Directreal Live

Eva Derzsiová

Vaša spokojnosť je našim spoločným dôvodom pre radosť.


Moja ponuka

(22 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Pani Derzsiová bola naozaj veľmi ústretová, ochotná, milá a slušná. Doteraz som nestretol tak ľudskú realitnú maklérku ako je p. Derzsiová. Za mňa obrovská spokojnosť. Veľmi pekne ďakujem a určite odporúčam ďalej.

Benkovský

Ďakujem p. Evičke Derzsiovej za príkladnú pomoc pri predaji domu, ako aj za kladné vyriešenie vzniknutých problémov s kupujúcim. Želám jej veľa úspechov v ďalšej práci.

Kralovičová

Maklérka bola profesionálna, vybavenie bezproblémové. Bola spokojná a vrelo maklérku odporúčam:-)

Timea Zatkalíková

So službami p. Derzsiovej sme boli nadmieru spokojný.S tak priateľským, vľúdnym a profesionálnym prístupom sav dnešnej dobe len tak nestretneme. Referenciu som dostal od známehoa jeho odporúčanie nesklamalo. Pani Eva porozumela našej situáciía rýchlo prišla s riešením. Komunikácia bola nadštandardnáa môžem povedať, že predaj prebehol hladko k spoko...

Chcela by som sa poďakovať p. Evičke Derzsiovej realitnejagentke Vašej spoločnosti za milé, presné, zrozumiteľné, ochotné, vybaveniepredaja mojej chalupy v Bodíkoch. Ďakujem ešte raz. Timea Zatkalíková.