Byty - 2-izb. - Predaj - Moderný Byt ktorý Vás nadchne - Hľadáme jeho nového Majiteľa

NEHNUTEĽNOSŤ JE PREDANÁ

ID: 268427
Kancelária: Directreal Doma
Kategória: Byty
Typ: 2-izb.
Typ obchodu: Predaj
Štát: Slovensko
Kraj: Bratislavský
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava - Ružinov
Ulica: Tomášikova

Directreal Doma

Možno sa práve v tomto momente nachádzate niekde na druhom konci sveta a čítate tieto riadky. Dovoľte teda otázku: "Čo Vám ako prvé príde na um, keď sa povedia - buchty, bryndzové halušky alebo rezne  a zemiakový šalát?" Odpovieme za Vás alebo to môžeme vysloviť spolu - domov, doma.  Môžeme byť teraz kdekoľvek - prežívať radosť, užívať si bohatstvo, necítiť hlad. No pokiaľ nám chýba pocit domova, pokiaľ nemáme svoj vlastný domov, stále to budú iba polovičaté radosti, lebo doma je doma. Tam sa cítime v bezpečí.


Sme realitná kancelária DIRECT REAL DOMA, patríme do siete realitných kancelárií, ktorá pôsobí po celom Slovensku aj v Česku. S našimi klientmi riešime kompletný servis bývania. S nami sa budete cítiť ako DOMA. Navštívte nás na Holíčskej ulici č. 13 v Bratislave - Petržalke. Pri dobrom koláči či buchtách, čaji a káve sa môžeme pozhovárať o bývaní aj všedných veciach. Tak teda, ešte raz vitajte a cíťte sa u nás ako DOMA!

Mobil: 0905 254 412

Mobil: 0902 258 808

Popis: Vitajte.

Dovoľte nám predstaviť vám moderný a priestranný byt na Tomášikovej ulici v Ružinove. Nehnuteľnosť, ktorú máme na predaj, vás zaujme svojim pokojným, príjemným štýlom a dizajnom. Majiteľka je mladý človek, ktorý sleduje trendy a byt odzrkadľuje jej životný štýl.

PÁR TECHNICKÝCH INFORMÁCIÍ

Byt sa nachádza na 2. zo 6-tich poschodí. Situovaný je v tichej časti, mimo rušnej križovatky. Kolaudácia prebehla v roku 2004. Nemusíte sa zaoberať prerábkou elektriny, či rozvodov. Úžitková plocha bytu je 60 m2 bez balkónu. Balkón má samostatnú výmeru 3,4 m2. Predáva sa čiastočne zariadený. Náklady na bývanie činia 149 eur plus elektrina cca 30 eur. Súčasťou prevodu je aj podiel na pozemku pod bytovkou.

Pozrite si i našu virtuálnu obhliadku v tomto linku: https://bit.ly/3cbgNis

INŠPIRUJÚCE A PRAKTICKÉ PROSTREDIE KDE TRÁVITE NAJVIAC ČASU

Dominantu nehnuteľnosti tvorí priestranná a svetlá obývačka spojená s modernou kuchyňou s orientáciou na sever. Nájdete tu presne rozdelené zóny, kde budete tráviť čas s priateľmi, rodinou, relaxovať alebo pracovať. Akokoľvek si obývačku navrhnete, bude vyhovovať vaším potrebám.

Kuchyňa je zariadená všetkými spotrebičmi, ktoré v kuchyni potrebujete: chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor a dostatok pracovného priestoru na realizáciu vášho kulinárskeho umenia. Kuchyňu od obývacieho priestoru delí dôležitý dizajnový prvok - jedálenský pult, ktorý priestor nenarúša, ale naopak prirodzene s ním ladí.

Na ploche takmer 30 m2 (obývačka 19,1 m2, kuchyňa 10,55 m2) dali architekti majiteľom možnosť, aby si vytvorili skutočný domov podľa vlastných predstáv.

Mimo spomínaných metrov štvorcových sa podarilo do kuchyne vkomponovať praktickú komoru o rozlohe 2 m2. Potraviny máte po ruke a nemusíte rozmýšľať, kam ich uložiť v rámci kuchyne. Uznáte, že by zabrali veľa miesta a ubrali z prirodzenej modernity.

PRIESTOR = SVETLO

Veľmi dôležitým architektonickým prvkom bytu je svetelnosť. Okná, ktoré sú naprieč celou obývačkou a kuchyňou, doprajú bytu dostatok svetla po celý deň. Hojnosť svetla navyše dodá priestoru optimistickú atmosféru. Ak chcete prítmie, alebo úplnú tmu, slúži na to automatická roleta, ktorá sa ovláda pomocou diaľkového ovládača.

ODPOČINOK JE VEĽMI DÔLEŽITÝ

Nočná časť alebo spálňa je orientovaná na južnú stranu do tichého vnutrobloku, kde sa nachádza zopar parkovacích miest, detské ihriská. Doprajete si tak kvalitný spánok bez zbytočných rušivých elementov. Spálňa má rozlohu 13 m2. Dáte do nej manželskú posteľ, zmestí sa tam skriňa, nočný stolík. A napriek tomu bude izba pôsobiť sviežo a priestranne.

BALKÓN = ŽIVOTNÝ PRIESTOR

Pre tých z nás, ktorí pochádzame z rodinných domov a sťahujeme sa do miest, je balkón akýmsi indikátorom kvalitného bývania. Jednoducho supluje životný priestor, ktorý je obmedzený podmienkami bytu. Okrem praktického využitia (sklad), dokáže spríjemniť rannú kávu. Vstup naň je zo spálne.

JADRO BYTU - ÚLOŽNY PRIESTOR

Obývaciu časť a spálňu prírodzene oddeľuje chodba, ktorá má L-kový pôdorys. Môžete pokojne spať a partner vás nebude rušiť pri ranných rituáloch: príprava raňajok alebo kávy :). Vo vstupnej chodbe je priestranná vstavaná skriňa s dostatočným úložným priestorom. Z chodby sa dostanete do kúpeľne s vaňou. WC je samostatné a nezvyčajne priestranné. Nachádza sa v ňom malé umývadlo.

ĎALŠIE ÚLOŽNÉ PRIESTORY

K bytu prislúcha aj pivnica o rolohe 2,9 m2. Vhodná na uloženie športového náradia a zimných/letných pneumatik ak máte auto. Keď sa bavíme o aute, parkovanie je pred bytovým domom na súkromnom parkovisku.

DOTYK STARÉHO MESTA, POCIT, ŽE MÁM VŠETKO PO RUKE

Ak hľadáte ideálnu lokalitu pre svoje bývanie, sklamem vás, nič také neexistuje. Raz vám prekáža hluk, potom ticho a inokedy hocičo. Je však správne a dôležité, aby ste sa približili k ideálu čo najviac. Adresa na Tomášikovej ulici nie je Staré Mesto, no s rýchlou dostupnosťou do Starého Mesta, hlavne ak využijete MHD. Ide o vysoko dopytovanú a exkluzívnu časť Ružinova. Ideálna lokalita kde máte blízko za športom, nákupmi, školou, relaxom. Rýchlo sa dostanete z Bratislavy (do 5 minút ste na diaľnici). Toto vám nemusia poskytnúť ani lukratívnejšie časti Bratislavy. Okolie Gagarinovej ulice a Prievozu patrí k najdopytovanejším lokalitám Bratislavy. Jej najväčším benefitom je jej poloha, rýchla dostupnosť a že máte všetko čo po trebujete po ruke.

ZÁVER

Ak ste sa dopracovali až k týmto záverečným riadkom, predpokladám a verím, že vás ponuka tohto šikovného bytu zaujala. Budem sa veľmi tešíť, keď vám ho osobne ukážem.

Podlahová plocha m2: 60
Loggia: Áno 1x
Výťah: Áno 1x
Stav: Po kompletnej rekonštrukcii
Poschodie --/--: 2/6
Konštrukcia bytu: Tehla
Možnosť kúpy na úver: Áno
Zálohový predpis / mesiac EUR: 149
Okná: Plastové
Kuchynská linka: Nová
Spotrebiče: Chladnička, Mraznička, Elektrická varná doska, Elektrická rúra, Umývačka riadu, Mikrovlná rúra, Pračka
Kúpelňa: Nová
WC: Nové
Podlahy: Plávajúca podlaha
Bezpečnostné dvere: Áno
Svetové strany: J, S
Kúrenie: Ústredné
Zateplený dom: Áno
Forma vlastníctva: Osobné
Pivnica: Áno
 • Obhliadka nehnuteľnosti
 • Fotodokumentácia nehnuteľnosti
 • Poradenstvo pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
 • Kontrola Listu vlastníctva
 • Vypracovanie cenovej mapy
 • Označenie nehnuteľnosti reklamným bannerom
 • Prezentovanie na stránke www.directreal.sk
 • Prezentácia nehnuteľnosti na vybraných realitných serveroch
 • Pravidelné informovanie o stave, záujme o nehnuteľnosť
 • Relokačné služby
 • Zabezpečenie právneho poradenstva
 • Hypotekárne poradenstvo
 • Vypracovanie rezervačnej zmluvy
 • Vypracovanie zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti
 • Vypracovanie návrhu na vklad
 • Úhrada základného poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností
 • Úhrada poplatkov za overenie podpisov predávajúcich na prevodových zmluvách určených výlučne na úradne účely
 • Poskytnutie priestorov na podpis zmluvy
 • Vypracovanie preberacieho protokolu
 • Stratégia predaja a analýza trhu s nehnuteľnosťami
 • Ochrana klienta pred neserióznosťou
 • Možnosť obhliadok aj cez víkend
 • Overenie bonity kupujúceho
 • Vyzdvihnutie aktuálneho LV a katastrálnej mapy z Katastra nehnuteľností
 • Vyzdvihnutie vyhlásenia správcu – v prípade bytu
 • Manuál prehlasovania energií
 • Inzercia vo vybraných tlačených médiách
 • Týždenný report o stave záujmu o nehnuteľnosť
 • Balíček všetkých potrebných formulárov