Referencie

(87)

Vždy sme si kládli za cieľ prekonať očakávania našich zákazníkov. Naša práca s klientmi nie je vždy jednoduchá. Sú tu výzvy, pokiaľ ide o dosiahnutie riešenia, ktoré zodpovedá vašim očakávaniam. Spoločne však nachádzame odpovede na všetky otázky tak, aby výsledok spĺňal naše spoločné ciele. My v Directreal Dynamic chceme byť vašou realitnou kanceláriou. Dajte nám šancu, vážime si váš čas a sme pripravení vám pomôcť. Prečítajte si čo o nás napísali naši klienti a inšpirujte sa.

Celý predaj prebehol hladko, pani Matysová vybavila všetko, o nič som sa nemusela starať. Odporúčam jej služby.

Klient: Valéria Tučeková

Profesionálne jednanie, kvalitné služby a ľudský prístup.

Klient: Pavol Hubočan

Prenajala dom rýchlo, profesionálne a bez problémov. Zmluva je dobre vystavená a môžem sa venovať ďalšiemu projektu. Veľmi pekne ďakujem.

Klient: Janka Ing.Babušová Koperová MBA.

Boli sme nadmieru spokojní.

Klient: Soňa Podhorányiová

Jednoducho - som spokojná, zmluva je dobrá, internetový portál fungoval, maklérka ja profíčka.

Klient: Janka Ing.Babušová Koperová MBA.

Všetko je Ok. Ďakujem 👍

Klient: Peter Vrábel

v pohode, profesionálne a rýchlo zvládnuté

Klient: Janka Koperová

Obhliadka bytu prebehla v stanovený termín a čas. Pani Sojčáková na mňa urobila veľmi dobrý prvý dojem, odpovedala mi na všetky moje otázky a bola vo všetkom veľmi ústretová. Tento prvý dojem znásobila ešte viac skúsenosť s pani Sojčákovou počas procesu podpisu rezervačnej zmluvy a následne počas celého procesu kúpy a prepisu nehnuteľnosti. Nemôžem zabudnúť spomenúť, že pani Sojčakova je ochotná pomôcť a odpovedať na rôzne otázky aj keď predaj bytu je už dávno skompletizovaný, skratka profesionálny prístup a kompletný servis. Ďakujem!

Klient: Tomáš Jaško

S prácou maklérky Ing. Ratulovskej som bol nadmieru spokojný.

Klient: Michal Holubčík

Komunikácia a spolupráca s maklérkou, p. Sojčákovou, bola na veľmi vysokej úrovni. Vyzdvihujem profesionalitu, ústretovosť a najmä ľudský prístup. Určite odporúčam.

Klient: Lukáš Stročka

S celým priebehom predaja a sprocesovania som bol veľmi spokojný. Rovnako aj s rýchlosťou predaja. Od začiatku profesionálny prístup a maximum pridaných služieb (vybavenie na byt. družstve, odhlásenie elektriky...).

Klient: Peter Zapletal

Ďakujeme veľmi pekne za sprostredkovanie kúpy bytu, sme spokojní so službami RK DIRECTREAL, p.Sojčáková bola veľmi ochotná a nápomocná. Určite odporúčame .

Klient: Gabriela Vorková

Veľmi dobrá spolupráca a komunikácia na najvyššej úrovni - priateľská a vždy nápomocná. Veľká pomoc pri vybavovaní záležitosti aj nad rámec - kvôli pobytu v zahraničí. Vrelo odporúčam !

Klient: Andrea Urban

Profesionálny prístup v každom ohľade, spoľahlivosť. Doporučujem spoluprácu.

Klient: Lýdia Loncková

Sprácou maklérky p. Sojčákovej v Žiline som bola maximálne spokojná!

Klient: Agnesa Holeniova

S pani Sojčákovou sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme profesionálny prístup , ochotu a flexibilitu. Súkeníková

Klient: Rastislav Súkeník

Pani maklérka bola ústretová, ochotná a odborníčka na pravom mieste... Ďakujeme Pekníkovi

Klient: Denisa Pekníková

Veľmi spokojná s pani Alenkou Sojčákovou so všetkým mi pomohla.Ďakujem

Klient: Monika Stefičková

Alenka Sojčáková je výborná, rýchla, spoľahlivá, empatická... Jednoducho má v krvi svoju prácu. Veľmi pekne jej ďakujem. Super maklérka zo Žiliny. Odporúčam určite :)

Klient: Ľubka Libičová

S poskytnutými službami realitného makléra som bol veľmi spokojný. Profesionálny prístup s plným nasadením a pohotovým naplánovaním všetkých aktivít a perfektnou prípravou podkladov súvisiacich s predajom. Vrelo odporúčam.

Klient: Peter Paralič