Poznáte pojem HomeStaging? Dokážeme dvihnúť cenu vašej nehnuteľnosti

Počuli ste už niekedy o termíne HomeStaging? Tento proces je možné vysvetliť ako profesionálnu estetickú úpravu vášho bytu alebo inej nehnuteľnosti s cieľom zvýšiť jej cenu v očiach kupujúceho, a teda aj inkasovať viac peňazí pri následnom predaji. Ako takýto HomeStaging vyzerá?


Prvý dojem

Väčšina kupujúcich sa o kúpení/nekúpení nehnuteľnosti rozhodne už pri prvom kontakte s nehnuteľnosťou – a teda pri pohľade na fotografie z pohodlia domova. ​HomeStaging začína už tu, keďže nehnuteľnosť dokážeme pripraviť už na prvé fotenie s účelom vytvoriť naozaj dokonalý inzerát. Má váš byt nejaké pozitívne vlastnosti? Ak áno, my ich nájdeme! HomeStaging využíva mnohé overené techniky, vďaka ktorým váš byt vyzerá jednoducho lepšie. ​Dostaneme do bytu viac svetla, ozdobíme ho, zmeníme rôzne pohľady a vytvoríme z neho miesto, v ktorom sa každý bude cítiť dobre.

Čo tým získate?

Výsledky HomeStagingu oceníte počas celého procesu predaja alebo prenájmu nehnuteľností. Vďaka nemu sa na inzerát ozve viac ľudí, nehnuteľnosť predáte alebo prenajmete rýchlejšie, dokonca môžete pri predaji uvažovať aj o vyššej cene. Ďalšie overené techniky HomeStaging združuje aj desiatky iných aktivít, ktoré vám môžu pomôcť predať nehnuteľnosť rýchlejšie, lepšie a za viac peňazí. ​Všetky tieto techniky vám radi predstavíme, ak sa rozhodnete predávať svoje nehnuteľnosť s nami.

Predávajte s Directreal

Naše dlhoročné skúsenosti na realitnom trhu sú zárukou efektívneho predaja vašej nehnuteľnosti za dobrú cenu, spoľahlivé právne poradenstvo a doplnkové služby, ktoré vám väčšina konkurencie neponúkne.

Predávajte s Directreal – spokojne a bez starostí.


DirectReal newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách zo sveta realít? Nechajte nám Váš email a my sa o to postaráme.

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

Ako sa odlíšiť od ostatných predajcov na inzertnom portáli?

Ak patríte medzi začínajúcich realitných maklérov, otvorili ste si vlastnú malú kanceláriu alebo len predávate svoju vlastnú nehnuteľnosť, určite chcete, aby si ju na realitnom portáli otvorilo čo...

Čítať ďalej
Celoslovenské stretnutie maklérov DR.

Profesionálne, odborné, slušné, osobné, dynamické (vo dne, v noci), priateľské, inšpiratívne. Čo? Stretnutie maklérov a majiteľov našej realitnej siete Directreal v hoteli Smrečina, v Párnici, na...

Čítať ďalej
Starý kamarát v novom kabáte

Ďalší prírastok do rodiny :)

Čítať ďalej