Directreal Alfa

Mitko Popgeorgiev

S úsmevom a dobrým svedomím sa budem snažiť zo všetkých síl vyhovieť
Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji či prenájme Vašej nehnuteľnosti.


Momentálne nemám žiadnu aktívnu ponuku.

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Dobrý deň,radi by sme vyjadrili maximálnu spokojnosť s kanceláriou Directreal Alfa.Prístup pána makléra Mitka Popgeorgieva bol od začiatku na profesionálnej úrovni. Od prvej obhliadky k tomu pristupoval dôsledne.V priebehu celého predaja našej nehnuteľnosti sme boli dôkladne o každom kroku informovaní.Taktiež komunikácia s riaditeľom kancelárie bola výborna.Predaj prebehol bezproblémov a...

Lenka Bobokova

Dobrý deň. S prístupom a profesionálnym jednaním DR som bola veľmi spokojná. Pán maklér Mitko Popgeorgiev sa snažil všetky termíny stretnutí dohodnúť ku spokojnosti všetkých stán. Dokonca aj mimo úradných hodín. Predaj prebehol bez akýchkoľvek problémov a prieťahov. Z mojej strany maximálna spokojnosť. Sláviková Helena.

Helena Slávikova

S vašimi službami sme boli veľmi spokojní, maklér Mitko Popgeorgiev bol ochotný prísť a urobiť prehliadku aj mimo "normálnych" pracovných hodín. Po akceptácii ponuky neboli z vašej strany žiadne obštrukcie, celkove sme s predajom nehnuteľnosti maximálne spokojní. Určite by sme vašu realitnú agentúru odporučili vždy a všetkým známym!

Branislav Kendra

Veľmi dobrá spolupráca s p. Miťkom. Sme spokojní s celým priebehom. Odporúčame. :)Jaroslav Školík

Jaroslav Školík