Kontakt

Žitná 1
831 06 Bratislava

Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00-12:00, 13:00-17:00
So-Ne Zatvorené

Follow Me QR kód

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Bratislava a okolie ? Realitná kancelária Directreal Office Bratislava ponúka široký výber nehnuteľností. V pravej časti tejto webstránky je sekcia vyhľadávania nehnuteľností v tejto kancelárií, kde môžete hľadať byty, domy alebo iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Ak si želáte hľadať nehnuteľnosti na kúpu alebo predaj na celom Slovensku kliknite v hornom menu na sekciu nehnuteľnosti, alebo kliknite Nehnuteľnosti celé slovensko

Prezrite si naše nehnuteľnosti: 165

Exkluzívne

64

Makléri

11

Ocenenia

10

Kancelária mesiaca

12

Referencie

107

Nechajte sa opojiť krásou Malých Karpát, bývajte v prostredí, ktoré je známe svojou bohatou vinárskou tradíciou! Sme realitná kancelária Directreal Office patriaca do celoslovenskej realitnej siete. Sídlime v Rači na Žitnej ulici č. 1 a staneme sa aj vašim sprievodcom pri hľadaní vysnívanej nehnuteľnosti.

Sme komunita nadšených realitných maklérov, ktorí rozumejú realitnému trhu. Nehráme sa na expertov, ktorí objavili teplú vodu. Pomôžeme vám s konkrétnym realitným prípadom a prevedieme vás celým procesom, či už ide o kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti.

Nie sú to iba prázdne slová. Za našou prácou stoji silná a stabilná základňa spokojných klientov, ktorí ocenili náš individuálny prístup a neustále sa k nám vracajú.

A aby sme na všetko neboli sami, každým dňom rozširujeme svoje rady o nových realitných nadšencov, ktorí v nehnuteľnostiach vidia aj niečo viac, než iba ľahký zárobok. Pomoc klientovi, korektnosť, úprimnosť, profesionálne nástroje predaja a otvorenosť je náš najväčší a najosvedčenejší nástroj v dobývaní konkurencie. Ale o tom sa môžeme pozhovárať aj pri pohári vína, veď víno a Nehnuteľnosti Rača idú jednoducho k sebe.

Naše TOP ponuky

TOP ponuka

Nebytové priestory - administratíva - Prenájom - 5-izb. byt, 198m2 , dvojgeneračný, vhodný ako sídlo firmy, Leškova ul., BA I.

ID: 440449   

Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Leškova
Maklér: Petra Lešková
Kancelaria: Directreal Office

1.600 € mesiac + Energie
TOP ponuka

Domy - rodinný dom - Predaj - Starší rodinný dom zo 14á pozemkom

ID: 144919   

Okres: Pezinok
Obec: Modra
Ulica: Horná
Maklér: Peter Peško
Kancelaria: Directreal Office

Naše posledné predané

ID: 244667   

Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: ulica L. Novomestského
Maklér: Peter Peško
Kancelaria: Directreal Office
senkvice-rodinny-dom-predaj-rezervovane-44467 exkluzívne

  360°

Panoráma

ID: 144467   

Okres: Pezinok
Obec: Šenkvice
Ulica: Trlinská
Maklér: Peter Peško
Kancelaria: Directreal Office