Moja ponuka

(7 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

S pánom Debnárom sme boli pri kúpe nehnuteľnosti nadmieru spokojní. Bol ústretový, vo všetkom nápomocný komunikoval s nami aj vo svojom voľnom čase, čo sme si veľmi vážili. Je to profesionálny poradca vo svojom obore. Odporúčame každému .

Lýdia Bartošová

"Odporúčame všetkými 20-timi, veľká spokojnosť z našej strany, profesionálny a hlavne ľudský prístup pána Debnára, veľká vďaka."

Rodina Bohinská

Dobrý deň prajem, s prácou pána Debnára som bola veľmi spokojná oceňujem jeho ľudský prístup, spoľahlivosť a profesionalitu. Veľmi mi pomohol pri predaji nehnuteľnosti. Odporúčam a ďakujem.

Leona Gabrižová

Dobrý deň s prácou pána Debnára som bola veľmi spokojná, oceňujem jeho ľudský prístup, spoľahlivosť a profesionalitu. Veľmi mi pomohol pri predaji nehnuteľnosti. Odporúčam a ďakujem.

Leona Gabrižová

Výborná komunikácia a ústretovosť.

Alena Domska