Domy - rodinný dom - Predaj - Novostavba rodinného domu v Palúdzke

ID: 150185
Kancelária: Directreal LMCity
Kategória: Domy
Typ: rodinný dom
Typ obchodu: Predaj
Štát: Slovensko
Kraj: Žilinský
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Alfonza Gromu

Directreal LMCity


Naše úsilie - vaše bývanie


Hľadať na Liptove ochotného a spoľahlivého partnera v oblasti nehnuteľností nie je ľahké. My v Direct Real LMCITY ideme  svojou vlastnou cestou:

Naše referencie šíria klienti samotní, o ktorých sa staráme s najväčším vedomím a svedomím. Sme tu pre nich počas celého priebehu predaja a prenájmu nehnuteľnosti - od prvého stretnutia až po konečné uzatvorenie obchodu.

Vieme, že Vaše vysnívané bývanie hľadáte nanajvýš dva krát za život. Pre svoj nový domov sa rozhoduje úpenlivo a často krát s najväčšou opatrnosťou. Sme pre Vás spoľahlivý partner, s ktorým sa vyhnete úskaliam pri kúpe nehnuteľnosti. Vaše rozhodnutie nebudete ľutovať. Je len na Vás, či nám dovolíte uľahčiť vám cestu za novým bývaním, poskytnúť Vám poradenstvo a splniť vaše predstavy o novom bývaní od samotného hľadania, až po financovanie a poistenie pre pokojné chvíle v novom bývaní.

Podstatní ste Vy, spokojní klienti našej novej pobočky na Liptove. Vaša spokojnosť je tým čo nás posúva ďalej a pokladá stavebné kamene pre náš ďalší rast.

Naším hlavným poslaním je odbúranie prekážok a nedôvery v realitné spoločnosti a hlavne spokojný klient.

Vieme, že naším najväčším bohatstvom v dobre fungujúcej spoločnosti, sú ľudia.  Pravé oni sú kľúčom k úspechu, aby vy klienti boli spokojný. Naši makléri pre vás nepracujú pretože musia, ich práca je zároveň ich koníčkom, kde môžu uplatniť svoje skúsenosti v obore.
My v Direct Real LMCITY staviame práve na týchto hodnotách: na priateľskom, ochotnom a férovom prístupe.

Prečo my? - PRETO MY!

•    Jednoduché a zrozumiteľné pravidlá
•    ľudské a ústretové jednanie
•    kompletný právny servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
•    vypracujeme potrebný znalecký posudok
•    riziko prevodu nehnuteľnosti berieme na seba
•    spolupráca s finančnými inštitúciami a poisťovňami pre komplexný servis

Úvodné Slovo majiteľov

Správne rozhodnutie v dnešnom svete vyžaduje znalosti a odhodlanie, no i o čosi viac úsilia ako Vám sľubujú druhý. Naše skúsenosti, serióznosť a regionálna znalosť, predurčujú vašu nehnuteľnosť na úspech. Naším cieľom je spokojný zákazník v každom obchodnom prípade. Vaša pozitívna referencia k najbližšej rodine a priateľom, je naša reklama a zároveň úspech, ktorým nás posúvate ďalej.

Smer ktorým ide DIRECT REAL LMCITY je založený na spoľahlivosti a istote. A nie je práve istota a spoľahlivosť to čo vy, naši budúci klienti hľadáte?
Preto Vás srdečne pozývam na návštevu našej kancelárie DIRECT REAL LMCITY na Liptove.


Mobil: 0911 338 988

URL: http://www.reality-liptovsky-mikulas.sk/

Počet izieb: 4.izbový
Celková úžitková plocha m2: 110
Plocha obytnej časti m2: 110
Výmera pozemku m2: 524
Popis: Exkluzívne Vám ponúkame novostavbu 1-podlažného 4-izbového rodinného domu typu Bungalow, ktorý svojou veľkosťou a dispozičným riešením je vhodný pre 2-4 člennú rodinu, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej tichej samostatnej rezidenčnej vilovej okrajovej štvrti v Liptovskom Mikuláši – Palúdzke, v tesnej blízkosti Liptovskej priehrady (300m). RD - novostavba je skolaudovaný, v osobnom vlastníctve bez ťiarch, má pridelené popisné číslo, pripojený na všetky inžinierske siete – voda, elektrina, plyn, kanalizácia a kompletne dokončený vrátane zariadenia, obkladov, sanity, roldorov, krbu a exkluzívnej kuchynskej linky, parkovacieho miesta zo zámkovej dlažby , oplotenia vpredu a vzadu, navozenej vyrovnanej zeminy vrátane nasadenej zelene. RD je postavený z klasických časom overených materiálov, používaných v klimatickom pásme Liptova s predpokladanou životnosťou min 75 rokov.
Dom je postavený na samostatnom, mierne svahovitom pozemku (sklon -3°), pozemok má výmeru 524 m2 (š-18m x d-28m). Obvodové murivo domu je z presných pórobetónových tvárnic YTONG, hr. 375mm, pevnostnej triedy P4-500, s vonkajším polystyrénovým zateplením o hrúbke 100 mm, vnútorné steny (priečky) sú z z presných pórobetónových tvárnic YTONG, hr. 250mm, pevnostnej triedy P2-400. Z vrchnej časti je dom zateplený minerálnou vlnou ISOVER o hrúbke 360 mm (180 + 180 mm, dve vrstvy) a na povale kompletne podbitý OSB doskami o hrúbke 22mm, v podlahe pod poterom je 100mm polystyrénu ako ochrana pred chladom od zeme. Podlahová plocha domu je 144,5 m2 (š-8,5x x d-17,0m), obytná plocha je 110,0 m2, krytá terasa v prednej časti domu má výmeru 9,0 m2 (3m x 3m). Strecha je sedlová so škridlou Mediterran. Príprava tepla a TUV je plynovým kondenzačným kotlom zn. BUDERUS, 24 kW so 120 L zásobníkom TUV, radiátory majú termostatické hlavice, teplota vo vnútri domu sa nastavuje vnútorným programovateľným termostatom s mnohostrannými funkciami (nočný útlm, štátne sviatky, ochrana pred mrazom, časy zapínania/vypínania kúrenia, nastavenie teploty vody, výkon kotla ...). Všetky okná sú plastové s izolačným trojsklom v dekore – Orech hnedý a sú vybavené odnímateľnými sieťkami proti hmyzu. Vchodové dvere sú protipožiarne s viacbodovým uzamykaním a sklenou vitrážou. V RD je zabezpečovací systém zn. JABLOTRON - 100, predpríprava na videovrátnik, satelitná televízia ASTRA – SKYLINK /kompletná ponuka programov, bezdrôtový WI-FI internet od FIBRIS-u a k dispozícii je aj štýlový krb (13,5kW) obložený mramorom. Podkrovný priestor (8,5m x 17m) je prístupný skladacími schodmi umiestnenými na chodbe, je ho možné využiť ako ukladací priestor.

Vnútornú dispozíciu domu tvorí predsieň (3,1m x 1,4m), technická miestnosť (kotolňa) s WC, práčkou (3,1m x 1,4m), priestranná obývaciu miestnosť s krbom (5,0m x 5,0m), samostatná kuchyňa (5,0m x 2,5m) s jedálňou (4,7m x 5,0m) , chodba (1,4m x 6,0m), šatník so zabudovanými policami (3,1m x 1,4m), kúpeľňa s WC a práčkou (3m x 3m), a tri samostatné nepriechodné izby s roldormi (3,7m x 3,7m, 3,7m x 3,7m, 3,1m x 3,1m). Atmosféru domova dotvára luxusná rustikálna kuchynská linka v tvare L, dlhá 7,5m obsahujúca kombinovaný plynový sporák s grilom, výkonným vežovým digestorom s filtrami obsahujúcimi aktívne uhlie, keramický drez s pákovou batériou, zabudovaná umývačka riadu a priestranná jedáleň. Na pozemku je k dispozícii na zalievanie záhrady v letných mesiacoch vŕtaná studňa hĺbky 12 m s domácou vodárňou o výkone 4,5m³/hod, 60L zásobník).

Dom poskytuje kvalitné bývanie v súkromí v prestížnej štvrti Liptovského Mikuláša – „BEVERLY HILLS“ , s výbornou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, obchod, nemocnica, lekáreň) v tesnej blízkosti Liptovskej Mary, a s výhodnou polohou na výlety či športy po celom Liptove (Nízke Tatry, Demänovská dolina - 20min, TATRALANDIA – 10min, AQUAPARK Bešeňová – 20min, Liptovský Ján, Jánska Dolina – 15min, Žiarska dolina, Jalovecká dolina – 15min, Prosiecka, Kvačianska dolina – 20min) a krásnym výhľadom na panorámu Nízkych a Západných Tatier. Energetická trieda RD je B, a priemerné mesačné náklady na všetky energie sú do 60-80 eur/mes.
Pre viac informácií a záujem o obhliadku neváhajte kontaktovať makléra DirectReal LMCity Zuzana Andrejčáková 0904 880 489, z.andrejcakova@directreal.sk.

Zastavaná plocha m2: 145
Pozemok: Rovinatý
Rozmery pozemku m: 18 x 28
Konštrukcia domu: Ytong
Príjazdová cesta: Zámková dlažba
Podpivničený: Nie
Skolaudovaný v roku: 2016
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Verejný vodovod, Studňa, Satelitný prijímač, Internet
Kúrenie: Plynové
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Nie
Alarm: Áno
Vybavenie domu: Krb, Terasa
Terasa: Áno
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Kúpalisko, Turistika, Zimné športy, Golf, Divadlo, Kino, Cyklistické trasy, Tenisové kurty
Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia, Sídlo firmy
Typ strechy: Sedlová
Energetický certifikát budovy: Trieda B
Energetický certifikát - (VYKUROVANIE): Trieda B
 • Obhliadka nehnuteľnosti
 • Fotodokumentácia nehnuteľnosti
 • Poradenstvo pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
 • Kontrola Listu vlastníctva
 • Vypracovanie cenovej mapy
 • Označenie nehnuteľnosti reklamným bannerom
 • Prezentovanie na stránke www.directreal.sk
 • Prezentácia nehnuteľnosti na vybraných realitných serveroch
 • Pravidelné informovanie o stave, záujme o nehnuteľnosť
 • Relokačné služby
 • Zabezpečenie právneho poradenstva
 • Hypotekárne poradenstvo
 • Vypracovanie rezervačnej zmluvy
 • Vypracovanie zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti
 • Vypracovanie návrhu na vklad
 • Úhrada základného poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností
 • Úhrada poplatkov za overenie podpisov predávajúcich na prevodových zmluvách určených výlučne na úradne účely
 • Poskytnutie priestorov na podpis zmluvy
 • Vypracovanie preberacieho protokolu
 • Stratégia predaja a analýza trhu s nehnuteľnosťami
 • Ochrana klienta pred neserióznosťou
 • Možnosť obhliadok aj cez víkend
 • Overenie bonity kupujúceho
 • Vyzdvihnutie aktuálneho LV a katastrálnej mapy z Katastra nehnuteľností
 • Vyzdvihnutie vyhlásenia správcu – v prípade bytu
 • Manuál prehlasovania energií
 • Inzercia vo vybraných tlačených médiách
 • Týždenný report o stave záujmu o nehnuteľnosť
 • Balíček všetkých potrebných formulárov

cena na požiadanie
zuzana-andrejcakova