Vyhľadávanie referencií


Referencia spokojného klienta

Dušan Huňady

13.11.2017
Prostredníctvom DirectReal som zakúpil už druhú nehnuteľnosť. Už po prvej uzavretej kúpnej zmluve som vedel, že ak raz budem potrebovať pomoc pri sprostredkovaní kúpi nehnuteľnosti, obrátim sa na DirectReal. Hovoria za nich ich skúsenosti na trhu realít a ich výsledky.
Jednanie pána Huňadyho bolo od začiatku presné a vecné a ako sa hovorí, nesnažil sa natierať med popod fúzy. Hneď pri prvej obhliadke hovoril otvorene o stave nehnuteľnosti, všetky plusy ako aj mínusy boli ukázané, hodené na stôl. Žiadny nátlak a ani žiadne prehováranie.
Na môj dotaz o možnostiach financovania reagoval veľmi rýchlo a hneď na druhý deň som mal termín s ich úžasnou hypotekárnou poradkyňou. Tá mi vysvetlila všetky moje možnosti, a keďže nie som žiaden ekonóm, poradila mi, čo by bolo v mojom prípade najlepšie.
Po mojom rozhodnutí danú nehnuteľnosť kúpiť sa pán Huňady pustil do vybavovania všetkých dokumentov, kde mi veľmi osobne pomohol, keďže pracujem dlhodobo v zahraničí a nemám ani páru kde, čo, a ako by som mal vyplniť, overiť, odniesť atď. Samozrejme pri tom množstve papierov a potvrdení sa stalo, že sa niečo ešte muselo doložiť. V týchto veciach zastúpila dokonale pána Huňadyho jeho asistentka, ktorá ma usmernila v daných veciach.
Do tretice budem určite voliť realitnú kanceláriu DirectReal, ktorá spĺňa moje predstavy o maklérskych službách. Tie ma sprevádzali od začiatku až do odovzdania nehnuteľnosti s potrebnými dokladmi.

S pozdravom
Škarupa