Kontakt

Žitná 1
831 06 Bratislava

Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00-12:00, 13:00-17:00
So-Ne Zatvorené

Follow Me QR kód

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Bratislava a okolie ? Realitná kancelária Directreal Office ponúka široký výber nehnuteľností. V pravej časti tejto webstránky je sekcia vyhľadávania nehnuteľností v tejto kancelárií, kde môžete hľadať byty, domy alebo iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Ak si želáte hľadať nehnuteľnosti na kúpu alebo predaj na celom Slovensku kliknite v hornom menu na sekciu nehnuteľnosti, alebo kliknite Nehnuteľnosti celé slovensko

Prezrite si naše nehnuteľnosti: 220

Exkluzívne

94

Makléri

15

Ocenenia

11

Kancelária mesiaca

12

Referencie

177

Nechajte sa opojiť krásou Malých Karpát, bývajte v prostredí, ktoré je známe svojou bohatou vinárskou tradíciou! Sme realitná kancelária Directreal Office patriaca do celoslovenskej realitnej siete. Sídlime v Rači na Žitnej ulici č. 1 a staneme sa aj vašim sprievodcom pri hľadaní vysnívanej nehnuteľnosti.

Sme komunita nadšených realitných maklérov, ktorí rozumejú realitnému trhu. Nehráme sa na expertov, ktorí objavili teplú vodu. Pomôžeme vám s konkrétnym realitným prípadom a prevedieme vás celým procesom, či už ide o kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti.

Nie sú to iba prázdne slová. Za našou prácou stoji silná a stabilná základňa spokojných klientov, ktorí ocenili náš individuálny prístup a neustále sa k nám vracajú.

A aby sme na všetko neboli sami, každým dňom rozširujeme svoje rady o nových realitných nadšencov, ktorí v nehnuteľnostiach vidia aj niečo viac, než iba ľahký zárobok. Pomoc klientovi, korektnosť, úprimnosť, profesionálne nástroje predaja a otvorenosť je náš najväčší a najosvedčenejší nástroj v dobývaní konkurencie. Ale o tom sa môžeme pozhovárať aj pri pohári vína, veď víno a Nehnuteľnosti Rača idú jednoducho k sebe.

Naše TOP ponuky

TOP ponuka

Domy - rodinný dom - Predaj - RD v tichej časti Modry na Hviezdoslavovej ul. s 9,5á pozemku

ID: 151761   

Okres: Pezinok
Obec: Modra
Ulica: Hviezdoslavova
Maklér: Peter Peško
Kancelaria: Directreal Office

178.990 €
TOP ponuka

Nebytové priestory - administratíva - Prenájom - Administratívna budova s parkingom, 291 m2 + záhrada s prestrešeným sedením

ID: 451587   

Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava - Ružinov
Ulica: Staré záhrady

3.000 € mesiac + DPH
TOP ponuka

Byty - 4-izb. - Predaj - 3,5 izbový byt s 2 loggiami a balkónom, Račianska ulica, zateplený bytový dom

ID: 251787   

Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava - Nové Mesto
Ulica: Račianska

155.000 €

Naše posledné predané

ID: 251453   

Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava - Ružinov
Ulica: Jelačičova
bratislava-devinska-nova-ves-rodinny-dom-predaj-rezervovane-dom-s-atmosferou-velkym-pozemkom-samostatnou-garazou-a-bazenom-50340 exkluzívne

  360°

Panoráma

ID: 150340   

Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava - Devínska Nová Ves
Ulica: Opletalova