Marketing nehnutelností

Marketing nie je žiadne kúzlo, je za tým celá veda. My máme to šťastie, že pomáhame ľudom vytvárať ich domovy a ponúkame to čo predstavuje základnú ľudské potrebu, strechu nad hlavou. Snažíme sa zabezpečiť pozitívne skúsenosti pri tomto neraz náročnom procese kúpy nového bývania. Pretože v realitách je na trhu veľké množstvo nehnuteľností a často ešte väčšie množstvo záujemcov, každý musí niekde bývať.

Držíme krok s dobou ale nezanevreli sme na tradičné spôsoby marketingovej komunikácie. My v Directreal vám zabezpečíme marketingové služby pre vašu nehnuteľnosť. Osvojili sme si stratégiu digitálneho marketingu, ktorá nám umožňuje maximalizovať investície našich klientov do predaja domu využívaním najmodernejších stratégií a nástrojov dostupných prostredníctvom internetu a sociálnych médií.

Fotenie a video prezentácia

Či už predávate alebo kupujete, vaša nehnuteľnosť potrebuje atraktívne fotografie, aby oslovila potenciálneho klienta. Ak je prvá vec, ktorá vás na nehnuteľnosti zaujme, jej fotografia, je našou úlohou vytvoriť niečo, čo vynikne.

Váš dom si zaslúži byť prezentovaný vynikajúcou fotografiou. Svieži vzhľad našich fotografií premení viac divákov na kupujúcich - čo vám zabezpečí rýchlejší predaj vašej nehnuteľnosti.

Skutočne veríme, že obrázok povie viac ako tisíc slov, a preto si dávame na čas s každým záberom. Nepoužívame šablóny ani vzory, používame profesionálnych fotografov, aby boli naše fotografie zakaždým dokonalé!

Home staging (Naštýlovanie nehnuteľnosti)

Home staging možno volne preložiť ako "vytváranie lepšieho vzhľadu nehnuteľnosti na predaj, aby sa z nej vyťažilo čo najviac a zároveň sa ukázal potenciál nehnuteľnosti.

Správna príprava nehnuteľnosti na predaj je jedným z kľúčových prvkov, ktoré rozhodujú o rýchlosti jej budúceho predaja. Služby home stagingu ako súčasť štandardnej ponuky realitnej kancelárie sa javia ako logický krok k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu predaju nehnuteľnosti. Predpokladáme, že práve neznalosť tejto novej metódy alebo jej ceny viedla k počiatočnej neochote niektorých predávajúcich. Keď si tento postup osvojí viac agentúr, oveľa viac ľudí bude môcť vidieť skutočný vizuálny rozdiel medzi dobre pripraveným a udržiavaným domom a neporiadnym alebo zastaraným príbytkom.

Ak predávate prázdnu nehnuteľnosť, jej fotky môžu pôsobiť až depresívne. Nie každý si dokáže v hlave zariadiť nehnuteľnosť podľa svojich predstáv. Pomôžte mu pomocou home stagingu, ktorým dokážeme efektívne nastaviť interiér a exteriér nehnuteľnosti tak aby pôsobil ako miesto, ktoré záujemcovia môžu v budúcnosti nazvať domovom.

Nehnuteľnosti, ktoré podstúpili takúto úpravu sa predávajú nielen rýchlejšie ale dokonca v priemere o 5 až 9% drahšie. V porovnaní s nákladmi na home staging je to jasná voľba.

Spokojní klienti

Kontaktujte nás

Directreal Slovensko (centrála)

Napíšte nám

  Naceníme vašu nehnuteľnosť

  Netipujte, neoplatí sa to. My vieme, akú má vaša nehnuteľnosť skutočnú cenu.

  Viac ako 16 rokov skúseností
  Viac ako 20.000 realitných obchodov
  Máme široku sieť špecialistov
  Prihláste sa k odberu noviniek zo sveta realít

  Na našom rodinnom magazíne pohovka nájdete zaujímavé články zo sveta realít, ale aj z rodinného života.