Nebytové priestory - hotel, penzión - Predaj - Zabehnutý a Nápaditý Penzión v Piešťanoch - Majitelia vám ho predajú aj s Portfóliom

ID: 467926
Kancelária: Directreal Doma
Kategória: Nebytové priestory
Typ: hotel, penzión
Typ obchodu: Predaj
Štát: Slovensko
Kraj: Trnavský
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Ulica: Studená

Directreal Doma

Možno sa práve v tomto momente nachádzate niekde na druhom konci sveta a čítate tieto riadky. Dovoľte teda otázku: "Čo Vám ako prvé príde na um, keď sa povedia - buchty, bryndzové halušky alebo rezne  a zemiakový šalát?" Odpovieme za Vás alebo to môžeme vysloviť spolu - domov, doma.  Môžeme byť teraz kdekoľvek - prežívať radosť, užívať si bohatstvo, necítiť hlad. No pokiaľ nám chýba pocit domova, pokiaľ nemáme svoj vlastný domov, stále to budú iba polovičaté radosti, lebo doma je doma. Tam sa cítime v bezpečí.


Sme realitná kancelária DIRECT REAL DOMA, patríme do siete realitných kancelárií, ktorá pôsobí po celom Slovensku aj v Česku. S našimi klientmi riešime kompletný servis bývania. S nami sa budete cítiť ako DOMA. Navštívte nás na Holíčskej ulici č. 13 v Bratislave - Petržalke. Pri dobrom koláči či buchtách, čaji a káve sa môžeme pozhovárať o bývaní aj všedných veciach. Tak teda, ešte raz vitajte a cíťte sa u nás ako DOMA!

Mobil: 0905 254 412

Mobil: 0902 258 808

Popis: Súčastní majitelia prevádzkujú tento nápaditý penzión už niekoľko rokov. Svojim ľudským prístupom sa stali na turistickej mape veľmi vyhľadávaným miestom pre všetkých tých, ktorí sa rozhodli navštíviť kúpele Piešťany. Začínajú novú etapu života a tak je tento penzión na predaj.

Ak ste sa rozhodli, že budete pokračovať v ich načatej práci, nepotešíte iba samotných majiteľov, ale aj hostí, ktorí do Villa Paris prichádzajú opakovane, každý rok. Medzi stálymi klientmi sú ľudia z Rakúska, Švajčiarska, Nemecka, Holandska, Číny, Dánska, Česka aj zo Slovenska a ďalších európskych a mimoerópskych krajín. O tom, že ide o veľmi vyhľadávanú adresu v rámci ubytovania v Piešťanoch, svedčí aj fakt, že sa tento penzión každoročne umiestňuje v prvej desiatke všetkých ubytovacích zariadení v piešťanskom okrese. Hodnotí sa kvalita ubytovania, lokácia, prístup hostiteľov.

Prel lepšiu predstavu si môžete pozrieť virtuálnu prehliadku TU: https://bit.ly/39ABWBp

KAPACITA A ĎALŠIE ŠPECIFIKÁCIE

Samotný penzión pojme spolu najviac 15 ľudí. Z popisu je zrejmé, že ide o malý rodinný podnik. Zariadenie má šesť dvojlôžkových postelí s prístelkom. Každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je spoločná. Obytný priestor tvorí aj centrálna hala, ktorá slúži ako spoločenská miestnosť.

Ak sa ho rozhodnete kúpiť a prevádzkovať ďalej ako penzión, majitelia vám odovzdajú zabehnutú firmu s celou agendou a rezervačným systémom. A čo je veľmi dôležité, aj s existujúcim portfóliom.

TECHNICKÉ PARAMETRE PENZIÓNU

Bytová budova pozostavá z troch podlaží (v prízemnom byte v súčastnosti bývajú majitelia), ostatné dva podlažia prenajímajú.

NIEKOĽKO TECHNICKÝCH FAKTOV O TEJTO ZAUJÍMAVEJ NEHNHTEĽNOSTI

Súčastní majitelia nehnuteľnosť kúpili v roku 2013 už v podobnej špecifikácii, ako vyzerá dnes. Postupne ju začali prerábať: pribudla nová fasáda, jednotlivé poschodia boli prispôsobené tak, aby spĺňali parametre penziónu. Na každom poschodí pribudla samostatná kuchyňa a tri samostatné izby. Pričom každá izba má svoju kúpelňu s toaletou. Centrálna hala každej bytovej jednotky tvorí jej centrum (spoločenská miestnosť). Do domu sa dostanete cez spoločnú vstúpnu bránu ( okrem prízemného bytu - ten má samostatný vchod) ďalej po ramenných schodoch. Samotnémú vstupu do bytu predchádza veľká predsieň, ktorej súčasťou je technická miestnosť alebo komora. Vrchné dve poschodia majú priestranný balkón, na ktorý sa vchádza cez kuchyňu.

Ďalšie príslušenstvo, ktoré je súčasťou domu: Prízemný byt má k dispozícii veľký nebytový priestor, technickú miestnosť o rozmere asi 30 m2. Dom je čiastočne podpivničený.

K domu su vybudované dve garáže pre stredne veľké autá.

Prel lepšiu predstavu si môžete pozrieť virtuálnu prehliadku TU: https://bit.ly/39ABWBp

ZHOTOVENIE DOMU

- Dom je postavený zo zmiešaných materiálov (tehla a kváder).
- Úžitková ploch, ak rátame iba obytné jednotky, je približne 435 m2. Každé poschodie má výmeru úžitkovej plochy približne 145 m2.
- Všade sú plastové okná
- Hrúbka múrov je cca 50 cm
- Strecha je zaizolovaná, rovná
- Dom je napojený na všetky inžinierské siete (plyn, voda, kanalizácia, elektrina)
- Elektrické napojenie domu je uspôsobené tak na 220V, ako aj na 380V
-Orientácia domu je na severnú, južnú a východnú stranu

PRIĽAHLÝ POZEMOK - ZÁHRADA

K domu prislúcha aj pomerne veľká záhrada o výmere 306 m2. Pozemok je oplotený z každej strany. Nachádzajú sa na ňom dreviny, vinič. Časť pozemku je zatrávnená a časť zaberá veľký bazén, ktorý môžu v letných mesiacoch využívať hostia. Takisto majú možnosť grilovania a posedenia.

Majitelia si nechali na záhrade naraziť vlastnú studňu.

OKOLIE A SPOLOČENSKÉ VYŽITIE

Piešťany patria k svetoznámim kúpeľným mestám, ktoré každoročne navštívia tisícky turistov. Samotná nehnuteľnosť, ktorú predávame sa nachádza 20 minút, asi 1,7 km od Kúpeľného ostrova v Piešťanoch. Ide o miesto, kde sa v rámci mesta sústreďuje všetok kultúrny a spoločenský život. Hlavne v letných mesiacoch.

Či ste športovec, alebo človek, ktorý má rád skôr kaviarne. Všetko máte po ruke. Nápadité malé kaviarne, reštaurácie alebo naopak ciklotrasy, pešie túry. Ak radi spoznávate aj okolie piešťanského okresu, tak vedzte, že natrafíte napríklad na romantické, historické zákutia (mesto Vrbové), či obce s bohatou vinárskou tradíciou (Sokolovce).

Ulicu Studená môžeme nazvať širšie centrum Piešťan a tak praktické veci ako nákupné centrá, či zdravotné strediská sú skoro pod oknom.

Na diaľnicu D1 sa dostanete do 10 minút. Čo robi mesto Piešťany ešte atraktívnejším je to, že sa pomerne rýchlo dostanete do krajských miest a do hlavného mesta Bratislava (54 minút), Trnava (29 minút), Trenčín (30 minút), Nitra (49 minút).

Prel lepšiu predstavu si môžete pozrieť virtuálnu prehliadku TU: https://bit.ly/39ABWBp

PODMIENKY KÚPY

Majitelia sú veľmí milí a ochotní ľudia, ktorí sú otvorení dohode. Po realizovaní obchodu budú však potrebovať približne 2 mesiace na vysťahovanie.

Teším sa na vás pri obhliadke

Zariadenie: Dvolôžkové izby s prístelkom. S internetovým pripojením, TV prijimač s kablovou televíziou
Pozemok: Rovinatý
Celková úžitková plocha administratívy: 145
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Mestská voda, Studňa, Káblová televízia, Satelitný prijímač, Internet
Kúrenie: Plynové
Forma vlastníctva: Osobné
 • Obhliadka nehnuteľnosti
 • Fotodokumentácia nehnuteľnosti
 • Poradenstvo pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
 • Kontrola Listu vlastníctva
 • Vypracovanie cenovej mapy
 • Označenie nehnuteľnosti reklamným bannerom
 • Prezentovanie na stránke www.directreal.sk
 • Prezentácia nehnuteľnosti na vybraných realitných serveroch
 • Pravidelné informovanie o stave, záujme o nehnuteľnosť
 • Relokačné služby
 • Zabezpečenie právneho poradenstva
 • Hypotekárne poradenstvo
 • Vypracovanie rezervačnej zmluvy
 • Vypracovanie zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti
 • Vypracovanie návrhu na vklad
 • Úhrada základného poplatku za návrh na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností
 • Úhrada poplatkov za overenie podpisov predávajúcich na prevodových zmluvách určených výlučne na úradne účely
 • Poskytnutie priestorov na podpis zmluvy
 • Vypracovanie preberacieho protokolu
 • Stratégia predaja a analýza trhu s nehnuteľnosťami
 • Ochrana klienta pred neserióznosťou
 • Možnosť obhliadok aj cez víkend
 • Overenie bonity kupujúceho
 • Vyzdvihnutie aktuálneho LV a katastrálnej mapy z Katastra nehnuteľností
 • Vyzdvihnutie vyhlásenia správcu – v prípade bytu
 • Manuál prehlasovania energií
 • Inzercia vo vybraných tlačených médiách
 • Týždenný report o stave záujmu o nehnuteľnosť
 • Balíček všetkých potrebných formulárov
610 000 €
jozef-polacek

Jozef Poláček

Komunikačné jazyky

Podrobné info Všetky ponuky makléra