Referencie

(11)

Vždy sme si kládli za cieľ prekonať očakávania našich zákazníkov. Naša práca s klientmi nie je vždy jednoduchá. Sú tu výzvy, pokiaľ ide o dosiahnutie riešenia, ktoré zodpovedá vašim očakávaniam. Spoločne však nachádzame odpovede na všetky otázky tak, aby výsledok spĺňal naše spoločné ciele. My v Directreal Fair chceme byť vašou realitnou kanceláriou. Dajte nám šancu, vážime si váš čas a sme pripravení vám pomôcť. Prečítajte si čo o nás napísali naši klienti a inšpirujte sa.

S prácou p. Černého sme boli veľmi spokojní. Pri kúpe bytu bol vždy ochotný zabezpečiť všetko potrebné pre obe zúčastnené strany. Komunikácia bola rýchla a priateľská. Preto môžem spoluprácu s ním len odporúčať. Barbora Podhorská

Skvelá už druhá spolupráca s p.Strapákom, i nad rámec jeho povinností, určitě doporučujem využiť jeho služby.

Klient: Marian Cigánek

Služby makléra pána Černého som využila už druhý raz, prvý krát pri predaji bytu a následne som cez ich kanceláriu kupovala aj iný byt. Som nadmieru spokojná s jeho prístupom, je ochotný pomôcť a všetko vybaviť ako treba. Môj byt predal za 24 hodín a následne mi zohnal druhý do 48 hodín. Veľké ďakujem.

Klient: Viera Vávriková

Pri predaji bytu som využila služby makléra s ktorým som veľmi spokojná a taktiež ho budem odporúčať ďalej. Bez neho by som nevedela ako postupovať pri predaji bytu. Veľmi pekne ďakujem.

Klient: Viera Vávriková

S prácou makléra som bola nadmieru spokojná. Dom som pred tým predávala trištvrte roka a nepredal sa. Po tom, čo som sa obrátila na makléra, bol do týždňa predaný. Všetko bolo jasne a zrozumiteľne vysvetlené. Nemusela som chodiť nič vybavovať. Všetko za mňa vybavil pán Strapák.

Klient: Dana Ondrušková

Všetko na jedničku, ako pri kúpe bytu. Ďakujem.

Klient: Vanda Pálková

Ďakujem pekne p.Černému a p.Strapákovi za ich služby pri kúpe bytu, boli sme nadmieru spokojný.

Klient: Vladimír Vávra

S prácou a prístupom pracovníkov realitnej kancelarie Directreal som bol nadmieru spokojný.

Klient: Milan Chovanec

Cez spoločnosť directreal som kúpil pozemok v roku 2021. Komunikácia s pánom Strapákom a pánom Černým prebiehala na profesionálnej úrovni. Napriek prieťahom spôsobeným súdnym procesom ma vždy včas a ochotne informovali o aktuálnom stave. Spoločnosť by som určite odporučil a v prípade potreby ju veľmi rád opäť využijem.

Klient: Marek Šrámek

So službami makléra a prístupom som bol veľmi spokojný. Vrelo odporúčam aj iným klientom..

Klient: Lukáš Bartal

príjemny a profesionálny prístup, môžem len doporučiť.

Klient: Pavol Kamenický

Táto webstránka využíva súbory cookies pre vylepšovanie užívateľského rozhrania. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s ich používaním