Ako získať licenciu

Ako získať licenciu na podnikanie?


Ako začať s podnikaním?

Ak ste v poslednom čase uvažovali nad tým, ako naštartovať vlastnú firmu, vybrať si môžete z dvoch alternatív. Buď si môžete skúsiť podnikanie na vlastnej koži a pustiť sa do toho úplne sám, alebo sa vydáte druhou cestou a budete podnikať formou franšízingu. Direct Real je dokonalý príklad toho, že franšízing môže dobre fungovať aj v slovenskej praxi. Na našej stránke sa dozviete, aké výhody získavate podnikaním s Direct Real. Veríme, že na tu nájdete dostatočne veľa silných argumentov, ktoré Vás presvedčia, že z nás budú dobrí partneri.


Čo je to franšíza?

Franšíza znamená vymyslieť, overiť a držať sa určitej koncepcie. Na jednej strane ste vy (majiteľ kúpenej licencie) na druhej strane je váš obchodný partner (Direct Real), ktorý vám zabezpečí potrebnú oporu vo forme know-how, obchodnú značku, informačný systém a konzultačnú podporu. Najdôležitejšia je v tomto článku práve podpora obchodného partnera, pretože iba tak si môžete v konečnom dôsledku zabezpečiť váš úspech.


Kto sme?

Sme sebavedomá a životaschopná firma, ktorej vedenie úspešne podniká na Slovensku už dlhé roky. Chceme nepodnikateľom, realitným kanceláriám, realitám i maklérom odovzdávať značku, pod ktorou získavajú konkrétne fungujúce nástroje a možnosti rozvoja v realitnom podnikaní. Zároveň hľadáme seberovných partnerov. Pri spolupráci s Direct Real bude vaše podnikanie fungovať na základe v prax overenej koncepcie, ktorú si môžete osvojiť už aj vy!

Ja môžem mať vlastný Directreal?

Hľadáme partnerov pre vybrané regióny. Ak chcete podnikať v realitách, kliknite pre viac informácií.