosti, na ktorý nebudete spomínať ako na stresujúci, ale ako na pohodový.


DirectReal newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách zo sveta realít? Nechajte nám Váš email a my sa o to postaráme.

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

K vybaveniu hypotekárneho úveru je potrebný znalecký posudok. Ako na to?

Každá nehnuteľnosť, ktorú chcete založiť na získanie hypotekárneho úveru, musí byť nacenená odborným znalcom. Ako takýto znalecký posudok vybavíte a čo všetko musíte vedieť predtým, než sa do...

Čítať ďalej
Prečo Vás v rámci Vášho podnikania oslovil práve systém franšízy?

V prípade našej spoločnosti (MI Partners, s.r.o. z Košíc), po rozhodnutí vstúpiť do sveta realít, sme sa začali zaoberať analýzou podnikateľského prostredia a ekonomikou celého...

Čítať ďalej
Exkluzivita - ako si získať dôveru klienta

Zdravím všetkých,včera som bola naberať 3izbový byt,po telefóne som mala informáciu, že majiteľka to chce predávať sama, nevzdala som to a po týždni som sa ozvala znova a včera som to išla naberať...

Čítať ďalej