Prečo povedať ÁNO franšízingu?

Podnikanie formou franšízy je čoraz rozšírenejšie už aj na Slovensku, napriek tomu vo viacerých stále vyvoláva množstvo otázok. Čo presne franšíza znamená? Pre koho je určená? Za akých podmienok je možné týmto spôsobom podnikať?


Directreal je sieť realitných kancelárií, ktorá funguje práve na princípe franšízy. Jednotlivé pobočky sú samostatné subjekty, ktoré spája spoločné know-how, marketing, logo a celková filozofia firmy. Pobočky si navzájom nekonkurujú, ale môžu si byť nápomocné. Každý záujemca o zakúpenia licencie má rovnakú východiskovú pozíciu. Po osobnej konzultácii a zhodnotení Vašich manažérskych predpokladov, Vám bude pridelený konkrétny región, vrámci ktorého môžete svoje podnikanie realizovať. Nasledujú školenia potrebné na dôkladné pochopenie fungovania značky. Najväčšia výhoda je tá, že dostanete celý manuál toho, ako sa stať úspešným. Vašou úlohou je ho len nasledovať. Vďaka tomu, že všetky pobočky používajú jednotný design manuál a logo, značka sa rýchlo šíri medzi jednotlivých klientov po celom Slovensku a Vy tak od začiatku podnikáte pod známym menom.Pýtate sa, koľko zo zarobených peňazí odvádzate franšízorovi? Nejde o percentá z každého obchodu, ale o fixnú sumu. Čím ste šikovnejší, tým viac zarobíte Vy sami.

Nezáleží pritom na tom, či ste nepodnikateľ, ktorý sa chce začať venovať niečomu vlastnému. Alebo ste realitný maklér, ktorý by si chcel založiť svoju vlastnú kanceláriu. A nebránime sa ani už fungujúcim realitným kanceláriám, ktoré sa snažia, ale stále sa nevedia presadiť na celoslovenskej úrovni. Poďte k nám a od začiatku buďte silnou značkou, ktorú na trhu s realitami všetci poznajú.

A viete čo? Najlepšie bude, ak nám na seba necháte kontakt, prípadne sa sami ozvete. Osobne Vám vysvetlíme všetko oveľa lepšie a hneď budeme my aj Vy vedieť, či sa rozprávame so svojím novým partnerom :)

Ja môžem mať vlastný Directreal?

Hľadáme partnerov pre vybrané regióny. Ak chcete podnikať v realitách, kliknite pre viac informácií.