Ďalšie služby, ktoré vám poskytne len kvalitná realitka

V poslednom článku sme sa venovali rôznym nadštandardným službám, o ktoré môžete požiadať pri predaji nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie. Dnes sa pozrieme na ďalšie možnosti, ktoré naši klienti s obľubou využívajú.


Dočasné uskladnenie vašich vecí

V predchádzajúcom článku sme písali o možnosti zabezpečenia odvozu vášho nábytku zo starého bytu, ktorý predávate, na nový byt. Čo však robiť v prípade, že ešte nemáte kúpenú nehnuteľnosť? Aj na tento problém máme riešenie. Dokážeme pre vás vybaviť možnosť uskladnenia vášho nábytku a iných vecí v prenajatých priestoroch alebo v lodných kontajneroch. 

Vypraceme vašu záhradu

Záhrady mnohých rodinných domov ćasto pôsobia ako sklad starého ězleza, prebytočného stavebného materiálu a iných vecí, ktoré nelahodia oku ani duši. Ak chcete, aby váš pozemok vyzeral v očiach kupujúceho už pri prvom pohľade dobre a vyvolal v ňom pozitívne emócie, musíte ho náležite upratať. Nemáte na to čas a prostriedky? Nechajte to na nás. O všetko sa postaráme.

Príprava bytu na predaj

V jednom z našich posledných článkov sme písali aj o upratovaní bytu a pozitívnych „účinkoch“ tohto procesu na úspešnosť predaja. Avšak, okrem toho vám dokážeme pomôcť aj s uvoľnením nových pohľadov na váš byt. Mnohé miestnosti sú často zapratané veľkým a starým nábytkom, ktorý ich opticky zmenšuje. My z vášho bytu dostaneme maximum a zvýšime tak šance na jeho úspešný predaj.

Úprava záhrady

Kvetinový záhon, rodiace stromy a anglický trávnik sú veci, ktoré v mysli kupujúceho zvýšia túžbu vlastniť váš dom alebo pozemok. Niekedy vďaka tomu dokážeme predať vašu nehnuteľnosť za vyššiu cenu. Ak máte záujem aj o takúto službu, neváhajte nás, prosím, kontaktovať.


Radi pre vás sprostredkujeme predaj nehnuteľnosti, na ktorý nebudete spomínať ako na stresujúci, ale ako na pohodový.


DirectReal newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách zo sveta realít? Nechajte nám Váš email a my sa o to postaráme.

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

Sladká odmena

Nedalo nám nepodeliť sa o zaujímavý zážitok pri predaji RD v Borskom Mikuláši. Všetko to začalo štandardnou rezerváciou rodinného domčeku. Kupujúci - manželský pár a ich syn zložili rezervačný...

Čítať ďalej
Rezervačná zmluva

Klient odmieta podpísať rezervačnú zmluvu a zložiť rezervačný poplatok. Vysvetľujeme mu, že bez tohto kroku mu nemôžeme zaručiť, či predmetná nehnuteľnosť po vybavení úveru a všetkých potrebných...

Čítať ďalej
Prečo Directreal?

Blog skôr pre našich kientov: Keď som položil podobnú otázku niekde inde i mimo realitných kancelárii, stretol som sa veľmi často s odpoveďou: My sme najlepší. Toto netvrdím, nemusíme byť...

Čítať ďalej