DirectHypo

DirectHypo je jedinečný produkt siete DirectReal zameraný
na výber najvýhodnejšej formy financovania bývania.

V spolupráci so všetkými slovenskými bankami prinášame klientom možnosť vybrať si pre nich tú najlacnejšiu hypotéku. Klient si vyberá úver z ponuky celého hypotekárneho trhu, takže má istotu, že jeho možnosti sú preverované v každej banke.

Hypotekárny špecialista dozerá na celý proces od zbierania podkladov k žiadosti, podaniu žiadosti, podpisu úverových zmlúv až po načerpanie úveru. Celý proces prebieha jednoducho a spoľahlivo. Pre klientov, ktorí už majú úverové certifikáty, sme pripravili skúšku správnosti. Na základe certifikátu opäť preveríme všetky banky.

Vždy sa snažíme, aby mal klient možnosť výberu. Ku každej ponuke prikladáme detailný popis úverových parametrov, pretože nielen výška splátky je dôležitá. Navyše sú všetky hypotéky v programe DirectHypo poistené na 1. rok splácania. Tento benefit získavajú všetci klienti, ktorí kupujú nehnuteľnosť v sieti DirectReal. Taktiež vieme zabezpečiť urýchlené poistenie nehnuteľnosti aj s vinkuláciou. Priemerný čas na vybavenie úveru je 2 až 3 týždne.

Všetci sa snažíme svoju prácu robiť čo najefektívnejšie.
To platí aj pri výbere úveru na bývanie. Akákoľvek ušetrená suma je dôležitá. Vaše konečné rozhodnutie by mal byť výsledkom dôkladného prieskumu všetkých možností. Radi Vám tieto možnosti ukážeme.