Kontakt

Moyzesová 46
040 01 KošiceOtváracie hodiny:

Po-Pia 9:00-12:00 13:00-17:00
So-Ne Zatvorené

Mimo otváracích hodín otvorené
po telefonickej dohode na tel. čísle
0903 908 521

Follow Me QR kód

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Košice a okolie? Realitná kancelária Directreal Expert ponúka široký výber nehnuteľností. Nižšie máte uvedené sekcie domy, byty, pozemky, nebytové priestory, exkluzívne ponuky kde si môžete pozrieť všetky naše nehnuteľnosti.

Ak si želáte hľadať nehnuteľnosti na kúpu alebo predaj na celom Slovensku kliknite v hornom menu na sekciu nehnuteľnosti, alebo kliknite Nehnuteľnosti celé slovensko

Prezrite si naše nehnuteľnosti: 7

Exkluzívne

6

Makléri

4

Ocenenia

1

Kancelária mesiaca

1

Referencie

210

    Kvalitnou a profesionálnou prácou, s dôrazom na precíznosť a individuálny prístup osobného makléra, Vám poskytneme odborne, zručne a kvalifikovane služby realitnej kancelárie.

Ponukou nadštandardných – exkluzívnych služieb (ako je napr. práca osobného makléra, hypotekárne poradenstvo, sprostredkovanie poistenia Vašej nehnuteľnosti, pomoc pri vypracovaní znaleckého posudku, pomoc pri rekonštrukcii Vašej nehnuteľnosti, atď.) a komplexným servisom pre Vás, našich zákazníkov, sa usilujeme byť dlhodobým, serióznym a spoľahlivým obchodným partnerom, uznávaným Vami, zamestnancami i verejnosťou.

    V našej pobočke spoločnosti Directreal v Košiciach, na Šarišskej ul. 3, stretnete tím s tvorivým potenciálom, schopným zabezpečiť Vašu spokojnosť.

    ... ak ide o nehnuteľnosť, určite kontaktujte nás.

Mgr. Marian Ščambora
    riaditeľ kancelárie


Naše posledné predané

kosice-juh-3-izbovy-byt-predaj-predane-hladate-priestranny-svetly-byt-s-loggiou-mame-pre-vas-taky-65925

  360°

Panoráma

ID: 265925   

Okres: Košice IV
Obec: Košice - Juh
Ulica: Ostravská
Maklér: Marta Vajsová
Kancelaria: Directreal Expert
kosice-sidlisko-kvp-4-izbovy-byt-predaj-predane-hladate-priestranny-4-izbovy-byt-s-loggiou-mame-pre-vas-taky-65673 exkluzívne

  360°

Panoráma

ID: 265673   

Okres: Košice II
Obec: Košice - Sídlisko KVP
Ulica: Klimkovičova
Maklér: Marta Vajsová
Kancelaria: Directreal Expert