Referencie

(137)

Vždy sme si kládli za cieľ prekonať očakávania našich zákazníkov. Naša práca s klientmi nie je vždy jednoduchá. Sú tu výzvy, pokiaľ ide o dosiahnutie riešenia, ktoré zodpovedá vašim očakávaniam. Spoločne však nachádzame odpovede na všetky otázky tak, aby výsledok spĺňal naše spoločné ciele. My v Directreal Exkluziv chceme byť vašou realitnou kanceláriou. Dajte nám šancu, vážime si váš čas a sme pripravení vám pomôcť. Prečítajte si čo o nás napísali naši klienti a inšpirujte sa.

Obidve slečny/panie realiťáčky boli veľmi milé, ústretové a ochotné. Takže za mňa hodnotím celý proces pozitívne. Už som predával/kupoval viacero nehnuteľností a skúsenosť s nimi hodnotím ako jednu z najpríjemnejších.

Klient: Jakub Korch

Najvyššia profesionalita.Všetko prebehlo bezproblémov, rýchlo a korektne.Spôsoby, rokovanie, či komunikácia nanajvyššej úrovni.ĎakujemMgr. Marek Rojko

S Pánom Repaským som bol po všetkých stránkach spokojný. Priateľský prístup, prehladne ma informoval o všetkých náležitostiach spojených s kúpou nehnuteľnosti.

Klient: Róbert Blaško

Dobrý Deň A Mirkinými službami pri predaji môjho bytu som bola nadmieru spokojná a Directreal budem určite odporúčať ako agentúru. Mirkin profesionálny a zároveň veľmi otvorený a ľudsky prístup bol úžasný a spolupráca s ňou bola nadmieru mojich očakávaní. Aj keď nežijem na Slovensku, predaj prebehol bez akýchkoľvek problémov, alebo ak sa aj vyskytli, Mirka reagovala promptne a efektívne. Vážim si tuto spoluprácu a Ďakujem za hladký priebeh predaja. Prajem Directreal veľa úspešných predajov a za mňa určite 100% spokojnosť. Marika

Klient: Mária Kearsey

Ďakujem tímu Directreal Exluziv Nitra a to p. Melovej za expresné predanie môjho bytu a všetkých náležitostí s ním. Pred touto ženou skláňam úctu čo všetko vie vybaviť promptne, čestne a profi. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú toho správneho makléra a tím: Hanu Melovú. Klobúk dolu.S pozdravom Mgr. Monika Líšková

Určite odporúčam, bol som veľmi spokojný. Bol mi poskytnutý Profesionálny a korektný prístup a veľká ochota.

Klient: Andrej Čičmanec

Jednanie maklérky p. Hincovej, bolo na vysokej profesionálnej úrovni. Rýchlosť, ochota, ústretovosť a profesionalita hrala hlavnú rolu v jej prístupe. Určite veľká spokojnosť z našej strany a nasledovné odporúčanie služieb p. Hincovej v zastúpení spoločnosti Directreal.

Klient: Michaela Sroková

S realitnou maklérkou Mirkou, mame už dlhodobú skúsenosť. A neplánujeme ju vôbec meniť. Sme maximálne spokojní s jej komplexným prístupom.

Klient: Roman Grznár

Som veľmi spokojná s profesionálnym a ľudským prístupom celej kancelárie, veľká vďaka patri pani Melovej, dokonca sa obliekla spolu s nami do teplákov a pomohla nám s vyprataním domu :) ešte raz veľké ďakujem!

Klient: Klaudia Husárová

Boli sme veľmi spokojní s pracou, transakcia prebehla rýchlo a veľmi korektne.

Klient: Anna Veterányová

Pani Melová je skutočný profesionál. Výborný dojem zanechala už po prvom stretnutí. Je milá, príjemná a mimoriadne odborne podkutá. Rada a ochotne poradí a vyjde v ústrety predávajúcemu, no aj kupujúcemu. Najmä vďaka nej bol celý proces predaja – od ktorého som čakal skutočnú otravu – prechádzka ružovou záhradou. Ak ešte niekedy budem hľadať služby v tejto oblasti, voľba bude jasná! Jedno veľké ďakujem a môžete byť skutočne radi, že v tejto dobe farizejov a "všeodborníkov" na každú sféru, vám v Nitre robí skvelé meno práve táto super maklérka.

Klient: Miroslav Donoval

Príjemné rodinné ale zároveň profesionálne vystupovanie maklérky, p. Hincovej. Na dotazy sme dostali rýchlo a včas odpovede. Obhliadky vybavené veľmi flexibilne. Zrozumiteľný popis nehnuteľnosti Férový prístup - bez zamlčaných skutočností. Môžeme len odporúčať.

Klient: Tomáš Berecz

Pri kúpe bytu sme boli s Vašou realitkou spokojní . Maklérkam p. Hincovej a p. Galovičovej ďakujeme za odbornosť, presnosť, bezproblémový priebeh. Všetko prebiehalo podľa dohody, Určite odporúčame!

Klient: Jana Kunová

Predaj garsónky prebehol veľmi rýchlo, podľa vopred dohodnutých pravidiel a podmienok so všetkým obslužným servisom. Ohľadom realít odporúčam iba túto kanceláriu.Bohumir Harvan

Som veľmi spokojný s prístupom realitného makléra p. Repaského, ktorého môžem jednoznačne odporučiť potencionálnym zákazníkom v súvislosti s problematikou nehnuteľností.

Klient: Marian Černák

V krátkosti , p.Galovičová pracovala nad očakávanie, spoľahlivo ,precízne a max. profesionálne. Nakoľko v predaji nehnuteľností nemám skúsenosti neviem to inak vyhodnotiť. Určite ju odporučím potencionálnym klientom. Barát.

So službami realitnej maklérky Mgr. Jarmily Galovičovej sme boli veľmi spokojní, reagovala vždy odborne , promptne a nápomocne, nemáme žiadne výhrady a ani pripomienky. Vrele odporúčam Antalova

Pani Galovičová je veľmi milá a ústretová pani, ktorá vyhovela všetkx´m mojím požiadavkám. S jej celkovým prístupom som bol nadmieru spokojný a veľmi pekne jej ďakujem za sprostredkovanie môjho novelho bývania. Určite ju budem vrelo odporúčať všetkým mojím známym.

Klient: Daniel Bugyik

Boli sme veľmi spokojný. Komunikácia výborná všetko dopredu vysvetlenie. Určite odporučím. Ďakujem

Klient: Róbert Hrebenár

S maklerom som velmi spokojny. Bol vzdy dostupny na telefone, ozval sa pripadne spat ak nie, vsetko co vedel nam vysvetlil, poskytol nam aj financne poradenstvo, zaniesol zmluvy na kataster.

Klient: Mgr.Dávid Pavelka

Táto webstránka využíva súbory cookies pre vylepšovanie užívateľského rozhrania. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s ich používaním