Váš byt môže vyzerať úplne inak – najmä pri predaji

Rozhodli ste sa predať váš byt, no nie ste celkom stotožnený s jeho dispozíciou alebo stavom? Ak ho chcete predať rýchlejšie a za viac peňazí, budete musieť vykonať pár zmien, ktoré z nie úplne vhodne zariadeného bytu vytvoria vkusné, útulné, no zároveň aj priestranné priestory, ktoré oslovia budúceho majiteľa.


Čo všetko sa dá vylepšiť?

V podstate všetko. Je len na vás, koľko času a peňazí ste ochotní investovať do bytu, ktorý sa chystáte predať. Z​rekonštruovaný alebo inak vylepšený byt však pochopiteľne predáte za viac peňazí, takže vaša investícia sa vám ľahko vráti.

Nové priečky?

Pri vylepšení bytu nemáme na mysli len praktiky, ktoré používame pri upratovaní alebo HomeStagingu. V tomto prípade sa dokážeme uberať cestou reorganizácie všetkých (nenosných) priečok. Ak nám to veľkosť bytu dovolí, ​môžeme uvažovať o zbúraní, či naopak postavení novej steny.

Zmeňte dispozíciu

S malou asistenciou odborného statika, bytového dizajnéra či architekta vám môžeme navrhnúť zmenu dispozície bytu. L​en aby ste sa do vášho nového bytu nezamilovali tak, že ho nebudete chcieť viac predávať.

Ukážeme záujemcovi vizualizáciu?

V našich silách je aj zabezpečiť virtuálnu vizualizáciu bytu, kde nový majiteľ uvidí možnosti jeho prerobenia a porovnanie so súčasným stavom tak, a​ko to poznáte z rôznych televíznych relácií o hľadaní nového bývania.

Ukážeme vám viac

Ak sa rozhodnete predávať vašu nehnuteľnosť s Directreal, rozhodne neoľutujete. Ukážeme vám, že predaj nehnuteľnosti môže byť aj bezproblémový a pohodový. Na konci celého obchodu musíte byť spokojní vy, aj nový majiteľ vašej nehnuteľnosti. ​Neváhajte nás kontaktovať.

Čakáme na vašu správu!


DirectReal newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách zo sveta realít? Nechajte nám Váš email a my sa o to postaráme.

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

Kamarát srandista

Dobrý deň, veľmi dlho som rozmýšľal, či tento svoj príspevok uverejním, alebo si to nechám len pre seba, ale nakoniec som sa rozhodol s touto mojou skúsenosťou podeliť. Mám jedného známeho,...

Čítať ďalej
Provízia

Rada by som sa s Vami podelila o jednu čerstvú skúsenosť a zároveň by som bola vďačná za Váš názor... Klienti, ktorí prišli na obhliadku jednej nehnuteľnosti, ma zaskočili vyjadrením, že ešte pred...

Čítať ďalej
Realitná kancelária Directreal LMCity rozdávala sladkú odmenu

Dňa 30.06.2011 pripravila pre Liptákov realitná kancelária Directreal LMCity 1. ročník vydarenej akcie pre všetkých študentov a žiakov. Tí boli odmenení sladkou odmenou a reklamnými predmetmi od...

Čítať ďalej