Zariaďujete si vlastné bývanie v čase krízy? Pomôžeme vám

V živote každého človeka sa skôr či neskôr objaví moment, v ktorom si uvedomí vnútornú potrebu vybudovania pevného bodu vo svojom živote. Pre niekoho je to byt v meste, pre niekoho veľký dom na dedine, pre iného zase chata na samote. Všetky však majú niečo spoločné – voláme ich DOMOV. My vám radi pomôžeme nájsť alebo vybudovať ten váš vysnívaný domov.


Nájdeme pre vás dokonalý domov

V našej ponuke nájdete množstvo nehnuteľností určených na bývanie. V realitných kanceláriách Directreal po celom Slovensku nájdete rozsiahlu ponuku bytov, domov, chát, ale aj pozemkov, na ktorých si môžete vybudovať svoj malý a bezpečný stred vesmíru. Ak sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľnosti v spolupráci s Directreal, naši makléri urobia všetko pre to, aby pre vás našli tú správnu.

Vybavíme všetky doklady

Spolupráca s realitnou kanceláriou má svoje nespočetné výhody. Nemusíte sa zbytočne zaoberať tvorbou zmluvy, trápiť sa nad záložným právom alebo hľadať si všetky informácie ohľadom vybavovania úveru v banke. V každej našej pobočke nájdete špecialistu, ktorý vám ochotne poradí pri každom jednom kroku na vašej ceste za vysnívaným bývaním.

Nezatajíme žiadnu skutočnosť

Pri kúpe nehnuteľností sa ľudia obávajú mnohých vecí. Sú v tej bytovke zlí susedia? Nemá ten dom porušenú statiku? Skutočne sa na tomto pozemku bude dať stavať? Naši makléri vám rozhodne nezataja žiadnu skutočnosť, ktorá by vám mohla v budúcnosti znepríjemniť proces zariaďovania pohodového bývania alebo užívania vybranej nehnuteľnosti.

Samotným predajom to nekončí

Po podpise zmluvy ešte len začína ten pravý kolotoč. Prepis energií, stavba domu, sťahovanie, rekonštrukcia, vybavovanie stavebného povolenia alebo celá paleta ďalších, ktoré vás môžu maximálne vyčerpať. My v Directreal sme pripravení pomôcť vám aj po kúpe vašej novej nehnuteľnosti so všetkým, čo budete potrebovať.


DirectReal newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách zo sveta realít? Nechajte nám Váš email a my sa o to postaráme.

Komentáre

Niečo viac z kategórie Nezaradené

Spolupráca s inou RK

Rád by som sa podelil s dnešným zážitkom pri hľadaní bytu pre môjho klienta. Hľadám 1 izb. byt v Trnave a vzhľadom na to, že ich nie je až tak veľa, podľa požiadavky klienta, tak som sa...

Čítať ďalej
Prečo som si vybrala podnikanie s Directreal

So spoločnosťou Directreal som začala spolupracovať v oktobri 2011. Dovtedy som pracovala 16 rokov v oblasti bankovníctva, poisťovníctva a sprostredkovania úverov. Hľadala som však niečo, kde by...

Čítať ďalej
Realitná kancelária Directreal LMCity rozdávala sladkú odmenu

Dňa 30.06.2011 pripravila pre Liptákov realitná kancelária Directreal LMCity 1. ročník vydarenej akcie pre všetkých študentov a žiakov. Tí boli odmenení sladkou odmenou a reklamnými predmetmi od...

Čítať ďalej