Referencie

(15)

Vždy sme si kládli za cieľ prekonať očakávania našich zákazníkov. Naša práca s klientmi nie je vždy jednoduchá. Sú tu výzvy, pokiaľ ide o dosiahnutie riešenia, ktoré zodpovedá vašim očakávaniam. Spoločne však nachádzame odpovede na všetky otázky tak, aby výsledok spĺňal naše spoločné ciele. My v Directreal Pro chceme byť vašou realitnou kanceláriou. Dajte nám šancu, vážime si váš čas a sme pripravení vám pomôcť. Prečítajte si čo o nás napísali naši klienti a inšpirujte sa.

S prácou p. Matuškovej som bol maximálne spokojný. Ďakujem za profesionálny prístup, jej obrovskú ochotu a ústretovosť. S pozdravom Filip Raník

Ďakujeme veľmi pekne za pomoc s nájdením nájomníkov do nášho bytu. Na Katku som sa obrátila s prosbou o túto pomoc na základe dlhoročného kamarátstva a moje očakávania nie len že nesklamala, ale ďaleko, ďaleko prekonala. Je to skvelý človek a vo veciach nehnuteľností veľká profesionálka, naviac 100% dôveryhodná a spoľahlivá. Ešte raz, obrovské ďakujem. Ak budeme riešiť ďalšie nehnuteľnosti, bez zaváhania vieme, na koho sa obrátime.

S prácou vašej realitnej maklérky som bol nadmieru spokojný, bola veľmi ústretová, svoju prácu odviedla profesionálne na úrovni a prispela tým k rýchlemu predaju mojej nehnuteľnosti. Ďakujem.

Klient: Milan Ondrka

Dobrý deň, prácu maklérky hodnotím na veľmi dobrej profesionálnej úrovni. Ochota, spolupráca, ústretovosť, príjemné vystupovanie. Ja hodnotím na výbornú.

Klient: Anna Laššová

Absolútne perfektný servis!

Klient: Peter Marek

Vysoká spokojnosť a profesionalita zo strany maklérky pani Ing.Kataríny Nohálovej.

Klient: Nikola Kukučová

Spolupráca s pani maklérkou - maximálna spokojnosť. Pani bola veľmi ústretová, nápomocná, ochotná. Informovala nás o každom kroku, ktorý sa uskutočňoval. Pracovala veľa krát aj vo večerných hodinách, čo nebýva často. Jej nadriadení môžu byť veľmi spokojní a tešiť sa, že majú v kolektíve takéhoto pracanta.

Klient: Eva Masarikova

Pani maklérka pracovala vecne, systematicky a spoľahlivo od prvého kontaktu po uzavretie všetkých administratívnych pohľadávok, finančných i právnických. Bola nápomocná i v prípade, že sme ako predávajúci nedokázali riešiť isté úradné problémy. Ďakujeme a určite doporučíme v budúcnosti DR i našim známym a priateľom.

Klient: Eva Cipková

Dobrý deň Hodnotiť prácu p. Nohálovej môžem len a len kladne . Bolo cítiť veľkú profesionalitu , ochotu pracovať aj nad rámec . Je to naozaj veľmi príjemná ,skúsená obchodníčka . Takže za mňa - skvelé . s pozdravom Paljesek

Klient: Radovan Paljesek

Ďakujem pani Kataríne Nohalovej za rýchle vybavenie predaja mojej nehnuteľnosti. Som s jej spoluprácou veľmi spokojná.

Klient: Elena Slaninková

Ďakujem p. Nohálovej, za profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Vždy bola presná, pracovitá, ochotná poradiť a milá.

Klient: Lucia Krajewska

Ďakujeme Vám za veľmi ochotný, profesionálny a v každom kroku procesu kúpy promptný prístup, osobitne pani K. Weldlovej (Proreality s.r.o. TN).

Klient: Tomáš Ďuriš

S prácou maklérky sme boli nadmieru spokojní. Maximálna ochota a ústretovosť. Pani maklérka riešila prenájom nášho bytu komplexne so všetkými službami s tým spojenými. Chválime. S pozdravom Mikulovský

Za nás veľká spokojnosť a určite budeme spoločnosť Directreal odporúčať známym, ktorí budú hľadať novú nehnuteľnosť

Klient: Simona Šarinová

S prácou realitného makléra absolútna spokojnosť - výborná komunikácia, ochota a ústretovosť, zodpovedný prístup k práci.

Klient: Slávka Doktorová

Táto webstránka využíva súbory cookies pre vylepšovanie užívateľského rozhrania. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s ich používaním