Directreal Komplet

Jakub Kvoročka

Pracujem tak aby som sa za svoju odvedenú prácu nemusel hanbiť. 


Moja ponuka

(5 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Veľmi spokojný.

Dávid Pokopec

Everything was perfect, thank you very much! Very good attitude!

Alexei Trifanov

Veľká vďaka pánovi Kvôročkovi, za maximálny servis. Vždy promptne reagoval na naše otázky a požiadavky. Veľmi čestný maklér. Radosť kupovať nehnuteľnost cez túto spoločnosť. Veľmi si to vážime a želáme veľa šťastných kupujúcich.

Jana Farkašová

Super spolupráca

Miroslav Konečný

Dobrý večer s pracou makléra som bola viac ako spokojná, vynikajúci prístup k všetkým situáciám ktoré nastali počas predaja. Vždy bol pripravený poradiť pomôcť vedel na všetky otázky odpovedať. Milý zodpovedný, rýchlo na všetko vedel reagovať. Naozaj som bola nadmieru spokojná. Taký dar reči pri predaji je talent. Určite odporučím známym keď budú niečo predávať.Pekný večer

Petra Gašpercová