Referencie

(80)

Vždy sme si kládli za cieľ prekonať očakávania našich zákazníkov. Naša práca s klientmi nie je vždy jednoduchá. Sú tu výzvy, pokiaľ ide o dosiahnutie riešenia, ktoré zodpovedá vašim očakávaniam. Spoločne však nachádzame odpovede na všetky otázky tak, aby výsledok spĺňal naše spoločné ciele. My v Directreal Dynamic chceme byť vašou realitnou kanceláriou. Dajte nám šancu, vážime si váš čas a sme pripravení vám pomôcť. Prečítajte si čo o nás napísali naši klienti a inšpirujte sa.

Obhliadka bytu prebehla v stanovený termín a čas. Pani Sojčáková na mňa urobila veľmi dobrý prvý dojem, odpovedala mi na všetky moje otázky a bola vo všetkom veľmi ústretová. Tento prvý dojem znásobila ešte viac skúsenosť s pani Sojčákovou počas procesu podpisu rezervačnej zmluvy a následne počas celého procesu kúpy a prepisu nehnuteľnosti. Nemôžem zabudnúť spomenúť, že pani Sojčakova je ochotná pomôcť a odpovedať na rôzne otázky aj keď predaj bytu je už dávno skompletizovaný, skratka profesionálny prístup a kompletný servis. Ďakujem!

Klient: Tomáš Jaško

S prácou maklérky Ing. Ratulovskej som bol nadmieru spokojný.

Klient: Michal Holubčík

Komunikácia a spolupráca s maklérkou, p. Sojčákovou, bola na veľmi vysokej úrovni. Vyzdvihujem profesionalitu, ústretovosť a najmä ľudský prístup. Určite odporúčam.

Klient: Lukáš Stročka

S celým priebehom predaja a sprocesovania som bol veľmi spokojný. Rovnako aj s rýchlosťou predaja. Od začiatku profesionálny prístup a maximum pridaných služieb (vybavenie na byt. družstve, odhlásenie elektriky...).

Klient: Peter Zapletal

Ďakujeme veľmi pekne za sprostredkovanie kúpy bytu, sme spokojní so službami RK DIRECTREAL, p.Sojčáková bola veľmi ochotná a nápomocná. Určite odporúčame .

Klient: Gabriela Vorková

Veľmi dobrá spolupráca a komunikácia na najvyššej úrovni - priateľská a vždy nápomocná. Veľká pomoc pri vybavovaní záležitosti aj nad rámec - kvôli pobytu v zahraničí. Vrelo odporúčam !

Klient: Andrea Urban

Profesionálny prístup v každom ohľade, spoľahlivosť. Doporučujem spoluprácu.

Klient: Lýdia Loncková

Sprácou maklérky p. Sojčákovej v Žiline som bola maximálne spokojná!

Klient: Agnesa Holeniova

S pani Sojčákovou sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme profesionálny prístup , ochotu a flexibilitu. Súkeníková

Klient: Rastislav Súkeník

Pani maklérka bola ústretová, ochotná a odborníčka na pravom mieste... Ďakujeme Pekníkovi

Klient: Denisa Pekníková

Veľmi spokojná s pani Alenkou Sojčákovou so všetkým mi pomohla.Ďakujem

Klient: Monika Stefičková

Alenka Sojčáková je výborná, rýchla, spoľahlivá, empatická... Jednoducho má v krvi svoju prácu. Veľmi pekne jej ďakujem. Super maklérka zo Žiliny. Odporúčam určite :)

Klient: Ľubka Libičová

S poskytnutými službami realitného makléra som bol veľmi spokojný. Profesionálny prístup s plným nasadením a pohotovým naplánovaním všetkých aktivít a perfektnou prípravou podkladov súvisiacich s predajom. Vrelo odporúčam.

Klient: Peter Paralič

Ďakujem p.Sojčákovéj za prístup, ochotu vo všetkom mi pomôcť je to človek, ktorý ma príjemne vystupovanie a da sa na ňu vo všetkom spoľahnúť.

Klient: Monika Štefičková

Ďakujem. Veľmi profesionálny prístup p. Sojčakovej.

Klient: Štefan Palárec

Pani Sojčáková vystupovala veľmi profesionálne, bola ochotná zostať so mnou na obhliadke dlhšie a poskytla mi odpovede na všetky otázky aj po skončení obhliadky. Komunikácia s ňou bola príjemná a úprimná, čo si vážim, rovnako ako aj otvorenosť a transparentnosť, čo sa týka plusov a mínusov samotnej nehnuteľnosti, ako aj ďalšieho postupu v prípade jej zakúpenia. Pani Sojčákovej prajem veľa spokojných klientov a úspechov v pracovnom i osobnom živote. Môžem úprimne a s potešením odporúčať.Ďakujem.Mgr. Nikoleta Lavičková

Všetko prebehlo v poriadku. Kvalita služieb na najvyššej úrovni. Nadštandardné služby pri vybavovaní administratívnych záležitostí. Veľká spokojnosť.

Klient: Veronika Beháňová

P. Sojčáková bola veľmi príjemná a ústretová po celý čas vybavovania kúpi domčeka v Turí a predaja nášho bytu v Žiline. Boli sme s ňou veľmi spokojní, vždy nás informovala o všetkých krokoch čo treba kedy urobiť a urobila vždy všetko preto, aby dosiahla čo je potrebné v danej chvíli. Vrele ju odporúčame!

Klient: Martin Gonda

Práca pani Alenky Sojčákovej bola na vysokej profesionálnej úrovni po všetkých stránkach. V prípade kúpy či predaja ďalšej nehnuteľnosti sa na ňu určite opäť obrátim. Škerková

Nehnuteľnosť sprostredkovala pani Sojčáková , ktorá je milá, spoľahlivá a stále usmiata.

Klient: Ľudmila Tabačková

Táto webstránka využíva súbory cookies pre vylepšovanie užívateľského rozhrania. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s ich používaním