Chcem vlastný directreal

Kariéra realiťáka vás nenapĺňa a mierite vyššie? Založte si vlastnú realitku. Ako však získať dobrú povesť a množstvo klientov? Aj na to máme recept. Založte si realitnú kanceláriu pod značku Directreal a využívajte všetky benefity, ktoré sú s tým spojené.

Franšíza

Založenie realitnej kancelárie Directreal je jednoduché. Celý proces stojí na franšízovej zmluve o spolupráci. Ak máte záujem o vybudovanie vlastnej úspešnej kancelárie, neváhajte nás kontaktovať a radi si s vami osobne prejdeme všetky podmienky. Ak hľadáte viac informácií, navštívte náš web venovaný pre franšízovú spoluprácu.

Podnikanie na základe franšízovej zmluvy s Directreal má množstvo výhod. Naše realitné kancelárie stavajú svoj počiatočný úspech v podnikaní práve na dobrom mene značky. Keď sa niekde otvorí nová kancelária Directreal, všetci vedia, že tam nájdu kvalitný personál a odbornú pomoc. Na základe toho si aj vyberáme našich partnerov.

Marián Paták

Majiteľ franšízovej značky Direct Real

Výhody spolupráce s Direct Real

Materiálno-technické zabezpečenie, realitné know-how, neustále vzdelávanie, možnosť prezentácie vašej kancelárie pod značku Directreal a veľa veľa ďalšieho. Za franšízovou spoluprácou s Directreal sa skrýva oporný bod, ktorý vás pri akejkoľvek pochybnosti alebo prekážke v podnikaní vždy podrží.

Viac ako 15 rokov skúseností

Poskytli sme realitné služby viac ako 50.000 klientom

Máme široku sieť špecialistov

Pracujeme s renomovanými advokátskymi kanceláriami

Viac ako 20.000 realitných obchodov

Právne a finančné služby

Viac ako 15 rokov skúseností

Poskytli sme realitné služby viac ako 50.000 klientom

Máme široku sieť špecialistov

Viac ako 20.000 realitných obchodov

Pracujeme s renomovanými advokátskymi kanceláriami

Spokojní kolegovia

„Pre sieť Directreal som sa rozhodla po osobných skúsenostiach pri predaji a kúpe nehnuteľností, a to  nie jednej. Directreal je slovenská značka s vybudovaným dobrým menom, má tím profesionálnych, ale hlavne skvelých ľudí! Keď som sa vrhla do podnikania s nehnuteľnosťami, moje rozhodnutie „Pre akú franšízu?“ netrvalo ani sekundu. Franšíza DR mi dáva to, čo bolo na začiatku aj povedané/sľúbené Podpora, Ústretovosť, a pocit, že som v rodine – ten pocit nebol sľúbený, ten tam proste je akonáhle vstúpite do siete DR. Zároveň mi dáva technické zázemie, plusom na začiatok podnikania je určite pekná web stránka, služby grafika a prístup k novým technológiám v oblasti nehnuteľností (Matterport)“

V sieti Directreal som začínal na pozícii makléra, pred skoro 10 rokmi. Keď sa naskytla možnosť pokračovať aj ako majiteľ jednej z pobočiek, ani na sekundu som nezaváhal. Nielen kvôli jedinečnému slovenskému konceptu, ale aj z titulu toho, že franšíza Directreal nie je pre mňa len práca. Directreal je druhá rodina.

prečo ste v sieti - v sieti Directreal sme 13 rokov z toho dôvodu, že máme pocit vzájomnej a veľmi príjemnej symbiózy čo Vás presvedčilo stať sa súčasťou Directreal-u - prvé stretnutie a prvý rozhovor s Marianom Patákomčo Vám dáva franšíza - v začiatkoch to bol kompexný návod ako má fungovať realitná kancelária (know-how), ako robiť marketing, kvalitný web, grafik, technická podpora, kvalitní právnici, rôzne školenia. Teraz po niekoľkých rokoch vzájomnej spolupráce oceňujem neustálu snahu zavádzať nové progresívne prvky do nášho podnikania. Franšíza nám dáva permanentný náboj napredovať (chvalabohu) a tiež pocit spolupatričnosti:) 

„Práca makléra v DR mi pomohla splniť si čiastkové ciele ale najmä nastaviť si reálne vízie do budúcnosti.Independence a Enterprise – 2 známe americké raketoplány, ktorých preklad absolútne vystihuje moju prácu – nezávislosť a sloboda v podnikaní, kde robím kedy chcem a kedy potrebujem “

Dôležitým momentom pre rozhodnutie bol jeden neúspešný obchod kedy som si povedala, že  sa potrebujem učiť od skúsenejších. To čo som od Directreal očakávala som aj dostala a priebežne dostávam. Vďaka DR sa posúvam osobnostne a napreduje aj moja kancelária, možno nie očakávaným tempom z pohľadu DR avšak nárast je kontinuálny a stabilný. Za spoluprácu s DR som vďačná a rovnaké dobré rozhodnutie som pripravená urobiť opäť.

Simona Pániková

Directreal 4you

Miloš Slanina

Directreal Komplet

Mgr.Katarína Halabrínová

Directreal Norea

Ing. Ján Psotný

Directreal Office

Ing. Katarína Nohálová

Directreal Pro

Kontaktujte nás.

  Naceníme vašu nehnuteľnosť

  Netipujte, neoplatí sa to. My vieme, akú má vaša nehnuteľnosť skutočnú cenu.

  Viac ako 15 rokov skúseností
  Viac ako 20.000 realitných obchodov
  Máme široku sieť špecialistov
  Prihláste sa k odberu noviniek zo sveta realít

  Na našom rodinnom magazíne pohovka nájdete zaujímavé články zo sveta realít, ale aj z rodinného života.

  Táto webstránka využíva súbory cookies pre vylepšovanie užívateľského rozhrania. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s ich používaním