Byty - 4-izb. - Predaj - Na predaj 4-izbový byt s pozemkom 543 m2 + 2 podnikateľské priestory.

ID: 267936
Kancelária: Directreal Norea
Kategória: Byty
Typ: 4-izb.
Typ obchodu: Predaj
Štát: Slovensko
Kraj: Trnavský
Okres: Dunajská Streda
Obec: Horná Potôň
Ulica: Čečínska Potôň

Directreal Norea

Pre väčšinu ľudí je kúpa či predaj nehnuteľnosti životnou udalosťou, ktorú mnohí absolvujú jediný krát v živote. Keďže ide o vážny životný krok, snažíme sa, aby vám spolupráca s našou realitnou kanceláriou zaručila jeho korektný priebeh a bola pre Vás príjemnou skúsenosťou. Realitná kancelária Directreal Norea ako člen skupiny Directreal Slovensko, využíva vo svojej činnosti bohaté skúsenosti tejto dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s obchodovaním na slovenskom realitnom trhu. Krédo, ktorým sa realitní makléri našej spoločnosti riadia znie: Profesionalitou, spoľahlivosťou a precíznou prácou uspokojiť potreby klientov.


Naša realitná kancelária vám ponúka:

kompletný právny servis spojený s prevodom nehnuteľností aj v prípade, ak nehnuteľnosť kupujete, prenajímate alebo predávate bez sprostredkovania našou RK

osobného realitného poradcu

vašu nehnuteľnosť budeme aktívne a zadarmo inzerovať

získate istotu, že vami vybranú nehnuteľnosť dôkladne preveríme

hradíme všetky povinné náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti

zabezpečíme vypracovanie súdnoznaleckých posudkov

zabezpečíme profesionálne poradenstvo v oblasti hypotekárnych úverov

poskytujeme garanciu bezpečného prevodu nehnuteľností a kúpnej ceny prostredníctvom bankových vinkulácií alebo notárskych úschov

Veríme, že rozhodnutie spolupracovať s nami budete považovať za správnu voľbu.

Mgr. Katarína Halabrínová, riaditeľka kancelárie

Telefon: 0903 394 840

internet: www.directreal.sk/norea

Popis: Realitná kancelária Directreal ponúka exkluzívne na predaj novostavbu polyfunkčného domu. Na poschodí sa nachádza priestranný 4-izbový byt so záhradkou a s veľkou terasou, ktorú môžete využiť na posedenie a grilovanie s rodinou. Veľkosť pozemku je 543 m2. Prízemie je možné využiť na podnikateľské účely. Disponuje dvoma podnikateľskými priestormi. Menší priestor je vhodný na poskytovanie služieb, väčší priestor môže slúžiť ako predajňa potravín, ktorú by určite uvítali domáci obyvatelia.
Objekt sa nachádza v centre obce Horná Potôň, v intraviláne katastrálneho územia Čečínska Potôň. Novou cestou R7 ste v centre Bratislavy už za 20 minút. Ak hľadáte možnosť podnikania a bývania na jednom mieste, kúpa tejto nehnuteľnosti bude pre vás výborným riešením.
Zastavaná plocha celého objektu je 179,58 m2, obstavaný priestor celého objektu je 1112,67 m3. Novostavba bola skolaudovaná v roku 2019. K dispozícii je priestranné parkovisko pre návštevníkov podnikateľských objektov a jeho obyvateľov.
Celková cena za predaj a prevod nehnuteľnosti je 320.000.,€
Ak vás oslovila táto zaujímavá nehnuteľnosť, obhliadku si môžete dohodnúť na čísle 0911 623 322, Bc. Leitner Dana maklér.

Dispozičné riešenie objektu:

1. NP
• 1. priestor určený na podnikateľské účel napríklad: služby, kaviareň, predajňa
Zastavaná plocha 51,10 m2, úžitková plocha 40,19 m2. Hlavný vstup je z bočnej strany objektu. Priestor pozostáva z týchto miestností: technická miestnosť, toaleta muži, toaleta ženy, toaleta personál, šatňa pre zamestnancov.
Veľkým plusom je priestranná terasa, ktorú môžete využiť ako terasu kaviarne.
• 2. priestranný priestor môže slúžiť ako predajňa potravín
Zastavaná plocha je 111,69 m2, úžitková plocha je 89,35 m2. Hlavný vstup do predajne je z čelnej strany objektu. Nachádzajú sa tu tieto miestnosti: kancelária, chodba, sklad, menšia chodba, prezliekareň, predsieň, toaleta, miestnosti upratovačky, chodbička s bočným vstupom pre príjem a výdaj tovaru.
Podlaha vo všetkých miestnostiach je keramická dlažba.
• schodisko vedúce na 2. NP, kde je umiestnený trojizbový byt

2. NP
• moderne riešený 4-izbový byt s priestrannou terasou
Zastavaná plocha je 137,16 m2, úžitková plocha 103,32 m2, obytná plocha je 68,36 m2. V byte sa nachádza – schodisko (8,40 m2), chodba (6,11 m2), kúpeľňa vybavená vaňou (4,80 m2), WC (1,80 m2), technická miestnosť (8,26 m2), hala prepojená s kuchyňou (25,25 m2), izba (9,35 m2), izba (11,34 m2) izba (10,06 m2), špajza (2,12 m2), šatník (3,47 m2), a vonkajšia terasa (12,36 m2).
Podlahy v izbách a šatníku sú obložené drevenými parketami, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Záhrada a dvor patriaci k bytu sú ohradené betónovým plotom. Kovová vstupná bránka a brána do dvora majú predprípravu na elektrické otváranie. Spevnené chodníky pokrýva dekoratívny kamenný koberec.

Technické parametre stavby
Stavba je nepodpivničená, s pôdorysným tvarom „T“. Skladá sa z troch častí (objektov), ktoré slúžia samostatne, ale tvoria jeden celok. Obvodové murivo je z pálených tehál o hrúbke 300 mm s izoláciou o hrúbke 160 mm a 180 mm. Priečky sú murované z tehál o hrúbke 115 mm. Izolácia proti zemnej vlhkosti spodnej stavby je lepenka Hydrobit resp. hydroizolačná fólia. Podlahy sú izolované tepelnoizolačnými doskami o hrúbke 5 až 10 cm. V povalovom priestore je izolácia na báze minerálnej vlny o hrúbke 300 mm.
Zásobovanie pitnou vodou je zabezpečené zo samostatne vŕtanej studne, vybavenej kvalitným a spoľahlivým čerpadlom. Každá časť objektu je vykurovaná samostatným elektrickým kotlom s radiátormi. Objekt má vlastnú izolovanú žumpu.
Kvalitné a energeticky úsporné plastové okná zn. Schüco sú vybavené izolačným trojsklom a bezpečnostným kovaním. Všetky okná sú vybavené elektrickými vonkajšími hliníkovými roletami s diaľkovým ovládaním. Vstupné dvere do jednotlivých miestností sú bezpečnostné s kvalitným kovaním.
Všetky časti objektu sú vybavené interiérovými dverami, obkladačkami a keramickou dlažbou. Stavba je zastrešená valbovou a sedlovou strechou.
Každá z troch častí objektu je vybavená samostatným elektromerom. Energetický certifikát triedy B. Ku všetkým častiam objektu je dotiahnuté pripojenie na optický internetový kábel.

Charakteristika lokality:
Obec Čečínska Potôň, ako časť obce Horná Potôň, sa nachádza v srdci Žitného ostrova na juhozápade Slovenska, len 32 km od Bratislavy a 10 km od okresného mesta Dunajská Streda. Občianska vybavenosť obcí je výborná, nachádza sa tu MŠ, ZŠ, kultúrny dom, knižnica. V obci je niekoľko obchodov s potravinami a rozličným tovarom, reštaurácií. Novootvorený obchod s potravinami sa plánuje práve aj v tomto objekte. Nájdete tu všetky potrebné služby.
V susednej obci Michal na Ostrove vzdialenej 2 km ja zdravotné stredisko s obvodnými lekármi pre deti a dospelých, zubár, gynekológ a lekáreň. Cestná komunikácia je dobre vybudovaná, blízke napojenie na rýchlostnú cestu R7, na cestu 1. triedy č. 63 (E575) a priame spojenie z obce na starú bratislavskú cestu 572. Pohodlné železničné spojenie zo stanice Michal na Ostrove (2km) do Bratislavy aj Komárna. Zastávka autobusu do 100 m od Polyfunkčného domu. Priame autobusové spojenie do Bratislavy, Dunajskej Stredy a okolitých obcí. Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede a Slovakia ring Orechová Potôň sú vzdialené 10 km. Okolie Malého Dunaja poskytuje nádherné miesta na výlety.

Podlahová plocha m2: 103
Loggia: Terasa
Výťah: Nie
Stav: Novostavba
Poschodie --/--: 1
Konštrukcia bytu: Tehla
Možnosť kúpy na úver: Áno
Zálohový predpis / mesiac EUR: 150
Okná: Plastové
Kuchynská linka: Nie
Kúpelňa: Nová
WC: Nové
Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba
Bezpečnostné dvere: Áno
Svetové strany: V, J
Kúrenie: Podlahové
Zdroj tepla: El.vykurovanie
Zateplený dom: Áno
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Garážové státie 3x
Prechodné izby: Nie
Energetický certifikát - (VYKUROVANIE) : Trieda A
 • Obhliadka nehnuteľnosti
 • Fotodokumentácia nehnuteľnosti
 • Poradenstvo pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
 • Kontrola Listu vlastníctva
 • Vypracovanie cenovej mapy
 • Označenie nehnuteľnosti reklamným bannerom
 • Prezentovanie na stránke www.directreal.sk
 • Prezentácia nehnuteľnosti na vybraných realitných serveroch
 • Pravidelné informovanie o stave, záujme o nehnuteľnosť
 • Relokačné služby
 • Zabezpečenie právneho poradenstva
 • Hypotekárne poradenstvo
 • Vypracovanie rezervačnej zmluvy
 • Vypracovanie zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti
 • Vypracovanie návrhu na vklad
 • Úhrada základného poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností
 • Úhrada poplatkov za overenie podpisov predávajúcich na prevodových zmluvách určených výlučne na úradne účely
 • Poskytnutie priestorov na podpis zmluvy
 • Vypracovanie preberacieho protokolu
 • Stratégia predaja a analýza trhu s nehnuteľnosťami
 • Ochrana klienta pred neserióznosťou
 • Možnosť obhliadok aj cez víkend
 • Overenie bonity kupujúceho
 • Vyzdvihnutie aktuálneho LV a katastrálnej mapy z Katastra nehnuteľností
 • Vyzdvihnutie vyhlásenia správcu – v prípade bytu
 • Manuál prehlasovania energií
 • Inzercia vo vybraných tlačených médiách
 • Týždenný report o stave záujmu o nehnuteľnosť
 • Balíček všetkých potrebných formulárov
320 000 €
dana-leitner

Dana Leitner

Komunikačné jazyky

Podrobné info Všetky ponuky makléra