Váš byt môže vyzerať úplne inak – najmä pri predaji

Rozhodli ste sa predať váš byt, no nie ste celkom stotožnený s jeho dispozíciou alebo stavom? Ak ho chcete predať rýchlejšie a za viac peňazí, budete musieť vykonať pár zmien, ktoré z nie úplne vhodne zariadeného bytu vytvoria vkusné, útulné, no zároveň aj priestranné priestory, ktoré oslovia budúceho majiteľa.


Čo všetko sa dá vylepšiť?

V podstate všetko. Je len na vás, koľko času a peňazí ste ochotní investovať do bytu, ktorý sa chystáte predať. Z​rekonštruovaný alebo inak vylepšený byt však pochopiteľne predáte za viac peňazí, takže vaša investícia sa vám ľahko vráti.

Nové priečky?

Pri vylepšení bytu nemáme na mysli len praktiky, ktoré používame pri upratovaní alebo HomeStagingu. V tomto prípade sa dokážeme uberať cestou reorganizácie všetkých (nenosných) priečok. Ak nám to veľkosť bytu dovolí, ​môžeme uvažovať o zbúraní, či naopak postavení novej steny.

Zmeňte dispozíciu

S malou asistenciou odborného statika, bytového dizajnéra či architekta vám môžeme navrhnúť zmenu dispozície bytu. L​en aby ste sa do vášho nového bytu nezamilovali tak, že ho nebudete chcieť viac predávať.

Ukážeme záujemcovi vizualizáciu?

V našich silách je aj zabezpečiť virtuálnu vizualizáciu bytu, kde nový majiteľ uvidí možnosti jeho prerobenia a porovnanie so súčasným stavom tak, a​ko to poznáte z rôznych televíznych relácií o hľadaní nového bývania.

Ukážeme vám viac

Ak sa rozhodnete predávať vašu nehnuteľnosť s Directreal, rozhodne neoľutujete. Ukážeme vám, že predaj nehnuteľnosti môže byť aj bezproblémový a pohodový. Na konci celého obchodu musíte byť spokojní vy, aj nový majiteľ vašej nehnuteľnosti. ​Neváhajte nás kontaktovať.

Čakáme na vašu správu!

Komentáre