Referencie

(235)

Vždy sme si kládli za cieľ prekonať očakávania našich zákazníkov. Naša práca s klientmi nie je vždy jednoduchá. Sú tu výzvy, pokiaľ ide o dosiahnutie riešenia, ktoré zodpovedá vašim očakávaniam. Spoločne však nachádzame odpovede na všetky otázky tak, aby výsledok spĺňal naše spoločné ciele. My v Directreal Smile chceme byť vašou realitnou kanceláriou. Dajte nám šancu, vážime si váš čas a sme pripravení vám pomôcť. Prečítajte si čo o nás napísali naši klienti a inšpirujte sa.

Ďakujem pekne za pomoc pri zvládnutí náročných situácií, ktoré prišli do cesty pri predaji bytu.

Klient: Júlia Šitárová

S pani Anetou Maštrlovou Čaputovou som bol mimoriadne spokojný. Bola vľúdna, dochvíľna a odborne zdatná. Bolo s ňou príjemne spolupracovať. Môžem ju doporučiť na spoluprácu.

Klient: Andrej Šinály

Profesionál a naviac príjemný človek. Mal som šťastie a dúfam, že tento pocit bol obojstranný úspech. Za seba ďakujem pani Ing. Katke Šatankovej a prajem úspešnú kariéru a dobrú voľbu ďalších klientov.

Klient: Ivor Horský

Pani Katka bola počas celého procesu fantastická, profesionálna a pritom veľmi ľudská, vo všetkom nám pomohla, poradila, vybavila, celá kúpa prebehla vďaka nej hladko, bez problémov. Ak v budúcnosti budem potrebovať kúpiť alebo predať, určite vyhľadáme pani Katku. ĎAKUJEME

Klient: Zuzana Boďová

Milá a promptná.

Klient: Silvia Gabikova

Všetko ako má byť!

Klient: Miroslava Šramčíková

Pán Emil bol kráľ. Všetko vybavil, komunikoval, informoval. Maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam.

Klient: Fero Lužica

Profesionálny prístup. Ďakujeme :)

Klient: Michal Nagy

Maximálna spokojnosť.

Klient: Martin Burda

Sluzby poskytnute pani Mosnou boli excelentne.

Klient: Michal Harar

Pani maklérka bola veľmi ústretová, rýchla a hlavne odviedla vynikajúcu prácu čo sa týka stretnutia , prehliadky bytu , a pripravení zmluvy . Doporučila by som ju každému , ďakujeme Holazovci

Klient: Zuzana Holazová

Výborné skúsenosti.

Klient: Vladimíra Kotláriková

Milá, profesionálna, pohotová maklérka veľká chvála.

Klient: Gabriela Toronyiová

Profesionálne na každej úrovni.

Klient: Simona Vargová

Spolupráca výborná.

Klient: Vladimíra Kotláriková

Obrovská spokojnosť s prácou p. Mosnej. Vynikajúca komunikácia, flexibilita a nadštandardná starostlivosť o klienta. Ďakujem aj zvyšku teamu DR.

Klient: Miloslav KOLPACH

Pani maklérka je veľmi milá,nápomocná,všetko vysvetlila a bola korektná, čo sa dnes už veľmi nevidí.V budúcnosti sa určite obrátime opäť na p.Veroniku.Ďakujeme.

Klient: Michaela Hrdličková

Prístup bol veľmi ústretový, všetko riešila p. Mosná a bola som pravidelne informovaná.

Klient: Zuzana Kušíková

Výborná komunikácia.

Klient: Juraj Bucko

S prácou p. Veroniky Dedáčkovej sme veľmi spokojní, bola nám maximálne súčinná ohľadom našej kúpy. Veľmi milá, vysvetlila, mala čas na všetky naše otázky a bola 100% korektná, čo sa dnes veľmi často nevidí. Veľmi pekne ďakujeme za všetko. S pozdravom

Klient: Michaela Hrdličková