Kontakt

M.Hodžu 16/2, Prievidza

Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00-12:00 13:00-17:00
So-Ne Zatvorené

Follow Me QR kód

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Prievidza a okolie ? Realitná kancelária Directreal Classic ponúka široký výber nehnuteľností. V pravej časti tejto webstránky je sekcia vyhľadávania nehnuteľností v tejto kancelárií, kde môžete hľadať byty, domy alebo iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Ak si želáte hľadať nehnuteľnosti na kúpu alebo predaj na celom Slovensku kliknite v hornom menu na sekciu nehnuteľnosti, alebo kliknite Nehnuteľnosti celé slovensko

Prezrite si naše nehnuteľnosti:

Makléri

1

Referencie

1

Sme realitná kancelária, ktorá v Prievidzi pôsobila pod názvom M-reality od roku 2010.


S ambíciou skvalitniť služby našim klientom, sme sa zapojili do siete realitných kancelárií Directreal.


Odteraz pod názvom Directreal Classic, chceme ponúkať našim klientom služby na vysokej profesionálnej úrovni, bohaté skúsenosti a detailnú znalosť realitného trhu v okrese Prievidza.


Radi Vás privítame v našej kancelárii, kde sa snažíme každému klientovi pomôcť prekonať zložitosti realitného obchodu, či už asistenciou pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti, pos&uacutuacute;dením technického stavu, optimalizujeme cenu nehnuteľnosti, vyriešime všetky právne náležitosti, ako aj navrhneme najvýhodnejšie financovanie pomocou hypotekárneho poradenstva.


Zakladáme si na priateľskom, ochotnom a férovom prístupe. 


Spokojnosť klienta je pre nás vždy na prvom mieste a preto veríme, že sa čoskoro stanete ďaľšími klientmi našej kancelárie Directreal Classic.

Naše posledné predané

ID: 144013   

Okres: Prievidza
Obec: Zemianske Kostoľany
Ulica: Ľ. Štúra

ID: 243113   

Okres: Prievidza
Obec: Prievidza
Ulica: J. Murgaša