Váš byt môže vyzerať úplne inak – najmä pri predaji

Rozhodli ste sa predať váš byt, no nie ste celkom stotožnený s jeho dispozíciou alebo stavom? Ak ho chcete predať rýchlejšie a za viac peňazí, budete musieť vykonať pár zmien, ktoré z nie úplne vhodne zariadeného bytu vytvoria vkusné, útulné, no zároveň aj priestranné priestory, ktoré oslovia budúceho majiteľa.


Čo všetko sa dá vylepšiť?

V podstate všetko. Je len na vás, koľko času a peňazí ste ochotní investovať do bytu, ktorý sa chystáte predať. Z​rekonštruovaný alebo inak vylepšený byt však pochopiteľne predáte za viac peňazí, takže vaša investícia sa vám ľahko vráti.

Nové priečky?

Pri vylepšení bytu nemáme na mysli len praktiky, ktoré používame pri upratovaní alebo HomeStagingu. V tomto prípade sa dokážeme uberať cestou reorganizácie všetkých (nenosných) priečok. Ak nám to veľkosť bytu dovolí, ​môžeme uvažovať o zbúraní, či naopak postavení novej steny.

Zmeňte dispozíciu

S malou asistenciou odborného statika, bytového dizajnéra či architekta vám môžeme navrhnúť zmenu dispozície bytu. L​en aby ste sa do vášho nového bytu nezamilovali tak, že ho nebudete chcieť viac predávať.

Ukážeme záujemcovi vizualizáciu?

V našich silách je aj zabezpečiť virtuálnu vizualizáciu bytu, kde nový majiteľ uvidí možnosti jeho prerobenia a porovnanie so súčasným stavom tak, a​ko to poznáte z rôznych televíznych relácií o hľadaní nového bývania.

Ukážeme vám viac

Ak sa rozhodnete predávať vašu nehnuteľnosť s Directreal, rozhodne neoľutujete. Ukážeme vám, že predaj nehnuteľnosti môže byť aj bezproblémový a pohodový. Na konci celého obchodu musíte byť spokojní vy, aj nový majiteľ vašej nehnuteľnosti. ​Neváhajte nás kontaktovať.

Čakáme na vašu správu!


DirectReal newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách zo sveta realít? Nechajte nám Váš email a my sa o to postaráme.

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

Spolupráca s inou RK

Rád by som sa podelil s dnešným zážitkom pri hľadaní bytu pre môjho klienta. Hľadám 1 izb. byt v Trnave a vzhľadom na to, že ich nie je až tak veľa, podľa požiadavky klienta, tak som sa...

Čítať ďalej
Takto by mala vyzerať vaša nehnuteľnosť na realitnom portáli

Ako by mal vyzerať naozaj dobrý inzerát na predaj nehnuteľnosti? Ak ste sa rozhodli zverejniť svoju nehnuteľnosť na realitný portál, určite chcete, aby si ju všimlo čo najviac ľudí....

Čítať ďalej
Rýchlovlak s názvom "Directreal",

Moderný, rýchlo napredujúci, naberajúci nové skúsenosti a inovácie. Ako sa stať jeho súčasťou?! (Tento blog je pre potencionálnych kolegov,ktorí váhajú "nastúpiť".) Ak Vás láka profesionálna...

Čítať ďalej