Vyhľadávanie referencií


Referencia spokojného klienta

Marta Vajsová

08.04.2019
Real.maklérka p.Marta Vajsová nám padla rovno "z neba". Urgentne sme potrebovali riešiť našu bytovú otázku. Pani Marta s vysokou profesionalitou spracovala ponuku našej nehnuteľnosti. Po predaji nášho bytu s veľkou trpezlivosťou a starostlivosťou nás sprevádzala ponukami nášho nového bývania. Optimizmus a humor p.Marty nám veľmi pomohol zo stresových situácii. Nakoniec sme došli k cieľu a jej zásluhou a "diplomaciou" sme si vybrali byt na Ždiarskej ul. Byt je podľa našich predstáv, spĺňa všetko čo sme chceli mať. Samozrejme s výťahom, čo bol náš problém v predošlom bývaní a s "čerešničkou" - s krásnou 6 m lodžiou. Sme veľmi spokojní.
Vrele môžme každému doporučiť takého odborníka. Smerovanie od predaja a kúpy bytu podľa našich predstáv, spracovanie spisových materiálov, sprevádzanie obhliadkami, sprevádzanie a pomoc pri prepisoch inkasných údajov, trpezlivosť, pochopenie...to parí náš obdiv a vďaka.
Každému záujemcovi o kúpu-predaj nehnuteľnosti p. Martu vrele doporučujeme, ako aj Directreal prajeme viac takýchto pracovníkov.
Pozn.: neviete ju zmotorizovať? - zišlo by sa jej nejaké autíčko,
manželia Babkovci

Referenciu poslal: Mária Babková