Takto by mala vyzerať vaša nehnuteľnosť na realitnom portáli

Ako by mal vyzerať naozaj dobrý inzerát na predaj nehnuteľnosti? Ak ste sa rozhodli zverejniť svoju nehnuteľnosť na realitný portál, určite chcete, aby si ju všimlo čo najviac ľudí. My sme si pre vás pripravili zopár tipov, ako takýto inzerát vyšperkovať.


Pútavý nadpis

Čo podľa vás vyzerá lepšie? ​Rodinný dom vo Fiľakove? ​Alebo Z​rekonštruovaný rodinný dom na tichej ulici vo Fiľakove s nádherným výhľadom? ​Prednosti vašej nehnuteľnosti zdôraznite už v názve vášho inzerátu.

Výnimočné fotografie

Dve rozmazané momentky vytvorené telefónom o vašej nehnuteľnosti veľa nepovedia. Ak si nechcete najať profesionálneho fotografa, požičajte si od niekoho aspoň digitálny fotoaparát a vytvorte snímky, na ktorých budú zachytené prednosti vašej nehnuteľnosti.

Všetky potrebné informácie

Riadne stanovená cena, pôdorys, metre štvorcové, rok stavby, vybavenie, rekonštrukcia, ale aj rôzne iné informácie o vašej nehnuteľnosti by mali byť zverejnené priamo v inzeráte. ​Vyvarujte sa klamstvám a neúplným informáciám, každý kupujúci by sa toho pri obhliadke chytil.

Upracte čo sa dá

Uprataný byt vyzerá lepšie už na fotkách. Nezabudnite ho v takomto stave udržať až do príchodu prvých záujemcov o obhliadku. Schovajte špinavý riad, posteľte posteľ, vyneste smeti. Toto všetko vyzerá na fotkách ​naozaj veľmi zle.

Necítite sa na to?

Ak sa na predaj nehnuteľnosti necítite a myslíte si, že by vás to oberalo o veľa času a energie už pri tvorbe inzerátu, nechajte to na skúsenú realitnú kanceláriu. ​V Directreal vám radi pomôžeme predať vašu nhenuteľnosť za čo najlepšiu cenu.

Kontaktujte nás!


DirectReal newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách zo sveta realít? Nechajte nám Váš email a my sa o to postaráme.

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

Narodeniny.

Dlhé roky som pracovala v nadnárodnej spoločnosti,v ktorej boli jasne stanovené kariérové postupy a obchodné plány. Stačilo rozhodnutie uspieť. Po viac ako desiatich rokoch som dospela do...

Čítať ďalej
Provízia

Rada by som sa s Vami podelila o jednu čerstvú skúsenosť a zároveň by som bola vďačná za Váš názor... Klienti, ktorí prišli na obhliadku jednej nehnuteľnosti, ma zaskočili vyjadrením, že ešte pred...

Čítať ďalej
Kamarát srandista

Dobrý deň, veľmi dlho som rozmýšľal, či tento svoj príspevok uverejním, alebo si to nechám len pre seba, ale nakoniec som sa rozhodol s touto mojou skúsenosťou podeliť. Mám jedného známeho,...

Čítať ďalej