Directreal Office

Darina Sniščáková

Ponúkam slušnosť, čestnosť a profesionalitu  pri hľadaní  najlepšieho riešenia pre Vás


Moja ponuka

(47 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Ochotná a vytrvalá, ďakujem za všetko čo pre náš deal urobila.

Peter Kušnír

Pani Sniščáková prejavila veľkú mieru trpezlivosti a neúnavnú vôľu pri predaji našej netypickej nehnuteľnosti, ktorý sme nakoniec aj úspešne spoločne zrealizovali, za čo jej úprimne ďakujem.

Ing. Kubica

S prácou realitnej maklérky som bola mimoriadne spokojná.

Helena Chalamová

Celou cestou kúpy nehnuteľnosti ma sprevádzala realitná maklérka pani Darina Sniščáková. Jej ústretovosť a profesionálny prístup odporúčam.

p. Danica Paulovčinová

Ďakujeme  Vám za spoluprácu za sprostredkovanie v podstate bezproblémovej  kúpi bytu.Želám vsetko dobre Šimlovičová 

Ako ste si mohli všimnúť, my v Realitnej kancelárii Directreal máme záľubu v súťažiach. Každý mesiac oceňujeme jedného z našich maklérov ako "Maklér mesiaca". To je šanca zažiariť v rámci celej realitnej sieti a povoziť sa mesiac na krásnom automobile.

Maklér mesiaca
marec 2023
maklér mesiaca
marec 2023