3D technológie a videoprezentácia

Fotografovanie nehnuteľností sa vyvíja spolu s technológiou. Zatiaľ čo fotografie sa efektívne používajú v tlačenom marketingu, používanie videoprezentácií domov na predaj je čoraz dôležitejšie.

Dobrá videoprezentácia pomôže vašim potenciálnym kupujúcim získať predstavu o dome. My v spoločnosti Directreal chápeme dôležitosť toho, aby sme mali kvalitné fotografie nehnuteľností vyhotovené pre inzerciu nehnuteľností a zároveň sa znažíme využívať moderné formy prezentácie, ako sú video obhliadky, virtuálne prehliadky a najmodernejšia forma Matterport čo je vlastne snímanie interiéru 3D technológiou a následne vytvorenie virtuálneho 3D modelu nehnuteľnosti.

Matterport a 360-stupňove fotografie (panoráma)

V Directreal pracujeme s najmodernejšími inováciami v oblasti realít. Jednou z foriem, ktorá dokáže potenciálneho záujemcu preniesť do nehnuteľnosti je panoráma priestorov. Pomocou panorámy dokážeme zaznamenať priestory objektu s širokouhlou reprezentáciou obrazu. Panoramatický obraz je bližšie k tomu ako ľudia vnímajú svet okolo seba a preto predstavuje veľmi vďačnú formu prezentácie nehnuteľnosti.Najmodernejšou inováciou je v súčasnosti technológia Matterport, ktorá skenuje a mapuje objekt. 3D virtuálna prehliadka umožňuje virtuálne a zároveň realistické zobrazenie priestoru. Takto zmapovaná nehnuteľnosť je kedykoľvek a kdekoľvek prístupná pre záujemcov o vašu nehnuteľnosť. Online prehliadka dokáže byť pre záujemcu skutočným zážitkom.

Návštevník virtuálnej prehliadky sa dokáže “prechádzať” po objekte bez toho aby si musel nainštalovať akýkoľvek druh softvéru. My v Directreal používame všetky uvedené

Spokojní klienti

Kontaktujte nás

Directreal Slovensko (centrála)

Napíšte nám

  Naceníme vašu nehnuteľnosť

  Netipujte, neoplatí sa to. My vieme, akú má vaša nehnuteľnosť skutočnú cenu.

  Viac ako 15 rokov skúseností
  Viac ako 20.000 realitných obchodov
  Máme široku sieť špecialistov
  Prihláste sa k odberu noviniek zo sveta realít

  Na našom rodinnom magazíne pohovka nájdete zaujímavé články zo sveta realít, ale aj z rodinného života.

  Táto webstránka využíva súbory cookies pre vylepšovanie užívateľského rozhrania. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s ich používaním