Byty - 4-izb. - Predaj - Na predaj 4-izbový byt s pozemkom 543 m2 v Hornej Potôni s podnikateľským priestorom

ID: 267936
Kancelária: Directreal Norea
Kategória: Byty
Typ: 4-izb.
Typ obchodu: Predaj
Štát: Slovensko
Kraj: Trnavský
Okres: Dunajská Streda
Obec: Horná Potôň
Ulica: Čečínska Potôň

Directreal Norea

Pre väčšinu ľudí je kúpa či predaj nehnuteľnosti životnou udalosťou, ktorú mnohí absolvujú jediný krát v živote. Keďže ide o vážny životný krok, snažíme sa, aby vám spolupráca s našou realitnou kanceláriou zaručila jeho korektný priebeh a bola pre Vás príjemnou skúsenosťou. Realitná kancelária Directreal Norea ako člen skupiny Directreal Slovensko, využíva vo svojej činnosti bohaté skúsenosti tejto dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s obchodovaním na slovenskom realitnom trhu. Krédo, ktorým sa realitní makléri našej spoločnosti riadia znie: Profesionalitou, spoľahlivosťou a precíznou prácou uspokojiť potreby klientov.


Naša realitná kancelária vám ponúka:

kompletný právny servis spojený s prevodom nehnuteľností aj v prípade, ak nehnuteľnosť kupujete, prenajímate alebo predávate bez sprostredkovania našou RK

osobného realitného poradcu

vašu nehnuteľnosť budeme aktívne a zadarmo inzerovať

získate istotu, že vami vybranú nehnuteľnosť dôkladne preveríme

hradíme všetky povinné náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti

zabezpečíme vypracovanie súdnoznaleckých posudkov

zabezpečíme profesionálne poradenstvo v oblasti hypotekárnych úverov

poskytujeme garanciu bezpečného prevodu nehnuteľností a kúpnej ceny prostredníctvom bankových vinkulácií alebo notárskych úschov

Veríme, že rozhodnutie spolupracovať s nami budete považovať za správnu voľbu.

Mgr. Katarína Halabrínová, riaditeľka kancelárie

Telefon: 0903 394 840

internet: www.directreal.sk/norea

Popis: Realitná kancelária Directreal ponúka na predaj novostavbu 4-izbového bytu s užitkovou plochou na bývanie 103,32 m2 s veľkou terasou, ktorú môžete využiť na posedenie a grilovanie s rodinou. Veľkosť pozemku je 543 m2.
Podmienka pri kúpe bytu je, že budúci majiteľ sám využije podnikateľské priestory na prízemí, alebo ich môže prenajať tretej osobe po dohode s majiteľom. Cena nájmu je 1000.-€ vrátane DPH. Nájom je možný do 5 rokov s tým, že podnikateľský priestor na prízemí musí byť odkúpený za podmienok ktoré si vopred určíte s majiteľom.
Objekt disponuje dvoma podnikateľskými priestormi. Menší priestor je vhodný na poskytovanie služieb, väčší priestor môže slúžiť ako predajňa potravín, ktorú by určite uvítali domáci obyvatelia.
Objekt sa nachádza v centre obce Horná Potôň, v intraviláne katastrálneho územia Čečínska Potôň. Novou cestou R7 ste v centre Bratislavy už za 20 minút. Ak hľadáte možnosť podnikania a bývania na jednom mieste, kúpa tejto nehnuteľnosti bude pre vás výborným riešením.
Zastavaná plocha celého objektu je 179,58 m2, obstavaný priestor celého objektu je 1112,67 m3. Novostavba bola skolaudovaná v roku 2019. K dispozícii je priestranné parkovisko pre návštevníkov podnikateľských objektov a jeho obyvateľov.
Cena 4-izbového bytu je 180.000.-€
Ak vás oslovila táto zaujímavá nehnuteľnosť, obhliadku si môžete dohodnúť na čísle 0911 623 322, Bc. Leitner Dana maklér.

Dispozičné riešenie objektu:
2. NP
• moderne riešený 4-izbový byt s priestrannou terasou
Zastavaná plocha je 137,16 m2, úžitková plocha 103,32 m2, obytná plocha je 68,36 m2. V byte sa nachádza – schodisko (8,40 m2), chodba (6,11 m2), kúpeľňa vybavená vaňou (4,80 m2), WC (1,80 m2), technická miestnosť (8,26 m2), hala prepojená s kuchyňou (25,25 m2), izba (9,35 m2), izba (11,34 m2) izba (10,06 m2), špajza (2,12 m2), šatník (3,47 m2), a vonkajšia terasa (12,36 m2).
Podlahy v izbách a šatníku sú obložené drevenými parketami, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Záhrada a dvor patriaci k bytu sú ohradené betónovým plotom. Kovová vstupná bránka a brána do dvora majú predprípravu na elektrické otváranie. Spevnené chodníky pokrýva dekoratívny kamenný koberec.


1. NP
• 1. priestor určený na podnikateľské účel napríklad: služby, kaviareň, predajňa
Zastavaná plocha 51,10 m2, úžitková plocha 40,19 m2. Hlavný vstup je z bočnej strany objektu. Priestor pozostáva z týchto miestností: technická miestnosť, toaleta muži, toaleta ženy, toaleta personál, šatňa pre zamestnancov.
Veľkým plusom je priestranná terasa, ktorú môžete využiť ako terasu kaviarne.
• 2. priestranný priestor môže slúžiť ako predajňa potravín
Zastavaná plocha je 111,69 m2, úžitková plocha je 89,35 m2. Hlavný vstup do predajne je z čelnej strany objektu. Nachádzajú sa tu tieto miestnosti: kancelária, chodba, sklad, menšia chodba, prezliekareň, predsieň, toaleta, miestnosti upratovačky, chodbička s bočným vstupom pre príjem a výdaj tovaru.
Podlaha vo všetkých miestnostiach je keramická dlažba.
• schodisko vedúce na 2. NP, kde je umiestnený 4-izbový byt

Technické parametre stavby
Stavba je nepodpivničená, s pôdorysným tvarom „T“. Skladá sa z troch častí (objektov), ktoré slúžia samostatne, ale tvoria jeden celok. Obvodové murivo je z pálených tehál o hrúbke 300 mm s izoláciou o hrúbke 160 mm a 180 mm. Priečky sú murované z tehál o hrúbke 115 mm. Izolácia proti zemnej vlhkosti spodnej stavby je lepenka Hydrobit resp. hydroizolačná fólia. Podlahy sú izolované tepelnoizolačnými doskami o hrúbke 5 až 10 cm. V povalovom priestore je izolácia na báze minerálnej vlny o hrúbke 300 mm.
Zásobovanie pitnou vodou je zabezpečené zo samostatne vŕtanej studne, vybavenej kvalitným a spoľahlivým čerpadlom. Každá časť objektu je vykurovaná samostatným elektrickým kotlom s radiátormi. Objekt má vlastnú izolovanú žumpu.
Kvalitné a energeticky úsporné plastové okná zn. Schüco sú vybavené izolačným trojsklom a bezpečnostným kovaním. Všetky okná sú vybavené elektrickými vonkajšími hliníkovými roletami s diaľkovým ovládaním. Vstupné dvere do jednotlivých miestností sú bezpečnostné s kvalitným kovaním.
Všetky časti objektu sú vybavené interiérovými dverami, obkladačkami a keramickou dlažbou. Stavba je zastrešená valbovou a sedlovou strechou.
Každá z troch častí objektu je vybavená samostatným elektromerom. Energetický certifikát triedy B. Ku všetkým častiam objektu je dotiahnuté pripojenie na optický internetový kábel.

Charakteristika lokality:
Obec Čečínska Potôň, ako časť obce Horná Potôň, sa nachádza v srdci Žitného ostrova na juhozápade Slovenska, len 32 km od Bratislavy a 10 km od okresného mesta Dunajská Streda. Občianska vybavenosť obcí je výborná, nachádza sa tu MŠ, ZŠ, kultúrny dom, knižnica. V obci je niekoľko obchodov s potravinami a rozličným tovarom, reštaurácií. Novootvorený obchod s potravinami sa plánuje práve aj v tomto objekte. Nájdete tu všetky potrebné služby.
V susednej obci Michal na Ostrove vzdialenej 2 km ja zdravotné stredisko s obvodnými lekármi pre deti a dospelých, zubár, gynekológ a lekáreň. Cestná komunikácia je dobre vybudovaná, blízke napojenie na rýchlostnú cestu R7, na cestu 1. triedy č. 63 (E575) a priame spojenie z obce na starú bratislavskú cestu 572. Pohodlné železničné spojenie zo stanice Michal na Ostrove (2km) do Bratislavy aj Komárna. Zastávka autobusu do 100 m od Polyfunkčného domu. Priame autobusové spojenie do Bratislavy, Dunajskej Stredy a okolitých obcí. Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede a Slovakia ring Orechová Potôň sú vzdialené 10 km. Okolie Malého Dunaja poskytuje nádherné miesta na výlety.
Podlahová plocha m2: 103
Loggia: Terasa
Výťah: Nie
Stav: Novostavba
Poschodie --/--: 1
Konštrukcia bytu: Tehla
Možnosť kúpy na úver: Áno
Zálohový predpis / mesiac EUR: 150
Okná: Plastové
Kuchynská linka: Nie
Kúpelňa: Nová
WC: Nové
Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba
Bezpečnostné dvere: Áno
Svetové strany: V, J
Kúrenie: Podlahové
Zdroj tepla: El.vykurovanie
Zateplený dom: Áno
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Garážové státie 3x
Prechodné izby: Nie
Pivnica: Nie
Energetický certifikát budovy: Trieda A
Energetický certifikát - (VYKUROVANIE) : Trieda A
 • Obhliadka nehnuteľnosti
 • Fotodokumentácia nehnuteľnosti
 • Poradenstvo pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
 • Kontrola Listu vlastníctva
 • Vypracovanie cenovej mapy
 • Označenie nehnuteľnosti reklamným bannerom
 • Prezentovanie na stránke www.directreal.sk
 • Prezentácia nehnuteľnosti na vybraných realitných serveroch
 • Pravidelné informovanie o stave, záujme o nehnuteľnosť
 • Relokačné služby
 • Zabezpečenie právneho poradenstva
 • Hypotekárne poradenstvo
 • Vypracovanie rezervačnej zmluvy
 • Vypracovanie zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti
 • Vypracovanie návrhu na vklad
 • Úhrada základného poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností
 • Úhrada poplatkov za overenie podpisov predávajúcich na prevodových zmluvách určených výlučne na úradne účely
 • Poskytnutie priestorov na podpis zmluvy
 • Vypracovanie preberacieho protokolu
 • Stratégia predaja a analýza trhu s nehnuteľnosťami
 • Ochrana klienta pred neserióznosťou
 • Možnosť obhliadok aj cez víkend
 • Overenie bonity kupujúceho
 • Vyzdvihnutie aktuálneho LV a katastrálnej mapy z Katastra nehnuteľností
 • Vyzdvihnutie vyhlásenia správcu – v prípade bytu
 • Manuál prehlasovania energií
 • Inzercia vo vybraných tlačených médiách
 • Týždenný report o stave záujmu o nehnuteľnosť
 • Balíček všetkých potrebných formulárov
180 000 €
dana-leitner

Dana Leitner

Komunikačné jazyky

Podrobné info Všetky ponuky makléra