Chcem vlastný directreal

Kariéra realiťáka vás nenapĺňa a mierite vyššie? Založte si vlastnú realitku. Ako však získať dobrú povesť a množstvo klientov? Aj na to máme recept. Založte si realitnú kanceláriu pod značku Directreal a využívajte všetky benefity, ktoré sú s tým spojené.

Franšíza

Založenie realitnej kancelárie Directreal je jednoduché. Celý proces stojí na franšízovej zmluve o spolupráci. Ak máte záujem o vybudovanie vlastnej úspešnej kancelárie, neváhajte nás kontaktovať a radi si s vami osobne prejdeme všetky podmienky. Ak hľadáte viac informácií, navštívte náš web venovaný pre franšízovú spoluprácu.

Podnikanie na základe franšízovej zmluvy s Directreal má množstvo výhod. Naše realitné kancelárie stavajú svoj počiatočný úspech v podnikaní práve na dobrom mene značky. Keď sa niekde otvorí nová kancelária Directreal, všetci vedia, že tam nájdu kvalitný personál a odbornú pomoc. Na základe toho si aj vyberáme našich partnerov.

Marián Paták

Majiteľ franšízovej značky Direct Real

Výhody spolupráce s Direct Real

Materiálno-technické zabezpečenie, realitné know-how, neustále vzdelávanie, možnosť prezentácie vašej kancelárie pod značku Directreal a veľa veľa ďalšieho. Za franšízovou spoluprácou s Directreal sa skrýva oporný bod, ktorý vás pri akejkoľvek pochybnosti alebo prekážke v podnikaní vždy podrží.

Viac ako 17 rokov skúseností

Poskytli sme realitné služby viac ako 50.000 klientom

Máme široku sieť špecialistov

Pracujeme s renomovanými advokátskymi kanceláriami

Viac ako 20.000 realitných obchodov

Právne a finančné služby

Viac ako 17 rokov skúseností

Poskytli sme realitné služby viac ako 50.000 klientom

Máme široku sieť špecialistov

Viac ako 20.000 realitných obchodov

Pracujeme s renomovanými advokátskymi kanceláriami

Spokojní kolegovia

Vybudovanie „Značky“ ako takej, trvá niekedy roky, pristúpenie k franšíze DIRECTREAL, nám umožnilo ťažiť z už vybudovanej značky bez starostí, s pomocnou rukou a „záchrannou sieťou“ či už pri marketingu, IT systéme, právneho servisu, zázemí a hlavne za podstatne nižšie investície.Pre DIRECTREAL sme sa rozhodli po dlhšej dobe prieskumu trhu. Mali sme rôzne ponuky, vybrali sme si však „našu“ franšízu, hlavne kvôli prístupu franšízanta, podmienkam a cene. Pomohli nám s rozbehom a dali nám svoje know-how. Postupne sme si vybudovali vlastný biznis.A v sieti ...v sieti ide všetko ľahšie, vo dvojici sa to lepšie tiahne... a v sieti nie sme sami, vzniká partnerstvo, hlavný benefit. Vďaka nemu ťažíme zo skúseností nielen franšízora, ktorý už podnikateľský zámer otestoval a vypiplal, ale aj zo skúseností ostatných franšízantov, našich kolegov.

Pre spoluprácu s DR som sa rozhodla z jednoduchých dôvodov - v novej roli maminy, ktorá bola pre mňa absolútnou zmenou zo života zaneprázdneného event managera som zatúžila skúsiť novú oblasť podnikania, kde by som však nebola sama na seba, ale mala k dispozícií tím profesionálov, ktorí mi okrem príjemného pracovného prostredia a kolegov poskytnú aj potrebný odborný back-ground - od fotografie, cez konzultácie počas celého obchodného procesu, právne poradenstvo, spoľahlivosť, zabehnutú a dôveryhodnú značku vizibilnú na trhu už 15 rokov po celom Slovensku.

„Práca makléra v DR mi pomohla splniť si čiastkové ciele ale najmä nastaviť si reálne vízie do budúcnosti.Independence a Enterprise – 2 známe americké raketoplány, ktorých preklad absolútne vystihuje moju prácu – nezávislosť a sloboda v podnikaní, kde robím kedy chcem a kedy potrebujem “

Franšíza je pre mňa SPOLUPRÁCA. Je to spoločné myslenie, spoločný imidž, rovnaká filozofia, rovnaké pravidlá. Pri franšíze nemusíte "vymýšľať koleso", ktoré tu je a funguje. Ako ďalšiu výhodu považujem to, že v prípade napr. legislatívnej zmeny či nového druhu marketingu, sme na všetko upozornení. Preto v prípade, že nezachytíme aktuálne novinky, dostaneme o ich automaticky upozornenie. Prečo DR? Je to slovenská zančka, etablovaná na trhu. Je inovatívna, čo zabezpečuje jej perspektívu aj do budúcnosti.

Byť súčasťou franšízovej siete Directreal je pre mňa skrátka úžasná skúsenosť. Charakterizuje ju precíznosť,profesionalita a ľudský prístup, a to je to, čo nemá žiaden iný realitný subjekt na trhu.A preto :  I LOVE DIRECTREAL !!

Miroslava Budayová

Directreal Partner

Laura Holečková

Directreal Office

Ján Psotný

Directreal Office

Directreal Doma

Vojtech Vallo

Directreal Strong

Kontaktujte nás.

  Naceníme vašu nehnuteľnosť

  Netipujte, neoplatí sa to. My vieme, akú má vaša nehnuteľnosť skutočnú cenu.

  Viac ako 17 rokov skúseností
  Viac ako 20.000 realitných obchodov
  Máme široku sieť špecialistov
  Prihláste sa k odberu noviniek zo sveta realít

  Na našom rodinnom magazíne pohovka nájdete zaujímavé články zo sveta realít, ale aj z rodinného života.