Domy - chata/chalupa - Predaj - Štýlový investičný apartmán v srdci Nízkych tatier - Bystrá

ID: 159156
Kancelária: Directreal LMCity
Kategória: Domy
Typ: chata/chalupa
Typ obchodu: Predaj
Štát: Slovensko
Kraj: Banskobystrický
Okres: Brezno
Obec: Bystrá
Ulica: Bystra

Directreal LMCity


Naše úsilie - vaše bývanie


Hľadať na Liptove ochotného a spoľahlivého partnera v oblasti nehnuteľností nie je ľahké. My v Direct Real LMCITY ideme  svojou vlastnou cestou:

Naše referencie šíria klienti samotní, o ktorých sa staráme s najväčším vedomím a svedomím. Sme tu pre nich počas celého priebehu predaja a prenájmu nehnuteľnosti - od prvého stretnutia až po konečné uzatvorenie obchodu.

Vieme, že Vaše vysnívané bývanie hľadáte nanajvýš dva krát za život. Pre svoj nový domov sa rozhoduje úpenlivo a často krát s najväčšou opatrnosťou. Sme pre Vás spoľahlivý partner, s ktorým sa vyhnete úskaliam pri kúpe nehnuteľnosti. Vaše rozhodnutie nebudete ľutovať. Je len na Vás, či nám dovolíte uľahčiť vám cestu za novým bývaním, poskytnúť Vám poradenstvo a splniť vaše predstavy o novom bývaní od samotného hľadania, až po financovanie a poistenie pre pokojné chvíle v novom bývaní.

Podstatní ste Vy, spokojní klienti našej novej pobočky na Liptove. Vaša spokojnosť je tým čo nás posúva ďalej a pokladá stavebné kamene pre náš ďalší rast.

Naším hlavným poslaním je odbúranie prekážok a nedôvery v realitné spoločnosti a hlavne spokojný klient.

Vieme, že naším najväčším bohatstvom v dobre fungujúcej spoločnosti, sú ľudia.  Pravé oni sú kľúčom k úspechu, aby vy klienti boli spokojný. Naši makléri pre vás nepracujú pretože musia, ich práca je zároveň ich koníčkom, kde môžu uplatniť svoje skúsenosti v obore.
My v Direct Real LMCITY staviame práve na týchto hodnotách: na priateľskom, ochotnom a férovom prístupe.

Prečo my? - PRETO MY!

•    Jednoduché a zrozumiteľné pravidlá
•    ľudské a ústretové jednanie
•    kompletný právny servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
•    vypracujeme potrebný znalecký posudok
•    riziko prevodu nehnuteľnosti berieme na seba
•    spolupráca s finančnými inštitúciami a poisťovňami pre komplexný servis

Úvodné Slovo majiteľov

Správne rozhodnutie v dnešnom svete vyžaduje znalosti a odhodlanie, no i o čosi viac úsilia ako Vám sľubujú druhý. Naše skúsenosti, serióznosť a regionálna znalosť, predurčujú vašu nehnuteľnosť na úspech. Naším cieľom je spokojný zákazník v každom obchodnom prípade. Vaša pozitívna referencia k najbližšej rodine a priateľom, je naša reklama a zároveň úspech, ktorým nás posúvate ďalej.

Smer ktorým ide DIRECT REAL LMCITY je založený na spoľahlivosti a istote. A nie je práve istota a spoľahlivosť to čo vy, naši budúci klienti hľadáte?
Preto Vás srdečne pozývam na návštevu našej kancelárie DIRECT REAL LMCITY na Liptove.


Mobil: 0911 338 988

URL: http://www.reality-liptovsky-mikulas.sk/

Počet izieb: 2.izbový
Celková úžitková plocha m2: 54
Plocha obytnej časti m2: 54
Výmera pozemku m2: 600
Popis: Premýšľate o vhodnej investícii a občasnom úniku od ruchu veľkomesta ...no aj tak by ste si radi zachovali všetok komfort a pohodlie domova…STE SPRÁVNE!

Predstavujeme Vám exkluzívny, luxusne zariadený apartmán s výmerou 54 m2, s krbom a terasou, ktorý je súčasťou komplexu Chalety Bystrá. Ide o 3-podlažnú nadčasovú horskú vilu s tromi jednotlivými apartmánmi a vlastnými parkovacími státiami, súkromným welness centrom, priestrannými terasami, altánkom s grilom, detským ihriskom a pozemkom.

Staňte sa majiteľom tohto nádherného investičného apartmánu s PRIVAT WELNESSOM. Je určený pre náročnú klientelu a celkové vybavenie chaty je riešené tak, aby zabezpečila majiteľom dokonalý komfort, a umiestnený v samotnom srdci Slovenska – v oblasti Nízkych tatier, kde celoročná návštevnosť, silný turistický ruch a lukratívnosť každým dňom stúpa.

APARTMÁN:
Tento apartmán je umiestnený na 1. nadzemnom podlaží v 3-podlažnej nadčasovej horskej vile, v ktorej sa nachádzajú len tri jednotlivé apartmány.
Apartmán sa predáva v prevedení štandard, t.j. podlahy, dvere, sanita v kúpeľni
a kuchynská linka. V prípade záujmu ponúkame možnosť kompletného zariadenia podľa vizualizácie za doplatok 20 000,- Eur.
V takomto prípade Vám bude apartmán kompletne zariadený modernými aj prírodnými materálmi. Celý je citlivo ladený do teplých svetlých odtieňov, ktoré dokonale dotváraju naturálnu atmosféru tohto miesta. Prevládajúcim materiálom je svetlé drevo, ktoré je vkusne doplnlené o množstvo doplnkov.
Nádherne bude zariadená spálňa, rovnako ako aj obývacia časť s krbom, kde bude umiestnený rozkladací gauč s možnosťou dvoch prísteliek. Samozrejmosťou bude moderná kuchyňa so všetkým spotrebičmi a plným vybavením. Kúpeľňa s modernou sprchou, toaletou a bidetom, poskytne maximálne pohodlie pre Vás a Vašich blízkych. Všetky miestnosti ponúkajú okúzľujúci výhľad na les a okolitú prírodu. Praktická dispozícia apartmánu a moderné zariadenie zabezpečujú Vaše maximálne pohodlie a navodzujú pocit, akoby ste boli doma.

WELNESS:
Po skvelej lyžovačke rýchlo pozvite priateľov, či rodinku zohriať sa do Privat welnessu na prízemí. Jednoduchý prechod z wellness zóny priamo na terasu s jacuzzou je príjemným atribútom tejto relaxačnej časti. Tak si môžete rozprávkovo zasneženú prírodu vychutnať celkom zblízka – vonku v horúcej vírivke, so šampanským, alebo vareným vínom…

ĎAlŠIE INFORMÁCIE:
Financovanie je možné zabezpečiť aj cez hypotekarny úver, v takomto prípade banka prefinancuje cca 60% kúpnej ceny.

Súčasťou sú dve parkovacie miesta, lyžiareň, Privat wellness na prízemí, altánok s grilom, detské ihrisko a pripojenie na internet.

Vysoký štandard apartmánu zabezpečí komfortný oddych pre vás i vašich známych, množstvo turistických aktivít v okolí vám prečistí myseľ a naštartuje vás pozitívnou energiou.

Vykurovanie je zabezpoečené nízkonákladovým tepelným čerpadlom. Kvalitné pripojenie na internet Vám zabezpečí okamžitú možnosť podeliť sa o svoje zážitky s vašimi blízkymi.
Pozývam Vás na obhliadku, aby ste sa zamilovali do nehnuteľnosti, ktorú práve hľadáte!

MOŽNOSŤ PRENÁJMU APARTMÁNU:
Ako bonus môže majiteľ nechať svoj apartmán vyťažovať prevádzkovateľovi počas termínov, kedy sám apartmán nevyužíva. Majiteľovi apartmánu bude vyplácaných 65% výnosu a 35 % pôjde prevádzkovateľovi, z ktorých budú hradené ostatné prevádzkové náklady - výmena prádla, upratovanie apartmánu, marketing...).
Predpokladom prenájmu je zabezpečená štandardizovaná vybavenosť chaletu a kúpa kompletne vybaveného apartmánu so zariadením.

BYSTRÁ A OKOLIE:
Niet pochýb o tom, že obec Bystrá a jej okolie je malebné miesto, priam predurčené na poskytnutie ideálnej dovolenky. Prídu si tu na svoje lyžiari, bežkári, skialpinisti, cyklisti, turisti, rodiny s deťmi. Vďaka svojej skvelej polohe je garanciou nielen ničím nerušených tichých večerov, ale aj nezabudnuteľných potuliek takmer nedotknutou prírodou našich úchvatných hôr.

Jednou z hlavných výhod obce Bystrá je práve jej poloha na úpätí hôr s neďalekou mestskou dostupnosťou, ktoré z nej robia jedno výnimočné a celoročne využiteľné miesto s množstvom atrakcií v okolí.

V zime máte len na skok fantastickú lyžovačku v niektorom z najvyhľadávanejších stredísk zimných športov – Tále, Mýto pod Ďumbierom, Chopok Juh (lanovkou sa môžete odviezť na druhú – severnú stranu – Jasná), Čertovica… Pre najmenších sú k dispozícii lyžiarske školy, pre náročných freeride lyžovanie na Chopku.

Počas celého roka okolie ponúka množstvo turistických trás rôznej náročnosti pre rodiny s deťmi, ako aj pre náročných skialpinistov.

Pre spestrenie si môžete vyskúšať free jazdu na bicykli dolu kopcom v novo otvorenom bike parku v Mýte pod Ďumbierom, alebo je možnosť požičať si e-bike a pohodlne spoznať okolie.
Fantastickým zážitkom – najmä pre deti – je návšteva Ajax farmy (kopeczabavy.sk), ktorá sa nachádza hneď oproti Bike parku. Povozíte sa na koni a deti na poníkovi, alebo si len tak pozriete sliepočky, kuriatka, ovečky, barančeky, kozičky, moriaky, húsky, zajačiky, kravičky…

Krásny deň môžete stráviť v lesníckom skanzene a Dobročskom pralese v Čiernom Balogu, kam sa odveziete historickou Čiernohronskou železničkou (chz.sk), alebo sa odviezť do Tisovca, či do Zbojskej historickým parným vlakom (zubacka.sk)

Na Táľoch Vás uvíta profesionálne 18 jamkové golfové ihrisko Gray Bear a 9 jamkové golfové ihrisko Little Bear (tale.sk), návštíviť môžete tiež krásnu Bystriansku jaskyňu , či Jaskyňu mŕtvych netopierov.

Deti aj dospelí sa vyšantia v lanovom parku Tarzania Tále (tarzania.sk), alebo si zahrajte minigolf v areáli minigolfového ihriska. V okolí je viacero tenisových kurtov, v hoteli Stupka, Partizán a hotel Mýto si zahráte bowling či squash a potom si doprajte fantastický gastronimický zážitok v Tálskej Bašte, Kolibe na Táľoch, v hoteli Partizán, či hoteli Bystrá, kde Vám pripravia tie najlepšie špeciality miestnej aj medzinárodnej kuchyne.

Nezabudnuteľným zážitkom bude určite spravovanie Hrona, rafting, či paragliding. Na jeseň si prídu na svoje najmä hubári, pretože okolie je doslova hubárskym rajom.

Len pár kilometrov je vzdialená vodná nádrž Krpáčovo s možnosťou kúpania v prírodnom jazere, relaxu v okúzľucej scenérii okolitých hôr, alebo požičaním loďky.

Zastavaná plocha m2: 170
Pozemok: Mierne svahovitý
Konštrukcia domu: Tehla
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Áno čiastočne
Skolaudovaný v roku: 2020
Inžinierske siete: Elektrina, Kanalizácia, Verejný vodovod, Satelitný prijímač, Internet
Kúrenie: Tepelné čerpadlo
Počet nadzemných podlaží: 2
Forma vlastníctva: Firemné
Garáž: Nie
Vybavenie domu: Krb, Sauna, Jacuzzi, Záhradný altánok, Klimatizácia, Terasa
Terasa: Áno
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Kúpalisko, Turistika, Zimné športy, Golf, Cyklistické trasy, Tenisové kurty
Možnosti využitia: Rekreácia
Typ strechy: Sedlová
Energetický certifikát budovy: Trieda A
Energetický certifikát - (VYKUROVANIE): Trieda A
Energetický certifikát - (Príprava TUV): Trieda A
 • Obhliadka nehnuteľnosti
 • Fotodokumentácia nehnuteľnosti
 • Poradenstvo pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
 • Kontrola Listu vlastníctva
 • Vypracovanie cenovej mapy
 • Označenie nehnuteľnosti reklamným bannerom
 • Prezentovanie na stránke www.directreal.sk
 • Prezentácia nehnuteľnosti na vybraných realitných serveroch
 • Pravidelné informovanie o stave, záujme o nehnuteľnosť
 • Relokačné služby
 • Zabezpečenie právneho poradenstva
 • Hypotekárne poradenstvo
 • Vypracovanie rezervačnej zmluvy
 • Vypracovanie zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti
 • Vypracovanie návrhu na vklad
 • Úhrada základného poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností
 • Úhrada poplatkov za overenie podpisov predávajúcich na prevodových zmluvách určených výlučne na úradne účely
 • Poskytnutie priestorov na podpis zmluvy
 • Vypracovanie preberacieho protokolu
 • Stratégia predaja a analýza trhu s nehnuteľnosťami
 • Ochrana klienta pred neserióznosťou
 • Možnosť obhliadok aj cez víkend
 • Overenie bonity kupujúceho
 • Vyzdvihnutie aktuálneho LV a katastrálnej mapy z Katastra nehnuteľností
 • Vyzdvihnutie vyhlásenia správcu – v prípade bytu
 • Manuál prehlasovania energií
 • Inzercia vo vybraných tlačených médiách
 • Týždenný report o stave záujmu o nehnuteľnosť
 • Balíček všetkých potrebných formulárov


Súvisiace inzeráty

135 000 €
marek-majda

Marek Majda

Komunikačné jazyky

Podrobné info Všetky ponuky makléra