Kontakt

Žitná 1
831 06 Bratislava

Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00-12:00, 13:00-17:00
So-Ne Zatvorené

Follow Me QR kód

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Bratislava a okolie ? Realitná kancelária Directreal Office Bratislava ponúka široký výber nehnuteľností. V pravej časti tejto webstránky je sekcia vyhľadávania nehnuteľností v tejto kancelárií, kde môžete hľadať byty, domy alebo iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Ak si želáte hľadať nehnuteľnosti na kúpu alebo predaj na celom Slovensku kliknite v hornom menu na sekciu nehnuteľnosti, alebo kliknite Nehnuteľnosti celé slovensko

Prezrite si naše nehnuteľnosti: 185

Exkluzívne

71

Makléri

12

Ocenenia

10

Kancelária mesiaca

12

Referencie

115

Nechajte sa opojiť krásou Malých Karpát, bývajte v prostredí, ktoré je známe svojou bohatou vinárskou tradíciou! Sme realitná kancelária Directreal Office patriaca do celoslovenskej realitnej siete. Sídlime v Rači na Žitnej ulici č. 1 a staneme sa aj vašim sprievodcom pri hľadaní vysnívanej nehnuteľnosti.

Sme komunita nadšených realitných maklérov, ktorí rozumejú realitnému trhu. Nehráme sa na expertov, ktorí objavili teplú vodu. Pomôžeme vám s konkrétnym realitným prípadom a prevedieme vás celým procesom, či už ide o kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti.

Nie sú to iba prázdne slová. Za našou prácou stoji silná a stabilná základňa spokojných klientov, ktorí ocenili náš individuálny prístup a neustále sa k nám vracajú.

A aby sme na všetko neboli sami, každým dňom rozširujeme svoje rady o nových realitných nadšencov, ktorí v nehnuteľnostiach vidia aj niečo viac, než iba ľahký zárobok. Pomoc klientovi, korektnosť, úprimnosť, profesionálne nástroje predaja a otvorenosť je náš najväčší a najosvedčenejší nástroj v dobývaní konkurencie. Ale o tom sa môžeme pozhovárať aj pri pohári vína, veď víno a Nehnuteľnosti Rača idú jednoducho k sebe.

Naše TOP ponuky

TOP ponuka

Domy - rodinný dom - Predaj - Veľký dom s garážou, klenbovou pivnicou a krásnou záhradou

ID: 146225   

Okres: Senec
Obec: Most pri Bratislave
Ulica: Studené

515.000 €
TOP ponuka

Byty - 3-izb. - Prenájom - Kráľovské údolie s nádherným výhľadom na Dunaj

ID: 246182   

Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Kráľovské údolie

1.300 € mesiac + Energie
TOP ponuka

Naše posledné predané

bratislava-podunajske-biskupice-3-izbovy-byt-prenajom-trojizbovy-zariadeny-byt-v-sukromnom-dvore-s-parkovanim-46102 exkluzívne

  360°

Panoráma

ID: 246102   

Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava - Podunajské Biskupice
Ulica: Hornádska

ID: 241117   

Okres: Pezinok
Obec: Modra
Ulica: Družstevná
Maklér: Peter Peško
Kancelaria: Directreal Office

ID: 246085   

Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava - Nové Mesto
Ulica: Bajkalská