Pri kúpe, predaji, ale i prenájme nehnuteľnosti vám poskytneme kompletné finančné poradenstvo

Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľnosti sú komplexné situácie, pri ktorých narazíte na desiatky rôznych problémov a prekážok. Tie najchúlostivejšie sa často týkajú otázky financií. Neviete nájsť odpoveď na niektoré problémy? Obráťte sa na nás.


Hypotekárne poradenstvo

Naši úveroví poradcovia vám s radosťou pomôžu vybaviť výhodné financovanie vybranej nehnuteľnosti a dostať sa tak k​ vysnívanému novému bývaniu. ​Nemusíte sami behať po bankách a nechať si vypracovať ponuky, všetko vybavíme za vás.

Úhrada ceny nehnuteľnosti

Či už budete financovať nehnuteľnosť z vlastných zdrojov alebo pomocou úveru, potrebujete vedieť, ako bezpečne odovzdať peniaze predávajúcemu. Vysvetlíme vám rozdiel medzi vinkuláciou a notárskym účtom a navrhneme vám to najlepšie možné riešenie.

Daňové poradenstvo

Neviete, kedy a akým spôsobom sa platia dane? Dane za nehnuteľnosť, ale prípadne aj za zisk z predaja nehnuteľnosti či za zisk z nájmu? ​Už sa viac nemusíte báť, že na niečo zabudnete. ​My vám všetky dôležité dátumy pripomenieme.

Realitné poradenstvo

Okrem finančného poradenstva vám vieme poskytnúť aj to realitné, vďaka ktorému sa môžete vyhnúť exekúcii alebo sa vysporiadať s už prebiehajúcou exekúciou. ​Počas rokov praxe sme sa stretli už naozaj so všetkým a vieme vám poradiť, ako sa dostať von z jednotlivých situácií.

Nechajte to na nás

Náš tím tvorí skupina odborníkov s dlhoročnou praxou, pričom každý sa špecializuje na určitú oblasť realitného obchodu. ​Nech už máte akékoľvek otázky alebo problémy, u nás vám pridelíme človeka, ktorý vám ľudským spôsobom a s porozumením pomôže vyriešiť akúkoľvek situáciu.

Čakáme na vašu správu!


DirectReal newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách zo sveta realít? Nechajte nám Váš email a my sa o to postaráme.

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

Virtuálna prehliadka

Som maklér v kancelárii Directreal Office v Bratislave. Prvé, čo som sa naučil je, že zodpovednosť a osobný prístup je prvý krok ku klientovi. Moja ponuka okrem iných obsahovala i pekný byt v...

Čítať ďalej
Psychológia predaja alebo pocity nového majiteľa nehnuteľnosti

Predaj nehnuteľnosti nie je len o zavesení inzerátu, absolvovaní obhliadky, podpísaní zmluvy a zápise na kataster. Keď niekto predáva alebo kupuje nehnuteľnosť, väčšinou sa vzdáva...

Čítať ďalej
Mám toho dosť! Paralela čisto náhodná? Pokračovanie – Záver.

Mám toho dosť! Paralela čisto náhodná? Pokračovanie – Záver. Tento krát viem kde mám začať. Tí, ktorí ste čítali blog o politikovi – lekárovi, resp. lekárovi – politikovi, tento príbeh...

Čítať ďalej