Referencie

(166)

Vždy sme si kládli za cieľ prekonať očakávania našich zákazníkov. Naša práca s klientmi nie je vždy jednoduchá. Sú tu výzvy, pokiaľ ide o dosiahnutie riešenia, ktoré zodpovedá vašim očakávaniam. Spoločne však nachádzame odpovede na všetky otázky tak, aby výsledok spĺňal naše spoločné ciele. My v Directreal Doma chceme byť vašou realitnou kanceláriou. Dajte nám šancu, vážime si váš čas a sme pripravení vám pomôcť. Prečítajte si čo o nás napísali naši klienti a inšpirujte sa.

Ďakujem pekne bol som veľmi spokojný s prístupom makléra.

Klient: Marián Žilinec

Spoločnosť K Vašim službám s.r.o., konkrétne pána Poláčeka hodnotím vysoko pozitívne (5/5☆) kôli profesionálnemu prístupu, rýchlej a vecnej komunikácii, dostupnosti 24/7, a to v príjemnej atmosfére. V každom prípade odporúčam túto spoločnosť v prípade kúpy, predaja alebo iných príslušných úkonov s nehnuteľnosťami.

Klient: Viktória Tomašovičová

Predajca p. Poláček bol skvelý a nápomocný pri všetkom čo bolo potrebné vybaviť. Nebol to ľahký predaj a aj preto som mu veľmi vďačný za skvelú spoluprácu.

Klient: Peter Niňaj

Ďakujeme za bezproblémovú spoluprácu. Všetko prebehlo rýchlo a bezproblémovo vďaka pani Poláčkovej, všetko vysvetlila, zistila, pomohla aj s vecami, s ktorými nemusela. Určite sa na ňu obrátime aj v budúcnosti.

Klient: Katka Martinkova

So službami realitnej kancelárie som bola nadmieru spokojná. Oceňujem profesionálny prístup a ochotu. Predaj sme realizovali v spolupráci s p. Kaveckou, ktorá sa perfektne o všetko postarala, dokonca aj nad rámec svojich povinností. Ďakujem. Poláková

Klient: Júlia Poláková

So službami Directreal Doma som bola spokojná, pán Poláček vysvetlil všetky otázky, bol ochotný prispôsobiť sa časovo, super. Ďakujem. V budúcnosti sa určite obrátim na Vašu kanceláriu.

Klient: Dušan Kubiš

Hi, Recently I had a chance to work together with Josef Poláček. I would like to note his customer focusing and sincere desire to help. He works with passion. He is very attentive to the client and thinks every small detail. He is always ready to help, responding promptly to all the questions (even outside of working hours), providing all necessary information in the shortest period of time, explaining all nuisances and specific features. He has good English speaking skills which helped us to understand each other very well and fast.After explaining to Josef all our requirements regarding what exactly we are looking for - I’ve been suggested the option ideally suited at the earliest possible date. I like everything: the area of the city, the apartment, the location, the surrounding infrastructure. He saved me a lot of time by searching and selecting the best variant. In my world picture this is the best example of work to be followed in real estate business and more.I’m excited and happy with provided service, wish to express my appreciation of your employee. He is really doing a great job for his customers. Hopefully he will receive an appropriate recognition.With best regards, Natalia,Your grateful customer.

S maklérom Katarínou Kaveckou som bol nadmieru spokojný,vo všetkom mi vyšla v ústrety,určite ju odporučím ďalej. Ďakujem

Klient: Jozef Pulman

Úplne spokojný.

Klient: Svetlana Jahvodkova

Ďakujeme pekne, boli sme veľmi spokojný.. Ste milá, múdra, vo všetkom presná, nadčasová a všetko ste vybavili za nás.. Budem vás odporúčať.. Dušana Kudlová

Boli sme veľmi spokojný, milá, vždy presná, múdra a všetko vybavila za nás..

Klient: Dušana Kudlová

Ja som bola s pani Poláčkovou veľmi spokojná počas celej doby kúpy nehnuteľnosti. Je milá, ochotná a ústretová takže keď som mala nejaké otázky ktoré možno aj neboli jednoznačné tak veľmi rada pomohla alebo má informovala aby sme boli obe spokojné. Som vďačná že som mala práve ju ktorá mi s celým procesom kúpy nehnuteľnosti pomáhala. Ďakujem veľmi pekne!

Klient: Kayla Mindžáková

S maklérom Erikom Bakošom z Directreal som bola maximálne spokojná , krásna prezentácia , dobrý popis nehnuteľnosti a ochota so mnou absolvovať všetko aj s odhlasovaním energií , všekým nás aj s veľmi zložitým kupujúcim previedol , bol v stále k dispozícii , dodal predaju a kúpe profesionalitu a hlavne pohodu nakoľko sme boli obaja vystresovaní a neznalí priebehu . Ďakujem Patrícia Bzdilová

Klient: Patricia Bzdilová

So spoluprácou s Jozefom som veľmi spokojný. Nebolo to prvýkrát a Jozefa som si vybral preto, že som s nim bol spokojný už v minulosti. Nebudem sa veľmi rozpisovať, dostal som presne to, čo som potreboval - hladký bezproblémový priebeh. Všetko som mal pripravene, naplánovane, vysvetlene, takže moja aktívna účasť bola potrebná len tam, kde to bolo nevyhnutne treba. Všetko ostatne zabezpečila realitná kancelária.

Klient: Vladimír Moshe Bohmer

Dobrý deň, so službami RK som bol veľmi spokojný. Ďakujem za spoluprácu p. Kaveckej. Roháčik

Klient: Milan Roháčik

Toto bola naša druhá garsónka, ktorú sme predávali cez pani Kaveckú. Oceňujeme jej profesionálny prístup a že nás odbremenila od všetkého, nemuseli sme sa o nič starať. Ďakujeme.

Klient: Ing. Katarína Šmondrková

S realitnou kanceláriou a jej službami som bol nadmieru spokojný. Oceňujem kvalitu služieb, rýchlosť a seriózny prístup najmä pána Jozefa Polačeka. Určite by som odporučil.

Klient: Roman Marek

S postupom a realizáciou predaja, cestou realitnej kancelárie Directreal môjho domčeka na Záhorí som bola maximálne spokojná. Obzvlášť by som chcela vyzdvihnúť vysoko profesionálny a aj ľudský prístup pani maklérky Ing. Katky Kaveckej Štetinovej, ktorá môže byť príkladom pre niektorých maklérov, s ktorými sme aj my mali zlu skúsenosť a mali by sa od nej čo učiť. A z vlastnej skúsenosti tiež vieme, že aj team okolo nej je profesionálny a ústretový. Určite doporučujeme a ak budeme mať príležitosť, vždy sa na Directreal s radosťou obrátime. Ďakujeme za všetko Katka.

Klient: Monika Poliaková

Nadmieru spokojný. Pán Poláček je strašne ochotný pán. Ďakujeme mu za rýchle vybavenie predaja. Vavrovič Dušan. Budem ho odporúčať mojej dcére. Na druhý rok chcú predávať dvojizbový byt .Potom sa Vám ozveme. Ďakujeme.

Klient: Dušan Vavrovič

Pani Ing. Kavecká ako realitný maklér na vysokej profesionálnej úrovni viedla obhliadku, následne rezerváciu a celý predaj nehnuteľnosti. Pri odovzdaní nehnuteľnosti mala takisto pripravené perfektne všetky podklady, aby sme mohli nehnuteľnosť užívať. Môžem s absolútnom istotou a spokojnosťou odporučiť.

Klient: MUDr. Tomáš Siebert., PhD

Táto webstránka využíva súbory cookies pre vylepšovanie užívateľského rozhrania. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s ich používaním