Kontakt

Žitná 1
831 06 Bratislava

Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00-12:00, 13:00-17:00
So-Ne Zatvorené

Follow Me QR kód

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Bratislava a okolie? Realitná kancelária Directreal Office ponúka široký výber nehnuteľností. Nižšie máte uvedené sekcie domy, byty, pozemky, nebytové priestory, exkluzívne ponuky kde si môžete pozrieť všetky naše nehnuteľnosti.

Ak si želáte hľadať nehnuteľnosti na kúpu alebo predaj na celom Slovensku kliknite v hornom menu na sekciu nehnuteľnosti, alebo kliknite Nehnuteľnosti celé slovensko

Prezrite si naše nehnuteľnosti: 181

Exkluzívne

86

Makléri

11

Ocenenia

8

Kancelária mesiaca

12

Referencie

207

Nechajte sa opojiť krásou Malých Karpát, bývajte v prostredí, ktoré je známe svojou bohatou vinárskou tradíciou! Sme realitná kancelária Directreal Office patriaca do celoslovenskej realitnej siete. Sídlime v Rači na Žitnej ulici č. 1 a staneme sa aj vašim sprievodcom pri hľadaní vysnívanej nehnuteľnosti.

Sme komunita nadšených realitných maklérov, ktorí rozumejú realitnému trhu. Nehráme sa na expertov, ktorí objavili teplú vodu. Pomôžeme vám s konkrétnym realitným prípadom a prevedieme vás celým procesom, či už ide o kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti.

Nie sú to iba prázdne slová. Za našou prácou stoji silná a stabilná základňa spokojných klientov, ktorí ocenili náš individuálny prístup a neustále sa k nám vracajú.

A aby sme na všetko neboli sami, každým dňom rozširujeme svoje rady o nových realitných nadšencov, ktorí v nehnuteľnostiach vidia aj niečo viac, než iba ľahký zárobok. Pomoc klientovi, korektnosť, úprimnosť, profesionálne nástroje predaja a otvorenosť je náš najväčší a najosvedčenejší nástroj v dobývaní konkurencie. Ale o tom sa môžeme pozhovárať aj pri pohári vína, veď víno a Nehnuteľnosti Rača idú jednoducho k sebe.

Naše TOP ponuky

TOP ponuka

Nebytové priestory - administratíva - Prenájom - Administratívna budova s výmerou 291 m2 + parkovanie a záhrada so sedením

ID: 452878   

Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava - Ružinov
Ulica: Staré záhrady

2.000 € mesiac + DPH
TOP ponuka

Byty - 3-izb. - Predaj - Podkrovný byt s terasou na Zámockej ulici, výhľad na hrad

ID: 253461   

Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Zámocká

255.000 €
TOP ponuka

Byty - 2-izb. - Predaj - 2-izbový byt v komplexe III VEŽE s balkónom a parkovaním v podzemnej garáži

ID: 252711   

Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava - Nové Mesto
Ulica: Bajkalská

154.000 €

Naše posledné predané

ID: 253658   

Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava - Podunajské Biskupice
Ulica: Geologická

ID: 253359   

Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: 29. augusta