Takto by mala vyzerať vaša nehnuteľnosť na realitnom portáli

Ako by mal vyzerať naozaj dobrý inzerát na predaj nehnuteľnosti? Ak ste sa rozhodli zverejniť svoju nehnuteľnosť na realitný portál, určite chcete, aby si ju všimlo čo najviac ľudí. My sme si pre vás pripravili zopár tipov, ako takýto inzerát vyšperkovať.


Pútavý nadpis

Čo podľa vás vyzerá lepšie? ​Rodinný dom vo Fiľakove? ​Alebo Z​rekonštruovaný rodinný dom na tichej ulici vo Fiľakove s nádherným výhľadom? ​Prednosti vašej nehnuteľnosti zdôraznite už v názve vášho inzerátu.

Výnimočné fotografie

Dve rozmazané momentky vytvorené telefónom o vašej nehnuteľnosti veľa nepovedia. Ak si nechcete najať profesionálneho fotografa, požičajte si od niekoho aspoň digitálny fotoaparát a vytvorte snímky, na ktorých budú zachytené prednosti vašej nehnuteľnosti.

Všetky potrebné informácie

Riadne stanovená cena, pôdorys, metre štvorcové, rok stavby, vybavenie, rekonštrukcia, ale aj rôzne iné informácie o vašej nehnuteľnosti by mali byť zverejnené priamo v inzeráte. ​Vyvarujte sa klamstvám a neúplným informáciám, každý kupujúci by sa toho pri obhliadke chytil.

Upracte čo sa dá

Uprataný byt vyzerá lepšie už na fotkách. Nezabudnite ho v takomto stave udržať až do príchodu prvých záujemcov o obhliadku. Schovajte špinavý riad, posteľte posteľ, vyneste smeti. Toto všetko vyzerá na fotkách ​naozaj veľmi zle.

Necítite sa na to?

Ak sa na predaj nehnuteľnosti necítite a myslíte si, že by vás to oberalo o veľa času a energie už pri tvorbe inzerátu, nechajte to na skúsenú realitnú kanceláriu. ​V Directreal vám radi pomôžeme predať vašu nhenuteľnosť za čo najlepšiu cenu.

Kontaktujte nás!

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

Naši Extra klienti !!

Nedávno nám prišiel na adresu našej kancelárie nezvyčajný list, o ktorý by som sa rád s Vami podelil. Nakoľko v dnešnej dobe internetu a médii už písanie listov nieje každodennou záležitosťou...

Čítať ďalej
Dnes sme prekročili hranicu 2000 aktuálnych ponúk

Rad by som sa s Vami podelil o radostnú novinu. Dnes sme prekročili 2000 ponúk na našej stránke, ale hlavne ako viete naše ponuky sú aktuálne. Nie je našim cieľom mať v ponuke všetko,...

Čítať ďalej
Starý kamarát v novom kabáte

Ďalší prírastok do rodiny :)

Čítať ďalej