Kontakt

Žitná 1
831 06 Bratislava

Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00-12:00, 13:00-17:00
So-Ne Zatvorené

Follow Me QR kód

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Bratislava a okolie ? Realitná kancelária Directreal Office ponúka široký výber nehnuteľností. V pravej časti tejto webstránky je sekcia vyhľadávania nehnuteľností v tejto kancelárií, kde môžete hľadať byty, domy alebo iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Ak si želáte hľadať nehnuteľnosti na kúpu alebo predaj na celom Slovensku kliknite v hornom menu na sekciu nehnuteľnosti, alebo kliknite Nehnuteľnosti celé slovensko

Prezrite si naše nehnuteľnosti: 215

Exkluzívne

83

Makléri

14

Ocenenia

11

Kancelária mesiaca

12

Referencie

164

Nechajte sa opojiť krásou Malých Karpát, bývajte v prostredí, ktoré je známe svojou bohatou vinárskou tradíciou! Sme realitná kancelária Directreal Office patriaca do celoslovenskej realitnej siete. Sídlime v Rači na Žitnej ulici č. 1 a staneme sa aj vašim sprievodcom pri hľadaní vysnívanej nehnuteľnosti.

Sme komunita nadšených realitných maklérov, ktorí rozumejú realitnému trhu. Nehráme sa na expertov, ktorí objavili teplú vodu. Pomôžeme vám s konkrétnym realitným prípadom a prevedieme vás celým procesom, či už ide o kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti.

Nie sú to iba prázdne slová. Za našou prácou stoji silná a stabilná základňa spokojných klientov, ktorí ocenili náš individuálny prístup a neustále sa k nám vracajú.

A aby sme na všetko neboli sami, každým dňom rozširujeme svoje rady o nových realitných nadšencov, ktorí v nehnuteľnostiach vidia aj niečo viac, než iba ľahký zárobok. Pomoc klientovi, korektnosť, úprimnosť, profesionálne nástroje predaja a otvorenosť je náš najväčší a najosvedčenejší nástroj v dobývaní konkurencie. Ale o tom sa môžeme pozhovárať aj pri pohári vína, veď víno a Nehnuteľnosti Rača idú jednoducho k sebe.

Naše TOP ponuky

TOP ponuka

Byty - 1-izb. - Predaj - REZERVOVANÉ 1-izb.byt, loggia; pivnica; Haburská ul.; Bratislava II., Ružinov

ID: 249329   

Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava - Ružinov
Ulica: Haburská
Maklér: Petra Lešková
Kancelaria: Directreal Office

103.000 €
TOP ponuka

Byty - 1-izb. - Predaj - Novostavba pri Draždiaku - zeleň, relax a šport pri jazere

ID: 250260   

Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava - Petržalka
Ulica: Antolská

TOP ponuka

Domy - rodinný dom - Predaj - 7-izbový rodinný dom v Karlovej Vsi pod lesom, 397 m2 úžitkovej plochy

ID: 150918   

Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava - Karlova Ves
Ulica: Šaštínska

460.000 €