Natur Resort Lomnica

Prešovský kraj

ID67

Natur Resort Lomnica spája príjemné s užitočným. Ponúka vám jedinečné spojenie aktívneho relaxu v jednej z najobľúbenejších častí Slovenska – vo Vysokých Tatrách. Miesto priamo v srdci tatranskej prírody, kde ste ako odrezaný od sveta a zároveň v ňom máte na dosah ruky všetko, čo potrebujete. Naším želaním je vybudovať
moderný komplex pre ľudí, ktorí vedia oceniť pohodlie, oddych, relax a lukratívny priestor a pre tých, ktorí chcú žiť aktívnym a zdravým životným štýlom.
Projekt ponúka moderné rekreačné domy pre rodiny s deťmi, seniorov, ale aj jednotlivcov, ktorí radi trávia svoj voľný čas v prírode. Domy sú nízkoenergetické a dbajú na prostredie, v ktorom sú postavené. Majú moderný dizajn a sú vyrobené z prírodných materiálov, aby ideálne zapadli do tatranského prostredia.
Pri výstavbe Natur Resort Lomnica sa od prvého momentu dbalo na to, aby si jeho budúci návštevníci a rezidenti užili dokonalú polohu, v ktorej sa nachádza. Vysoké Tatry ako najnavštevovanejšia turistická oblasť na Slovensku, spĺňajú viaceré požiadavky. Rezort sa rozprestiera v obľúbenej oblasti Veľkej Lomnice, kam chodia nielen turisti, ale aj množstvo športovcov, vďaka špičkovému 27 jamkovému ihrisku Black Stork. Projekt je ideálny nielen na víkendové návštevy ale aj na dlhšie pobyty v zdravej tatranskej prírode.
Projekt predstavuje moderný rekreačno-obytný areál na úpätí Vysokých Tatier oproti 27 jamkovému golfovému ihrisku na území obce Veľká Lomnica. Ponúkame Vám moderné prízemné tehlovo-drevené rekreačné domy s obytným podkrovím riešené ako veľmi úsporné nízkoenergetické stavby. Sú bohato presklenné a hlavným výhľadom orientované na panorámu Vysokých Tatier.
V blízkej budúcnosti je tu plánovaná aj výstavba rodinno-zábavného parku Park Snow Veľká Lomnica.
Vybrať si môžete z troch pôvabných návrhov:
Chata A - obytná plocha 64 m2, pozemok 300 m2
Chata B - obytná plocha 88 m2, pozemok 500 m2
Chata C - obytná plocha 122 m2, pozemok 600 m2