Referencie

(180)

Vždy sme si kládli za cieľ prekonať očakávania našich zákazníkov. Naša práca s klientmi nie je vždy jednoduchá. Sú tu výzvy, pokiaľ ide o dosiahnutie riešenia, ktoré zodpovedá vašim očakávaniam. Spoločne však nachádzame odpovede na všetky otázky tak, aby výsledok spĺňal naše spoločné ciele. My v Directreal Partner chceme byť vašou realitnou kanceláriou. Dajte nám šancu, vážime si váš čas a sme pripravení vám pomôcť. Prečítajte si čo o nás napísali naši klienti a inšpirujte sa.

Šikovná maklérka, operatívne riešila veci, slušne a nevtieravo komunikovala s klientmi.

Klient: Vlasta Klačanská Ing.

Nadmieru spokojný

Klient: Marián Hanuliak

Veľmi spokojná.

Klient: Ružena Sližová

Dobrý deň, S prácou pána Adamca som maximálne spokojná, vo svojom obore je profesionál. Odporúčam.

Klient: Erika Dovalovská

Veľmi milý, ústretový a hlavne veľký profesionál, ďakujem za celú rodinu a budeme sa tešiť na prípadnú ďalšiu spoluprácu. S pozdravom

Klient: Samantha Kováčová

Spokojnosť 💯

Klient: Marta Hrotková

Vykonáva prácu na sto percent. Spokojnosť bola na našej strane.

Klient: Anton Šebők

Obrátili sme sa na Vašu spoločnosť na základe odporúčania. Prístup p. Mirky Budayovej bol veľmi profesionálny. Boli sme v kontakte a aktívne pracovala s našou nehnuteľnosťou. Dávala nám cenné rady, sledovala a reagovala na vývoj a zmeny na trhu nehnuteľnosti. Vďaka jej skúsenostiam, odbornosti a prístupu naša spolupráca bola excelentná, výnimočná a úspešná. Ďakujem a prajem veľa ďalších spokojných klientov.

Klient: Henrieta Maťašovská Csemezova

Úžasná, milá, sympatická pani. Už pri prvom kontakte cez telefón, veľmi príjemný pocit. Pri osobnom kontakte z pani priam sršala pozitívna energia. Celá spolupráca bola veľmi profesionálna. Všetko prebehlo v naprostom poriadku. V budúcnosti určite využijem služby pani Budayovej. Ak by všade boli ľudia ako ona, všetko by sa vybavovalo s radosťou. Ďakujem veľmi pekne za spoluprácu a poskytnutie tých najlepších služieb.

Klient: Petra Samešová

Maximálna spokojnosť.

Klient: Attila Vimmer

Pána Adamca môžeme iba odporúčať. Bol veľmi profesionálny, milý a ústretový. Prajeme mu veľa spokojných klientov.

Klient: Veronika Kovačičova

vysoko profesionálny prístup p. Adamca, poradenstvo, zabezpečenie dokumentácie, komunikácia ohľadne záujemcov a všetkého potrebného pre úspešný predaj nehnuteľnosti. Takisto veľká vďaka pani Budayovej.

Klient: Radoslav Srňan

S prácou pána Adamca som bol veľmi spokojný. Všetky úkony spojené s kúpou nehnuteľnosti prebehli bez komplikácií. Ešte raz ďakujem a odporúčam.

Klient: Tomáš Sekáč

Nápomocná v každom kroku predaja/kúpy. Veľká spokojnosť. Ďakujem

Klient: Jozef Vánik

Pani Budayová je veľmi skúsená a fundovaná maklérka. Vždy ochotná pomôcť. Veľká spokojnosť. Ďakujem

Klient: Pán Vanik

Rýchla reakcia, priama komunikácia, profesionálny prístup.

Klient: Viktor Franta

Dobrý deň z mojej osobnej skúsenosti môžem iba odporučiť vašu spoločnosť Directreal. Veľká vďaka patrí pánovi Adamcovi za profesionálny, milý, ochotný a ľudský prístup. Ďakujem moc krát za služby na vysokej úrovni.

Klient: Jozefína Šťovíčková

Obrovská spokojnosť profesionálny prístup ďakujeme veľmi pekne

Klient: Monika Katarína Ryšavá

Odporúčam pána Adamca, ochotný, profesionálny a milý.

Klient: Jozef Nagy

Directreal je úžastný team ľudí. Moja kúpa nehnuteľnosti bola unikátna, žijem v zahraničí väčšinu môjho života a slovenské banky mi preto nechceli výjst v ústrety. Directreal ale za mňa bojoval do poslednej chvíle a kúpa sa nakoniec podarila. Nesmierne som im vďačná. Moja ďalšia kúpa pôjde taktiež cez nich. Veľmi si takisto cenim maklérovu úprimnosť a profesionalitu. Hneď od začiatku som mala pocit že mu môžem veriť, bol férový voči obom stranám a taktiež veľmi etický. Moc im aj touto cestou ešte raz ďakujem.

Klient: Katarina van Derham