Directreal Comfort

Jozef Andrejkovics

Je mi jasné, čo mi prináša najväčšiu radosť a poznám môj cieľ.


Spokojný zákazník !


Moja ponuka

(33 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

S p. Andrejkovicsom som už aj v minulosti spolupracovala, aj teraz bol pripravený, zdvorilý, s bohatými odbornými skúsenosťami. Ďakujem za služby, aj v budúcnosti sa na neho obraciam s plnou dôverou..

Magdaléna Tornyaiová

Dobrá komunikácia, dochvíľnosť, vždy k dispozícii.

András Bacskárdy

Som maximálne spokojný.

Emil Boris

Hodnotím p. Andrejkovicsa ako skúseného, skvelého makléra. Odporúčam pre jeho odbornosť, dochvíľnosť a poskytnutie cenných rád.

Zlatica Horváthová

Spolupráca bola spoľahlivá a korektná. Ďakujeme!

Ildikó Écsi

Ako ste si mohli všimnúť, my v Realitnej kancelárii Directreal máme záľubu v súťažiach. Každý mesiac oceňujeme jedného z našich maklérov ako "Maklér mesiaca". To je šanca zažiariť v rámci celej realitnej sieti a povoziť sa mesiac na krásnom automobile.

Maklér mesiaca
jún 2021
Maklér mesiaca
august 2017
Maklér mesiaca
máj 2015
maklér mesiaca
jún 2021
maklér mesiaca
august 2017
maklér mesiaca
máj 2015