Domy - rodinný dom - Predaj - Útulné bývanie pre rodiny v blízkosti Pomlé Parku i centra

NEHNUTEĽNOSŤ JE PREDANÁ

ID: 147380
Kancelária: Directreal Live
Kategória: Domy
Typ: rodinný dom
Typ obchodu: Predaj
Štát: Slovensko
Kraj: Trnavský
Okres: Dunajská Streda
Obec: Šamorín
Ulica: ....

Directreal Live


"Serióznosť, dôveryhodnosť, profesionalita"

Pri vzniku našej realitnej kancelárie sme si určili práve tieto tri základné piliere nášho podnikania. Len pomocou nich môžeme efektívne vybudovať dlhodobý vzťah s Vami, našimi klientmi, a zabezpečiť Vám tak čo najvyššiu spokojnosť s našimi službami.
Naši klienti sú pre nás vždy rovnocennými partnermi. Zabezpečujeme im plný servis od prezretia dostupnej ponuky, ocenenie nehnuteľnosti zdarma,právneho servisu, cez riešenie potrebných dokumentov pri predaji i kúpe, inzerciu, až po pomoc pri hypotekárnych úveroch či odovzdanie samotnej nehnuteľnosti.

Verím, že nám preto prejavíte dôveru a aj vy sa pridáte k množstvu našich spokojných klientov.
 
S pozdravom,
Juraj Tóth
Riaditeľ pobočky

Mobil: 0905 619 194

Počet izieb: 4.izbový
Celková úžitková plocha m2: 131,30
Plocha obytnej časti m2: 99
Výmera pozemku m2: 440 m2
Popis: Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj rodinný dom - novostavbu v novovybudovanej štvrti v Šamoríne- Pomlé Park. Domy sa budú predávať v štandarde.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE DOMU:

Konštrukčný systém stavby:

Železobetónové základové pásy a základová doska. Strešná konštrukcia drevená z nosníkov.

Fasáda:
Kontaktný zatepľovací systém s tepelnou izoláciou z polystyrénu. Povrchová úprava biela farba v kombinácii s kamenným obkladom Brest Sahara.
.
Povrchová úprava stien, stropov a podhľadov:
Nosné steny v povrchovej úprave omietka, pohľadové drevo alebo sadrokartón s dvojitým náterom bielej farby. Tehlové alebo sadrokartónové konštrukcie deliacich priečok a podhľadov natreté dvojitým náterom bielej farby.

Okná:
Okenné konštrukcie z plastových profilov z interiérovej strany farby bielej, z exteriérovej strany v sivom odtieni. Okenné výplne zasklené izolačným trojsklom. V každej obytnej miestnosti minimálne jedno okenné krídlo otváravo- sklopné. Vonkajší parapet okien hliníkový v sivom odtieni. Vnútorný parapet biely, plastový. Dvere na terasu otváravé.

Vykurovanie a príprava teplej úžitkovej vody:
Rodinný dom má samostatné plynové vykurovanie. Vykurovacie médium je plynový turbokotol typu Junkers Cerapur alebo alternatíva. Teplá voda je vyrábaná turbokotlom a akumuluje sa v zásobníku na TÚV 120l. Na želanie príprava na solárny ohrev TÚV. V prípade želania je možné aj elektrické podlahové vykurovanie ovládané pomocou mobilnej aplikácie.

Vzduchotechnika:
Prívod čerstvého vzduchu do domu pomocou prirodzeného vetrania cez plastové okná v každej obytnej miestnosti domu. V kuchyni sa predpokladá inštalácia uhlíkového digestora.
Digestor nie je súčasťou štandardného vybavenia. Príprava na rekuperačnú jednotku. Rekuperačná jednotka nie je súčasťou štandardného vybavenia.

Chladenie:
Príprava pre individuálne chladenie domu, pozostávajúca z priestoru pre umiestnenie vonkajšej jednotky chladenia na fasáde domu, vývodu elektroinštalácie pre pripojenie vonkajšej jednotky chladenia. Vonkajšia jednotka, vnútorné jednotky vrátane regulácie, inštalácie rozvodov chladiva a dopojenia elektroinštalácie nie sú súčasťou štandardného vybavenia domu.

Voda a kanalizácia:
Inštalácie pre kúpeľne a WC zrealizované kompletne vrátane napojenia jednotlivých zariaďovacích predmetov. V priestore pre kuchynskú linku pripravené zaslepené rozvody studenej vody, TÚV a kanalizácie. Samostatné meranie spotreby vody.

Silnoprúdová elektroinštalácia:
Samostatný rozvádzač napojený na elektromer, umiestnený na hranici pozemku. Zásuvky 230 V umiestnené vo všetkých obytných miestnostiach a kúpeľniach. Zásuvky a vypínače biele, plastové, Legrand Valena alebo alternatíva. V priestore pre kuchynskú linku príprava pozostávajúca zo štyroch prívodov 230 V a jedného prívodu 400 V pre kuchynské spotrebiče, ukončená s rezervou 3m. Vývody v priestore pre kuchynskú linku ukončené svorkami. Vývody pre osvetlenie vyvedené zo stropu v každej miestnosti, ukončené svorkami.

Slaboprúdová elektroinštalácia:
V každej obytnej miestnosti v bielom plastovom rámiku umiestnená zostava TV zásuvky a zásuvky 2x zásuvky určenej na pripojenie internetu a telefónu.

Dvere:
Vstupné dvere plastové s mliečnym sklom alebo hliníkové za príplatok. Interiérové dvere CPL povrch, výplň voština, obložková zárubňa, kovanie hliník, kľučka- kľučka. Farba podľa vzorkovníka.

Podlahy a obklady:
V obytných miestnostiach laminátová podlaha, farba podľa vzorkovníka. Obvodové lišty v príslušnej farbe. V kúpeľniach a WC dlažba a obklad, farby podľa vzorkovníka. Dlažba je uvažovaná RAKO Sidney, farba DAA44122 svetlá alebo DAA44125 sivo- modrá. Obklady sú uvažované Ceramika EVA Persa, farba White, Grigio, Antracyt, Creme, Mocca, Venge a ich vzájomná kombinácia podľa farebných preferencií.

Zariaďovacie predmety:
Vaňa 2x s dĺžkou 1700 x 700mm, biela, modelová rada Jika LYRA. Možnosť vymeniť za sprchovací kút. Konzolové WC so zabudovaným splachovacím modulom. 2x WC typu Jika LYRA PLUS so sedátkom, farba biela. Umývadlo 2x, biele, typ Jika CUBITO 55cm. 2x umývadlová batéria stojančeková, chróm, Jika TIGO. 2x vaňová batéria, chróm, Jika OLYMP.

Kuchynská linka:
Nie je súčasťou štandardného vybavenia.

Terénne úpravy a oplotenie:
Oplotenie okolo pozemku pletivové. Spoločná prístupová komunikácia neoplotená. V prípade záujmu možnosť vytvorenia súkromnej uzavretej ulice. Pozemok vyrovnaný, pripravený na záhradné úpravy.

Prístupová komunikácia:
Spoločné vlastníctvo všetkých štyroch majiteľov, samostatný list vlastníctva aj parcelné číslo. Všetky plochy spevnené, zámková dlažba, hladený betón alebo alternatíva.

Zastavaná plocha m2: 99
Konštrukcia domu: Tehla
Príjazdová cesta: Spevnená cesta
Podpivničený: Nie
Skolaudovaný v roku: .....
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia
Kúrenie: Elektrické, Plynové, Podlahové
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Nie
Elektrický prúd: 220 V
Možnosti využitia: Trvalé bývanie
 • Obhliadka nehnuteľnosti
 • Fotodokumentácia nehnuteľnosti
 • Poradenstvo pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
 • Kontrola Listu vlastníctva
 • Vypracovanie cenovej mapy
 • Označenie nehnuteľnosti reklamným bannerom
 • Prezentovanie na stránke www.directreal.sk
 • Prezentácia nehnuteľnosti na vybraných realitných serveroch
 • Pravidelné informovanie o stave, záujme o nehnuteľnosť
 • Relokačné služby
 • Zabezpečenie právneho poradenstva
 • Hypotekárne poradenstvo
 • Vypracovanie rezervačnej zmluvy
 • Vypracovanie zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti
 • Vypracovanie návrhu na vklad
 • Úhrada základného poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností
 • Úhrada poplatkov za overenie podpisov predávajúcich na prevodových zmluvách určených výlučne na úradne účely
 • Poskytnutie priestorov na podpis zmluvy
 • Vypracovanie preberacieho protokolu
 • Stratégia predaja a analýza trhu s nehnuteľnosťami
 • Ochrana klienta pred neserióznosťou
 • Možnosť obhliadok aj cez víkend
 • Overenie bonity kupujúceho
 • Vyzdvihnutie aktuálneho LV a katastrálnej mapy z Katastra nehnuteľností
 • Vyzdvihnutie vyhlásenia správcu – v prípade bytu
 • Manuál prehlasovania energií
 • Inzercia vo vybraných tlačených médiách
 • Týždenný report o stave záujmu o nehnuteľnosť
 • Balíček všetkých potrebných formulárov