Directreal Exkluziv

Miroslava Hincová

Nestačí sa narodiť s určitými schopnosťami ak chce byť človek úspešný, musí denno denne zo seba vydávať maximum.


Moja ponuka

(3 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Najvyššia profesionalita.Všetko prebehlo bezproblémov, rýchlo a korektne.Spôsoby, rokovanie, či komunikácia nanajvyššej úrovni.ĎakujemMgr. Marek Rojko

Dobrý DeňA Mirkinými službami pri predaji môjho bytu som bola nadmieru spokojná a Directreal budem určite odporúčať ako agentúru.Mirkin profesionálny a zároveň veľmi otvorený a ľudsky prístup bol úžasný a spolupráca s ňou bola nadmieru mojich očakávaní. Aj keď nežijem na Slovensku, predaj prebehol bez akýchkoľvek problémov, alebo ak sa aj vyskytli, Mirka reagovala promptne a efektívne. Váž...

Mária Kearsey

Jednanie maklérky p. Hincovej, bolo na vysokej profesionálnej úrovni. Rýchlosť, ochota, ústretovosť a profesionalita hrala hlavnú rolu v jej prístupe. Určite veľká spokojnosť z našej strany a nasledovné odporúčanie služieb p. Hincovej v zastúpení spoločnosti Directreal.

Michaela Sroková

S realitnou maklérkou Mirkou, mame už dlhodobú skúsenosť. A neplánujeme ju vôbec meniť. Sme maximálne spokojní s jej komplexným prístupom.

Roman Grznár

Príjemné rodinné ale zároveň profesionálne vystupovanie maklérky, p. Hincovej.Na dotazy sme dostali rýchlo a včas odpovede.Obhliadky vybavené veľmi flexibilne.Zrozumiteľný popis nehnuteľnostiFérový prístup - bez zamlčaných skutočností.Môžeme len odporúčať.

Tomáš Berecz

Ako ste si mohli všimnúť, my v Realitnej kancelárii Directreal máme záľubu v súťažiach. Každý mesiac oceňujeme jedného z našich maklérov ako "Maklér mesiaca". To je šanca zažiariť v rámci celej realitnej sieti a povoziť sa mesiac na krásnom automobile.

Maklér mesiaca
marec 2021
Maklér mesiaca
máj 2018
maklér mesiaca
marec 2021
maklér mesiaca
máj 2018