Byty - 3-izb. - Prenájom - V Tomto Byte Sa Budete Cítiť Veľmi Dobre A Budete Si Ho Chcieť Kúpiť - Ale Je Na Prenájom

ID: 265008
Kancelária: Directreal Doma
Kategória: Byty
Typ: 3-izb.
Typ obchodu: Prenájom
Štát: Slovensko
Kraj: Bratislavský
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava - Karlova Ves
Ulica: Majerníkova

Directreal Doma

Možno sa práve v tomto momente nachádzate niekde na druhom konci sveta a čítate tieto riadky. Dovoľte teda otázku: "Čo Vám ako prvé príde na um, keď sa povedia - buchty, bryndzové halušky alebo rezne  a zemiakový šalát?" Odpovieme za Vás alebo to môžeme vysloviť spolu - domov, doma.  Môžeme byť teraz kdekoľvek - prežívať radosť, užívať si bohatstvo, necítiť hlad. No pokiaľ nám chýba pocit domova, pokiaľ nemáme svoj vlastný domov, stále to budú iba polovičaté radosti, lebo doma je doma. Tam sa cítime v bezpečí.


Sme realitná kancelária DIRECT REAL DOMA, patríme do siete realitných kancelárií, ktorá pôsobí po celom Slovensku aj v Česku. S našimi klientmi riešime kompletný servis bývania. S nami sa budete cítiť ako DOMA. Navštívte nás na Holíčskej ulici č. 13 v Bratislave - Petržalke. Pri dobrom koláči či buchtách, čaji a káve sa môžeme pozhovárať o bývaní aj všedných veciach. Tak teda, ešte raz vitajte a cíťte sa u nás ako DOMA!

Mobil: 0905 254 412

Mobil: 0902 258 808

Popis: Ahojte ľudkovia! Ak ste presne také osôbky ako majitelia tohto bytu, tak verte, bude sa vám tu veľmi dobre bývať. Príjemní, priateľskí. Presne takých hľadáme. Byt vám do prenájmu odovzdáme uprataný a zariadený. Preto budeme veľmi radi, ak ho budete opatrovať akoby bol váš vlastný.

Budete bývať na Majernikovej ulici v Karlovej Vsi, časť Dlhé Diely. Na 65 m2 nájdete všetko, čo k bývaniu potrebujete. Či ste rodinka, pár alebo kamaráti, ktorí sa rozhodli zdieľať spoločný podnájom, určite budete spokojní. Byt sa nachádza na prízemí ( na úrovni 1. poschodia), preto si nemusíte robiť problém s kondičkou :).

Ale poďme pekne poporiadku.

Začneme netypickou obývačkou, ktorá je spojená s kuchyňou. Pôvodne to bola jedná veľká miestnosť, no majitelia sa do nej rozhodli zakomponovať ešte jednu izbu. A zostalo aj na jedálenský kút. Je to veľmi dômyselne využitý priestor. Keď ste pár, môžete mať túto izbu ako pracovňu, detskú izbu, spálňu alebo "truc izbu" :). Predstavivosti sa medze nekladú. Obývačkový kút, ktorý je spojený s kuchyňou, vám dáva tiež dostatok priestoru. Ako komapktný celok tvorí táto časť centrum bytu, kde sa premelie všetko počas dňa. Kuchyňa je plne vybavená. Budete mať chladničku s mrazničkou, umývačku riadu aj plynový sporák. Od hladu teda neumriete :).

Byt má aj priestranný balkón. Pre tých z nás, ktorí pochádzame z rodinného domu, supluje životný priestor, ktorý v panelákoch chýba. Dostanete sa naň tak z z izby v obývačke, ako aj zo spálne.

Rannú hygiénu vám tiež nič nenaruší. K dispozícii je oddelené WC od kúpelne. Dokonca nemusíte čakať jeden na druhého pri umývaní zubov, máte dve umývadla. Ak máte radi veľké sprchové kúty, tak tento vám bude maximálne vyhovovať.

Veľa vecí, ktoré si celý život hromadíme a nevieme sa ich vzdať, potrebujú úložný priestor. V tomto prípade je na chodbe veľký rolldor, kde sa snáď zmestíte :)

Aby ste sa dobre vyspali, tak vám je k dispozícii veľká izba, ktorá je od ostatného bytu izolovaná a pre nerušený spánok ako stvorená. Ráno sa budete budiť pri pohľade na borovice, ktoré sú vyrastené popri bytovke a lemuju celý obýtný dom. Dotvárajú tak príjemný kolorit a slúžia ako prirodzená klimatizácia pri teplých letných dňoch. Áno, byt je orientovaný na západ :)

Určite ste počuli už veľa historiek o parkovaní na Dlhých Dieloch. Je pravda, že bude lepšie, keď využijete MHD! Je po ruke, iba dve minúty od bytovky a odvezie vás bezpečne kam práve potrebujete. Alebo si prechádzkovým krokom zídete pod kopec a tam vás bude čakať električka do celej Bratislavy. Ale ak už máte auto, ani to nebude zásadný problém. Doposiaľ sa nám stále podarilo zaparkovať priamo pri bytovke.

Možno tomu nebudete na prvý krát veriť (vyskúšate si na vlastnej koži), ale skutočne sa dokážete odtiaľ dostať veľmi rýchlo do ostatných častí Bratislavy. Iba pre porovnanie. Zoberte si takého nešťastníka, ktorý ráno štartuje auto niekde vo Vrakuni alebo vo Vajnoroch. Vy sa po novej električkovej trati odveziete aj dvakrát, pritom stihnete rannú kávu a v práci budete o polhodinu skôr ako on.

A toto je aspoň z nášho pohľadu najväčší benefit

Najskôr vymenujem tie, ktoré potrebujeme k základným životným potrebám:
BLÍZKO nákupných centier, kaviarni, pivárni. Každý z nás určite čaká, kedy sa toto nepríjemné obodbie s koronou skončí. No raz určite. Ruku na srdce, kto z nás si pamätá, aké to bolo, keď sme si mohli s kamarátmi vybehnúť kedy sa nám zachce na pivo alebo na kávu a iba tak sledovať ruch mesta? Samozrejme máte po ruke školy, škôlky, zdravotné strediská, skrátka všetko, čo potrebujeme k bežnému životu.

A teraz ten benefit

Volá sa KRÁĽOVA HORA. Kus nádhernej prírody, iba 1 km od bytu. Je to akoby ste prešli do iného sveta. Z ruchu rovnými nohami do prírody, kde zabudnete na všetko zlé, čo vás počas dňa postretlo. Tí z vás, ktorí milujú prírodu, les, nemusíte viac rozmýšľať, bude sa vám tu bývať skutočne veľmi príjemne.

KOĽKO ZA BÝVANIE?

Tu sa dostávame asi k nadôležitejšej otázke. Koľko? Dokopy je to 550 eur + depozit 550 eur, ten vám bude pri odchode z nájmu vrátený alebo môžete bývať o mesiac dlhšie, grátis, :) ak bude všetko v poriadku. Provízia pre RK je 175 eur.

Keď ste sa dostali až po tieto riadky a stále sa usmievate, tak pevne verím, že ste ten správny kanditát a môžete mi zavolať :) Budem sa tešiť,keď sa s Vami stretnem a byt vám ukážem.

Teším sa na vás :)

Podlahová plocha m2: 65
Loggia: Áno 1x
Výťah: Nie
Stav: Po kompletnej rekonštrukcii
Poschodie --/--: 1/3
Konštrukcia bytu: Tehla
Možnosť kúpy na úver: Nie
Zálohový predpis / mesiac EUR: 550
Okná: Plastové
Kuchynská linka: Zánovná
Spotrebiče: Chladnička, Mraznička, Plynový sporák, Elektrická rúra, Umývačka riadu
Kúpelňa: Zánovná
WC: Zánovné
Podlahy: Drevené parkety, Dlažba
Bezpečnostné dvere: Áno
Svetové strany: Z
Zateplený dom: Áno
Forma vlastníctva: Osobné
 • Obhliadka nehnuteľnosti
 • Fotodokumentácia nehnuteľnosti
 • Poradenstvo pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
 • Kontrola Listu vlastníctva
 • Vypracovanie cenovej mapy
 • Označenie nehnuteľnosti reklamným bannerom
 • Prezentovanie na stránke www.directreal.sk
 • Prezentácia nehnuteľnosti na vybraných realitných serveroch
 • Pravidelné informovanie o stave, záujme o nehnuteľnosť
 • Relokačné služby
 • Zabezpečenie právneho poradenstva
 • Hypotekárne poradenstvo
 • Vypracovanie rezervačnej zmluvy
 • Vypracovanie zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti
 • Vypracovanie návrhu na vklad
 • Úhrada základného poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností
 • Úhrada poplatkov za overenie podpisov predávajúcich na prevodových zmluvách určených výlučne na úradne účely
 • Poskytnutie priestorov na podpis zmluvy
 • Vypracovanie preberacieho protokolu
 • Stratégia predaja a analýza trhu s nehnuteľnosťami
 • Ochrana klienta pred neserióznosťou
 • Možnosť obhliadok aj cez víkend
 • Overenie bonity kupujúceho
 • Vyzdvihnutie aktuálneho LV a katastrálnej mapy z Katastra nehnuteľností
 • Vyzdvihnutie vyhlásenia správcu – v prípade bytu
 • Manuál prehlasovania energií
 • Inzercia vo vybraných tlačených médiách
 • Týždenný report o stave záujmu o nehnuteľnosť
 • Balíček všetkých potrebných formulárov
550 €
mesiac
jozef-polacek

Jozef Poláček

Komunikačné jazyky

Podrobné info Všetky ponuky makléra