Kontakt

Odborárov 16
052 01 Spišská Nová Ves
Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00 –12:00 13:00-17:00
So-Ne Zatvorené

Mimo otváracích hodín otvorené
po telefonickej dohode na tel. čísle
0908 643 535
0949 261 040

Follow Me QR kód

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Spišská Nová Ves a okolie ? Realitná kancelária Directreal Spiš Spišská Nová Ves ponúka široký výber nehnuteľností. V pravej časti tejto webstránky je sekcia vyhľadávania nehnuteľností v tejto kancelárií, kde môžete hľadať byty, domy alebo iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Ak si želáte hľadať nehnuteľnosti na kúpu alebo predaj na celom Slovensku kliknite v hornom menu na sekciu nehnuteľnosti, alebo kliknite Nehnuteľnosti celé slovensko

Prezrite si naše nehnuteľnosti: 42

Exkluzívne

32

Makléri

4

Referencie

68


 Dovoľte mi Vás privítať na našich stránkach.Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností  je  službou poskytovanou našou spoločnosťou. Poskytujeme všetky služby zamerané na obchod s nehnuteľnosťami, vrátane súvisiacich činností a komplexného právneho servisu ,zabezpečenie vypracovania všetkých podkladov,  úkony smerujúce k zápisu prevodu vlastníckych práv, ako aj iných skutočností, ktoré súvisia s predajom.


V prípade Vášho záujmu sa Vám osobitne budú venovať naši makléri, ktorí Vám pri ich výbere ochotne pomôžu. Ponúkame Vám široký výber nehnuteľností, ktorý je výsledkom dobrej znalosti regiónu. V prípade, že sa rozhodnete stať našim klientom, zabezpečíme Vám bezplatnú prezentáciu Vašej nehnuteľnosti na našej web stránke, ako aj na ďalších webových portáloch


Naša spoločnosť  Vám poskytne praxou overený know how predaja nehnuteľností, najlepší prístup k zákazníkom, v ktorom sa spáaacute;ja profesionalita s ľudským prístupom.


Radi Vás privítame v našich priestoroch na Ulici Mlynská 15 v Smižanoch.Ak sa rozhodnete využiť služby našej spoločnosti, ručíme Vám za našu spoľahlivosť, profesionálny prístup a za Vašu spokojnosť.

Naše TOP ponuky

TOP ponuka

Domy - rodinný dom - Predaj - Nadštandardný dvojgeneračný rodinný dom v srdci Vysokých Tatier

ID: 147240   

Okres: Poprad
Obec: Nová Lesná
Ulica: M.R.Štefánika
Maklér: Marian Málek
Kancelaria: Directreal Spiš

298.000 €

Naše posledné predané

ID: 245968   

Okres: Spišská Nová Ves
Obec: Spišská Nová Ves
Ulica: Duklianska
Maklér: Ing.Peter Tatarko
Kancelaria: Directreal Spiš
spisske-podhradie-rodinny-dom-predaj-vas-dom-vas-hrad-41519

Video

Obhliadka

ID: 141519   

Okres: Levoča
Obec: Spišské Podhradie
Ulica: Štefánikova
Maklér: Dušan Huňady
Kancelaria: Directreal Spiš